Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2261
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Ha már Canyon; egy épített (igaz, csak "elavult, 26-os kerekes":-) verzió, itt: http://forum.bikemag...ingával-nyomul/

Élőben pláne ütős. ;-)



#2262
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Lehet át ereszt a két kamra vigyáz mert a végén szó szerint kilőheti a felső részt én jártam így a crosskovácsin.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#2263
Szepy_lc8

Szepy_lc8

    fórumtag

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Kicsi a világ. :)
Akkor keresek egy normális szerelőt.

Canyon Nerve AL 8.9 2014
Canyon Grand Canyon AL SL 6.9 2016
Canyon Endurace CF 8.0 2016


#2264
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Köszönöm a tapasztalatot? Csak nem egy szintén KTM tulaj vagy? :)

Csak voltam nyár végéig akkor adtam el, azóta KTM-ből csak egy országúti bicajom maradt. Egyszer találkoztunk is még 2004 ben Szombathelyen, akkor 660SMC-m volt. Mentem is a gépeddel, a Dani az enyémmel, Te pedig a Dani 125-ösével. :)



#2265
Szepy_lc8

Szepy_lc8

    fórumtag

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Köszönöm a tapasztalatot? Csak nem egy szintén KTM tulaj vagy? :)

Canyon Nerve AL 8.9 2014
Canyon Grand Canyon AL SL 6.9 2016
Canyon Endurace CF 8.0 2016


#2266
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Sziasztok!

5 fok körül kb. 10-15km-ként fújnom kell az első villát (Fox Float 32). 80 psi körül használom, de leereszt 30-40-re. Koratavasszal terveztem valami szervízben átnézetni, mit javasoltok, lépjem ezt meg előbb? Terepen kb. 15-20 órát volt használva, mostanság volt egy kis sarazás, de semmi extra és pucolgattam is.

Szerintem nézesd meg mert nem hinném hogy ez normális, az enyén nem ereszt semmit 0 fok környékén. A régebbi bicómon a Suntour Epicon hidegben szinte használhtatlan volt de a Fox Float bírja.



#2267
Szepy_lc8

Szepy_lc8

    fórumtag

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Sziasztok!

5 fok körül kb. 10-15km-ként fújnom kell az első villát (Fox Float 32). 80 psi körül használom, de leereszt 30-40-re. Koratavasszal terveztem valami szervízben átnézetni, mit javasoltok, lépjem ezt meg előbb? Terepen kb. 15-20 órát volt használva, mostanság volt egy kis sarazás, de semmi extra és pucolgattam is.

Canyon Nerve AL 8.9 2014
Canyon Grand Canyon AL SL 6.9 2016
Canyon Endurace CF 8.0 2016


#2268
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

hat nagyon is, mert pl a cube is 2000 eur, xt felszereltseggel, es fox villaval. es egeszen 1500 euroig skalazzak lefele. ami jobban tetszik a canyonnal, hogy atutos hatul is, es a vmivel jobb kerekszett. viszont ezt "barhol" megveheted, es visszaviheted a bringaboltba. igy mar nem is olyan vonzo ezen az aron a canyon.

 

http://www.cube.eu/b...ack-grey-white/


arn módosította - 2013. december 29. - 23:32


#2269
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.542 hozzászólás

Jó modell nagyon, hiányzott a sorból. Nem volt jobb felszereltséggel (full XT) Shimano-s CF modell 2000 € körül. 

Nem is tudtam volna dönteni az AL SLX 9.9 és e modell között. Azért így utólag (is) maradnék a sajátomnál mert baromi kényelmes, de hát ugye próba nélkül kell dönteni.   



#2270
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Úgy látom bedobtak egy új modellt a CF SL sorozatba: https://www.canyon.c...ike.html?b=3282



#2271
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Vizsgálgattam,h tényleg a rugóútállító rész kottyan-e ekkorát,mert ez már nagyon gyanús,de meglepődve tapasztaltam,h bár most rakattam új DU perselyeket a tagba és új távtartók is vannak,ennek ellenére az is kottyan és összeadódnak az érzések. Lehet,h nem jó DU persely lett volna bele téve,h relatíve frissen, komoly terhelés nélkül is kottyan? 

Mindenesetre mikor a napokban a kezembe akadt egy tekercs teflon szalag, jött egy gondolatom. A távtartókra is tettem egy karikát és úgy préseltem a helyére, valamint a rugóútállító egységet is körbetekertem és azt a csavarral húzattam be a vázba. A csavart 12 nm-el meghúzva egyenlőre semmi kotyogás,de majd kiderül,h ez a házi buherálás mennyire válik be. Ha nem, akkor kénytelen leszek új távtartókat/DU perselyeket csináltatni/venni és elfogadni,h az állítónál lesz egy kis kottyanás. Bár reményeim szerint beválik a dolog. :) 



#2272
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Ez még nem volt ha jól sejtem.

 

http://www.mtb-news....ad.php?t=629840


  • forest kedveli ezt

#2273
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
En spec jobban orulok annak, ha vmi nem "gyorsszaras". Altalaban egyszerubb, konnyebb, masszivabb.

#2274
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.542 hozzászólás

Miért jobb mint a gyári X12 tengely? (esetleg a szerszámmentességet leszámítva, mert 5-ös imbuszkulcs mindig van nálam)

 



#2275
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Rendben, akkor ezt igennek veszem! :)



#2276
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Köszi a válaszokat!

 

A képeket átlapozva úgy látom most Syntace tengellyel vannak szerelve, így átfogalmazom a kérdésemet a Syntaxe X 12 és a DT RWS rendszer kompatibilis egymással?

http://www.dtswiss.c...WS/RWS-for-X-12

ez van nekem is



#2277
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Köszi a válaszokat!

 

A képeket átlapozva úgy látom most Syntace tengellyel vannak szerelve, így átfogalmazom a kérdésemet a Syntaxe X 12 és a DT RWS rendszer kompatibilis egymással?



#2278
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Megtudja valaki mondani nekem a Canyonok átütős Syntace hátsó tengelyét ami imbuszkulcsos megoldású lehet cserélni valamilyen karos kialakításúra?

Nekem karos DT Swiss van a Nerve-ben.



#2279
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Forest: Nem tudok üzenetet küldeni,mert szerintem tele a postafiókod. Légyszi törölj.

Addig felteszem ide a kérdést de a többit privátba beszéljük meg. Köszi.
Árakat küldj légyszi privátban:

A zee váltást, hátsó váltóval, karral

Első gumi milyen keverék?

A régi vagy az új minion front?

A hajtómű és a terelő ára?

Köszi

Gabóc: DT vagy Syntace karosokat láttam már, szerintem mindkettő mehet bele. Ha tudsz valahol szerezni.



#2280
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Megtudja valaki mondani nekem a Canyonok átütős Syntace hátsó tengelyét ami imbuszkulcsos megoldású lehet cserélni valamilyen karos kialakításúra?


gaboca1 módosította - 2013. december 01. - 17:47