Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#3121
SuperMike

SuperMike

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Tudom, hogy ez nem lényeges szempont, de az jövõ évi vázmatricák nekem nem jönnek be. Maga a márka, viszont szerintem Európában a legjobb ár-érték-coolfaktor arányt hozza.
SuperMike

#3122
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a jövõ évi ujdonságokba is mehet :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#3123
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
http://www.canyon.co...9aui1nl1m7gs4g0

#3124
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
én bõvne beérném egy ES6-ossal.
régebben majdnem sikerült venni egyet(nem ES6-ost, régebbi modellt) Duke-al szerelve full XT-vel asszem 250 lett volna de nem volt rá keret.

#3125
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nem szeretem a sh!mano alkatrészeket, ennyi az egész :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#3126
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
na, én is azt mondtam már rég hogy az egyetlen bringa amit kompletten +vennék az a canyon..../mondjuk egy nerve es9/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3127
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Szoval akkor nalam lehet rendelni ::))

Es kisbuszal viszem MO-ra, ha lesz rendeles::))

De miert , hogy XT kurbli nelkül?
2005 ben nemetorszagban a bike olvasojai szerint a never xc6 volt az ev cajglia igaz xt kurbli helyet Lx volt rajta ::))
Nekem csak az nem paszol, hogy semit a komponenteken nemlehet valtoztatni. Pl az Avid helyet a magura volna nalam a No1, de lehet a 2007-es mar az lesz, megpedig a karbon valtozata a magura luisenek (2007 model).

Mitszoltok az "uj" Al montain"(nemcsak canyon) kategoriahoz? Szerintem ezek egy "sovany" enduro gepek egy kicsit vekonyab kerekekel es a feder ut egy picit keveseb.

#3128
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én nekem benne van a top3-ban a canyon nerve esx8 váz, sõt, ha az xt hajtókart leszednének, a bicikli is ott lenne :)
(top3 még: fusion raid és wheeler hornet10 - és igen, nincs közte amerikai, de van két taiwani: változnak az idõk...)

majd ha egyzser sok pénzem lesz, nekiállok én is forgalmazni õket itthon :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#3129
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Itthon nem forgalmazzák annak ellenére, hogy jó márka. A "rokonát" (Ghost) most kezdik majd nálunk is forgalmazni.


#3130
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Gondoltam megnyitom a Canyont is. Ez a marka TOP az arban es a teljesitmenyben ( Töbszörös gyöztes )
A Canyon Magyarorszagon is Canyon neven szerepel? Mert valahol olvastam, hogy Svajcban nem Canyon a Canyon. Mindegy. Jövöre egy XC6 vagy egy ES6 lesz az öreg Cyclecraft bol.
Ha valaki rendel az mart Januarban tegye mert 8-9 het a varakozasi idö. En azert nemvettem sz iden mert a XC6 mar februarban elvolt adva (az en meretembe)

KLICK a LINKRE!

http://canyon.com/mountainbikes/