Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2221
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás
Jól néz ki az Infinite csak a tárcsafékben nem vagyok biztos, bár tudom most ez a divat.

#2222
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Kíváncsi leszek a VCLS 2.0-ra mennyi igaz abból a sok pozitívból, amit írnak. Negyedszeri próbálkozásra sikerült egyet megszerezni ebayon.
 

:)

 

Kis reklám. Aki még nem látta esetleg, Canyon akciózza az Inflite AL 8.0 S-t, kb. 200 EUR értékű kiegészítőkkel adja ugyanazon az áron a bringát:

 - VCLS 2.0 karbon nyeregcső

 - chain catcher

 - 2 db Topeak kulacstartó

 - sárvédők

http://www.canyon.co...ike.html?b=3201

 

 



#2223
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Már úton van, a két hét késésből végül csak egy lett. A UPS tracking szerint hétfőn ér ide, képek akkor lesznek. :)

:)

 

Kis reklám. Aki még nem látta esetleg, Canyon akciózza az Inflite AL 8.0 S-t, kb. 200 EUR értékű kiegészítőkkel adja ugyanazon az áron a bringát:

 - VCLS 2.0 karbon nyeregcső

 - chain catcher

 - 2 db Topeak kulacstartó

 - sárvédők

http://www.canyon.co...ike.html?b=3201

 

inflite-al-8-s_c1080.png



#2224
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Megjött végül? Fotóktól nem ijedünk meg, jöhetnek! :D

Már úton van, a két hét késésből végül csak egy lett. A UPS tracking szerint hétfőn ér ide, képek akkor lesznek. :)



#2225
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Még meg sem jött a bicajom, de az első csalódásom már megvolt a Canyonnal. Január 28-án rendeltem meg, az elérhetősége "From stock" és eheti szállítással igazolták vissza. Mivel nagy volt a hallgatás, tegnap írtam nekik egy emailt amire ma válaszoltak. Írták hogy több beszállítójuk késik és ezért két hét múlva lesz csak bicaj, a türelmemért pedig kapok pluszba egy Multifunctional Headwear-t. Egy csöppet kiakadtam, mert úgy alakítottam a dolgaimat hogy magyarországon legyek a várható szállítási időpontra. Most variálhatok át mindent, azt is belekalkulálva hogy esetleg nem két hét lesz a két hét.

Nem lett volna semmi gondom, ha akár a rendelés visszaigazolásakor tájékoztattak volna a változásról, de az nagyon nem tetszik hogy egy jó hét után nekem kellett rákérdezni hogy mi van. Amúgy a honlapjukon az elérhetőség most is "From stock".

Megjött végül? Fotóktól nem ijedünk meg, jöhetnek! :D



#2226
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Még meg sem jött a bicajom, de az első csalódásom már megvolt a Canyonnal. Január 28-án rendeltem meg, az elérhetősége "From stock" és eheti szállítással igazolták vissza. Mivel nagy volt a hallgatás, tegnap írtam nekik egy emailt amire ma válaszoltak. Írták hogy több beszállítójuk késik és ezért két hét múlva lesz csak bicaj, a türelmemért pedig kapok pluszba egy Multifunctional Headwear-t. Egy csöppet kiakadtam, mert úgy alakítottam a dolgaimat hogy magyarországon legyek a várható szállítási időpontra. Most variálhatok át mindent, azt is belekalkulálva hogy esetleg nem két hét lesz a két hét.

Nem lett volna semmi gondom, ha akár a rendelés visszaigazolásakor tájékoztattak volna a változásról, de az nagyon nem tetszik hogy egy jó hét után nekem kellett rákérdezni hogy mi van. Amúgy a honlapjukon az elérhetőség most is "From stock".



#2227
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

pont az evolution amin még elgondolkodnék hogy megtartom, azok nem fit-esek. amúgy kiállításon nyomkodva (jó tudom "parkolóban nyomogatás" alapján nem ítélkezünk, de mégis :) ) .  a 36 meg a 40 volt amire én a helyükben rá merném írni a nevem.  a 34 egy gyenge elégséges alá, a 32-k meg szégyen amit úgy mutattak. másik meg hogy újkori foxokat egy sid is veri merevségben. igaz a 650b merida one forty 32-es float-ja  egész meggyőző volt, de az nyiltfürdős evo , persze majd hosszú teszt után lehet azt is átgondolom.

 

fékből max slx de aktuál deore is elég. váltókarokon kívül nem ragaszkodnék az xt-hez, csak azért a 8.0 mert abban van használható kerék is, meg úgy általában a legkevesebb kompromisszum. de jobban szerettem canyonékat amíg árultak vázat is. :)

Értem, nekem a jelenlegi gépemben egy 2011-es 32 talas fit rlc óriási előrelépés volt a 2013-as 32 ctd evolution után.

Jobban szerettem volna ha a Strive-ban Pike lett volna, de remélem a 34-es fox is jó lesz.

 

A 2012-es XT fékem most van a harmadik bicajomon, nekem nagyon bejött, persze az új slx meg deore is hasonló.



