Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2201
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Sziasztok!

1-2 héten belül rendelnék tartalék váltófület a canyonhoz, érdekel még valakit ilyesmi? Osztozhatnánk a postaköltségen (Budapestre rendelem). 

 

Itt lehet szétnézni attachment parts:

 

https://www.canyon.com/_en/shop/


Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#2202
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás
 

Atya gatya, de király leejtőkön toljátok. Sajnos irtózatosan messze vagytok, pedig megpróbálnám a kerómat azokon az ösvényeken. :-)

 

Annyira nem vészes a távolság, föleg beleszámolva azt hogy a kaja/szállás/üzemanyag olcsó. Lengyel endúrósok is voltak lennt, bár ahogy olvastam nem igazán terveztek, én úgy nem mennék. http://www.imbikemag...sue28/?page=107

Múlt hétvégén a haverok nyomták () , már alig várom hogy visszamenjek és kipróbáljam a Strive-ot ott ahova való. :)

950sm07 módosította - 2014. február 23. - 00:30

  • mof kedveli ezt

#2203
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás
 

2007-ben:  ;) Kipróbálnám én is szívesen.

 

Ez nagyon jó! :)

#2204
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

2007-ben:  ;) Kipróbálnám én is szívesen.

 



#2205
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Köszi!

A Pilis jó lenne csak messze van mert vidéki vagyok, a fő felhasználási területe majd a Szarajevó környéki hegyek lesznek, :)

 

Egy októberi tekerésünk, ahol eldöntöttem hogy kell a Strive:

http://www.youtube.c...h?v=AocqyMbDYaE

Atya gatya, de király leejtőkön toljátok. Sajnos irtózatosan messze vagytok, pedig megpróbálnám a kerómat azokon az ösvényeken. :-)



#2206
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Nagyon-nagyon kíváncsi leszek arra, mikor majd összeveted a hátsó traktus működését a Gianttel!

Ma gurultam vele egy szokásos körömön úgyhogy az első benyomás megvan a hátuljáról, és teljesen pozitív. Nagyon finoman mozog, és több visszajelzést ad mint a Giant. A Giant-nak nagyon el van szigetelve a hátulja, mindent kisimít (olyan mint egy repülő szőnyeg), de kevés a visszajelzés, míg a Strive hátulján jobban lehet érezni hogy mit csinál és hálistennek progresszívebb is. Hajtásra kevésbé érzékeny, mászásnál "Trail" állásban teljesen jó volt, nem rugózik be és nem szívja el úgy az erőmet mint a Giant. Persze a végső következtetéshez még nagyon keveset mentem vele, de nem érzem úgy hogy visszalépés lenne az egyforgáspontos hátulja a Maestro-hoz képest, sőt, talán jobban is fekszik nekem, de majd idővel kiderül.

Amúgy a plusz 1,5 kilót lehet érezni (persze más a felhasználási terület és ebben több anyag van), a 170-es hajtókart is jobban észrevettem mint gondoltam és a Maxxis Ardent/Minion páros is jobban visszafog mint a Conti Rubber Queen/Mountain King párosítás, amihez szokva vagyok.



#2207
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás

Nagyon jól néz ki, gratulálok hozzá, jó tekeréseket!

 

Na megjött a gép, a UPS gyorsabb volt a vártnál.  :D  Eredetileg hétfö volt a kézbesítés de még jó hogy megnéztem reggel, mert mára változott.

 

Brutálisan néz ki élöben, nagyon masszív. Pedálokkal L méretben 14,6 kg. Tubeless átalakítás be van tervezve, meg az elsö fék vezetékét rövidítenem kell egy kicsit, amúgy marad minden, ép ésszel nincs amit cserélni kellene rajta. Holnap ha az idö engedi próbakör.

 



#2208
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nagyon-nagyon kíváncsi leszek arra, mikor majd összeveted a hátsó traktus működését a Gianttel!

 

...

a másik gépemen is az van és jól bírja a nyúzást.



#2209
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

szép darab, grat.

 

pedál kicsoda ?

Köszi, a pedál Spank Spike. Nem egy olcsó darab de nekem nagyon bejött. Vékony, nagy és jó formájú a platformja, a másik gépemen is az van és jól bírja a nyúzást.



#2210
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Köszi, az első gurulás megvolt vele - igaz csak a ház körül - és minden tökéletes. Holnap majd lesz egy kis erdő is.

 

:)

szép darab, grat.

 

pedál kicsoda ?