#2228
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Néztem a Nerve 8-at, mi a baj a telójával hogy kidobandó? Nem Evolution van benne hanem Performance, és a 2014-esek már elvileg jobbak mint a tavalyiak. Én max a féket cserélném XT-re ha már minden más az rajta...

pont az evolution amin még elgondolkodnék hogy megtartom, azok nem fit-esek. amúgy kiállításon nyomkodva (jó tudom "parkolóban nyomogatás" alapján nem ítélkezünk, de mégis :) ) .  a 36 meg a 40 volt amire én a helyükben rá merném írni a nevem.  a 34 egy gyenge elégséges alá, a 32-k meg szégyen amit úgy mutattak. másik meg hogy újkori foxokat egy sid is veri merevségben. igaz a 650b merida one forty 32-es float-ja  egész meggyőző volt, de az nyiltfürdős evo , persze majd hosszú teszt után lehet azt is átgondolom.

 

fékből max slx de aktuál deore is elég. váltókarokon kívül nem ragaszkodnék az xt-hez, csak azért a 8.0 mert abban van használható kerék is, meg úgy általában a legkevesebb kompromisszum. de jobban szerettem canyonékat amíg árultak vázat is. :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2229
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

valaki rendeljen már egy M-es nerve al-t. :)

papíron kb a tökéletes bringa az elképzeléseimnek, és a 8-asból csak a telót meg a féket kéne kidobni, a cockpiten kívül. csak hát ahhoz azért drága hogy "elméleti alapokon" válasszak.

Néztem a Nerve 8-at, mi a baj a telójával hogy kidobandó? Nem Evolution van benne hanem Performance, és a 2014-esek már elvileg jobbak mint a tavalyiak. Én max a féket cserélném XT-re ha már minden más az rajta...



#2230
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

valaki rendeljen már egy M-es nerve al-t. :)

papíron kb a tökéletes bringa az elképzeléseimnek, és a 8-asból csak a telót meg a féket kéne kidobni, a cockpiten kívül. csak hát ahhoz azért drága hogy "elméleti alapokon" válasszak.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2231
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

2-3 nap. Azt hiszem egy szerda reggel írtak, hogy feladják, és pénteken délután már nálam is volt. A UPS-es srácok nagyon rendesek, mindig hívnak érkezés előtt valamivel. 

 

Az jó, ma reggel írtak hogy megérkezett az utalás és diszpécselik a gépet, ha ma vagy hétfőn átadják a UPS-nek akkor szerda-csütörtök körül megjön. UPS-el soha nem volt gondom, mindig hívtak a kézbesítés napján és mindig akkor jöttek amikorra meg volt beszélve.



#2232
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás

2-3 nap. Azt hiszem egy szerda reggel írtak, hogy feladják, és pénteken délután már nálam is volt. A UPS-es srácok nagyon rendesek, mindig hívnak érkezés előtt valamivel. 



#2233
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

2013 november - UPS

Köszi, a megrendeléskor DHL jött fel mint egyedüli választás, de a számlán már UPS van. Remélem holnap elküldik és akkor kiderül. Amúgy hány nap alatt érkezett meg a feladástól?



#2234
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás

Egy kérdés annak aki rendelt a közelmúltban Canyont - a posta hozza ki vagy a DHL?

Csak azért kérdezem mert eddig amit németből rendeltem (bike-discount, bike-components, hibike) és DHL-el küldték, mindig a posta hozta ki.

2013 november - UPS



#2235
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Én céghez rendeltem, mivel napközben nem vagyok otthon. Céges dolgokkal - nekem ez a tapasztalatom - kevésbé szórakoznak.
Egy barátom CF SLX-ét egy random szomszédhoz adta be a kiszállító, értesítés nélkül. Volt egy kis izgalom mire megtalálták, hogy kihez került...

Hát majd valahogy rajta leszek hogy ne a szomszédnál kössön ki! :)



#2236
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

futárcég esetén, ha a nyomkövetőn látod, hogy megérkezett az országba és egy-két napon belül kihozzák, érdemes felhívni őket és egyeztetni hogy melyik nap lesz a kézbesítés. esetleg másik címet is meg lehet jelölni, ha úgy jobb neked.

Igen, azt én is úgy szoktam, emiatt nyugodtabb is lennék ha nem a posta hozná ki.



#2237
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.874 hozzászólás

futárcég esetén, ha a nyomkövetőn látod, hogy megérkezett az országba és egy-két napon belül kihozzák, érdemes felhívni őket és egyeztetni hogy melyik nap lesz a kézbesítés. esetleg másik címet is meg lehet jelölni, ha úgy jobb neked.


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2238
Szepy_lc8

Szepy_lc8

    fórumtag

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
Én céghez rendeltem, mivel napközben nem vagyok otthon. Céges dolgokkal - nekem ez a tapasztalatom - kevésbé szórakoznak.
Egy barátom CF SLX-ét egy random szomszédhoz adta be a kiszállító, értesítés nélkül. Volt egy kis izgalom mire megtalálták, hogy kihez került...

Canyon Nerve AL 8.9 2014
Canyon Grand Canyon AL SL 6.9 2016
Canyon Endurace CF 8.0 2016


#2239
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

UPS .

 

Az jó lenne mert az jön rendesen, de a rendelésnél csak DHL-t ajánlott fell szállítási módnak.



#2240
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP
UPS .