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2211
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

OFF

Hát, én hajnalban írtam az éjszakáról... :-D

 

dél körül viszont kiengedett, olyan srádagasztás volt túra helyett, hogy ihajcsuhaj :)



#2212
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Nagyon jól néz ki!

Éjjel a Pilisben fagyott, ne félj, nem fogod összesarazni. Ha meg igen, háááát... :D

 

 

dél körül viszont kiengedett, olyan srádagasztás volt túra helyett, hogy ihajcsuhaj :)



#2213
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

akkor a Mecsekbe se invitáljalak? :)

hehe, még mielőtt megnéztem volna a videót, kérdeztem volna, hogy a szánkópályát kipróbáltátok-e :D

 

éés gratula a strive-hoz, tényleg eléggé szépséges!

Köszi, az első gurulás megvolt vele - igaz csak a ház körül - és minden tökéletes. Holnap majd lesz egy kis erdő is.

 

Mecsekbe tervezek menni amikor itthon vagyok mert az van a legközelebb, csak az a baj hogy egyátalán nem ismerem.

 

A bob pálya a Trebevic-en király, de nekem bicajjal az volt az első alkalmam ott és egy kicsit ijesztő volt, mert az alja tele volt nedves levelekkel és nagyon csúszott. :)



#2214
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Köszi!

A Pilis jó lenne csak messze van mert vidéki vagyok, a fő felhasználási területe majd a Szarajevó környéki hegyek lesznek, :)

 

Egy októberi tekerésünk, ahol eldöntöttem hogy kell a Strive:

http://www.youtube.c...h?v=AocqyMbDYaE

akkor a Mecsekbe se invitáljalak? :)

hehe, még mielőtt megnéztem volna a videót, kérdeztem volna, hogy a szánkópályát kipróbáltátok-e :D 

 

éés gratula a strive-hoz, tényleg eléggé szépséges!



#2215
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Nagyon jól néz ki!

Éjjel a Pilisben fagyott, ne félj, nem fogod összesarazni. Ha meg igen, háááát... :D

Köszi!

A Pilis jó lenne csak messze van mert vidéki vagyok, a fő felhasználási területe majd a Szarajevó környéki hegyek lesznek, :)

 

Egy októberi tekerésünk, ahol eldöntöttem hogy kell a Strive:

http://www.youtube.c...h?v=AocqyMbDYaE


950sm07 módosította - 2014. február 15. - 09:17

  • Tekergek kedveli ezt

#2216
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

ez igen, nagyon pöpec, gratula! ép ésszel tényleg nincs mit lecserélni rajta. na de bringás ésszel... :)

 

Köszi, hát igen, bringás ésszel egy kék Spank Spike Evo kormány fog rámenni csak a szín miatt... :)



#2217
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nagyon jól néz ki!

Éjjel a Pilisben fagyott, ne félj, nem fogod összesarazni. Ha meg igen, háááát... :D



#2218
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Na megjött a gép, a UPS gyorsabb volt a vártnál.  :D  Eredetileg hétfö volt a kézbesítés de még jó hogy megnéztem reggel, mert mára változott.

 

Brutálisan néz ki élöben, nagyon masszív. Pedálokkal L méretben 14,6 kg. Tubeless átalakítás be van tervezve, meg az elsö fék vezetékét rövidítenem kell egy kicsit, amúgy marad minden, ép ésszel nincs amit cserélni kellene rajta. Holnap ha az idö engedi próbakör.

 

12527829155_9b393af1f0_o.jpg

 

12527949813_1a3fedd7a5_o.jpg

 

 

ez igen, nagyon pöpec, gratula! ép ésszel tényleg nincs mit lecserélni rajta. na de bringás ésszel... :)



#2219
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Na megjött a gép, a UPS gyorsabb volt a vártnál.  :D  Eredetileg hétfö volt a kézbesítés de még jó hogy megnéztem reggel, mert mára változott.

 

Brutálisan néz ki élöben, nagyon masszív. Pedálokkal L méretben 14,6 kg. Tubeless átalakítás be van tervezve, meg az elsö fék vezetékét rövidítenem kell egy kicsit, amúgy marad minden, ép ésszel nincs amit cserélni kellene rajta. Holnap ha az idö engedi próbakör.

 

12527829155_9b393af1f0_o.jpg

 

12527949813_1a3fedd7a5_o.jpg


950sm07 módosította - 2014. február 15. - 00:16


#2220
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás

Csini ez az Inflite, de feketében még szebb lenne :)