Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A biciklisek köszönnek, nem?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
445 hozzászólás a témában

#81
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
reszmegoldasunk van meg csak.
meg johet vki, es akkor osztoztok a nyeremenyen.
megeri!

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#82
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Szerintem ez amolyan hülye klikkelés - vag hogy is mondják ezt!
Ha te országutis vagy akkor az gizda, mert Én montis vagyok, meg viszont! Baromság, lehet, de sajna van benne valami. Nekem mindkettõ van, de rohadtul nem érdekel, hogy ki milyen gépen teker, én köszönök, aztán vagy köszön, vagy nem. Azért általában a nap végére megcsömörlök.

#83
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mostansag orszagutizom viszonylag sokat es azt kell mondjam a sok bunko montis nem koszon.
hiaba intek neki meg mondok vmit
/csak remelve, hogy az hagyja el a szamat amit akarok. zene miatt nem minidg hallom/
azok meg csak ott kuksolnak a kover gumijaikon es pislognak.

aki rajon a megoldasra az nyer valamit!

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#84
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
A köszönés tekerés közben, egyfajta összetartozást, egy kis biztonságérzetet ad, hogy Te is Én is tartozunk vhová. Vagy valami ilyesmi. Ettõl függetlenül akkor mutatkozik meg, hogy ki gondolja komolyan ezt az összetartozást, amikor az út szélén állsz, bután, tanácstalanul, és az arra jövõ bringás kérés nélkül is megáll melletted, és megkérdi, kell-e segítség, vagy bármi!
Az elmúlt héten Nápolyban loptam a napot, és vittem kedvenc kerómat is. Defekt szerelés közben - nem volt tíz perc sem - három bringás, egy robogós csaj, és egy taxis állt meg megkérdezni, tud-e segteni! Nem semmi!

#85
Pápppá

Pápppá

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Üdv mindenkinek!


Olvastam a topic elejét (a legfrissebbeket nem), ott sokszor írtátok, hogy óútisok nem köszönnek. Én budaörsi vagyok, innen járok pestre, gyakran találkozom óútissal, eddig általában mindig visszaköszönt mindenki akinek köszöntem. Igaz én is országútis vagyok, tehát lehet ezért. Ettõl függetlenül természetesen minden kerósnak köszönök akin látom, hogy érdemes.

Egyébként nekem az a problémám, hogy mindig zenével tekerek, és ezért elég kicsiny valószínûsége van, hogy bárkit is meghallok.:( Azért ha bicós közelít mindig kiveszem.:)

#86
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Ma mennyi csajbicós volt a Bükkben....öröm volt nézni õket (hátulról..:D), és mind visszaköszönt....még az extrémebb vonal követõi is (sõt most õk köszöntek elõbb)....így kellemesen telt eme szép nap...:slonko:

#87
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

A jó csajoknak mindenki mindig köszön...


Ja hát aki füttyög is a nõknek, meg kiabál az biztos..

#88
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
én hobby cangás volték kérem tisztelettel, és egyszerûen a meglepõdöttségtõl nem köszönök vissza ha valaki rámköszön tekerés közben, mert nem megszokott dolog, és rögtön azon kezdek el gondolkodni, hogy honnan ismerhetem ezt a fickót... :o)

A csajok pedig sosem köszönnek elõre.

#89
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Én ma farmersortban és sima pántos pólóban tekertem ki a melóba és még ilyen szerkóban is köszöntek, korrekt volt. Szóval a profi cucc mégsem feltétel, visszavonom :)


A jó csajoknak mindenki mindig köszön...

#90
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
Én ma farmersortban és sima pántos pólóban tekertem ki a melóba és még ilyen szerkóban is köszöntek, korrekt volt. Szóval a profi cucc mégsem feltétel, visszavonom :)

#91
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás
lehet hogy van benne valami?! :chin:

#92
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tamás: ;) :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#93
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Én le is, föl is. (esetleg ha láttál egy sárga sisakos, fehér pólós emberkét, az én voltam.)

Hogy ne rágódjunk ezen? Eszembe se jutott volna, amíg 4 napja el nem néztem ebbe a topicba :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#94
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

(Pap-réten voltam, a szûk erdészeti úton kizárt, hogy nem hallották, hogy Üdv!)...


akkor akár össze is találkozhattunk volna :)
bár én csak lefelé mentem az aszfalton
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#95
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A legjobb szerintem ha nem idegeljük magunkat ezeken az apróságokon. Van az életünkben ezer más úgyis, ami miatt idegesek vagyunk. :)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#96
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Természetesen Critical Massen sem fog senki köszönni mindenkinek :D , de ez egy szûk erdészeti úton volt. (Az óutisokkal meg egy keskenyebb fõúton találkoztam)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#97
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja, lásd Újpesti Vasúti Híd.
Egyébként tudjátok ti, hogy ott mennyi bringás jön csak szembe? Kb.5-10 másodpercenként hétvégén. Ti mindenkinek elkezdenétek köszönni?

Osztom LG véleményét: a köszönés mindenkinek a magánügye, ebbe senkinek nem volt és nem lesz beleszólása. Nekem már rengeteg országútis köszönt, de sok déhás nem. Viszont láttam már déhásnak visszaköszönõ outist - talán mert mindkettõ tisztelte a másikban a "bringást".

Van amikor olyan kedvem van és köszönök, van amikor nem. Ez sokmindentõl függ, nemcsak attól, hogy "profinak" kinézõ ember jön-e szembe. Egyébként meg sok csaj tényleg csak néz, ha köszönök neki. Értem ezalatt, hogy furcsán néz, úgyhogy srácok nemcsak veletek van ez. Remélem nálam nem gondolnak ilyesmire!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#98
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ma direkt tettem egy próbát. Köszöntem mindenkinek, aki szembe jött biciklivel. A tapasztalatom:
1, A "hobby" kerékpárosok (félmeztelenül trekking bicón, sisak nélkül) nem reagáltak a köszönésre.
2, Az óutisok közül 4-en köszöntek vissza, pedig jóval többel találkoztam (x>10).
3, Azok, akik nem az elõzõ két csoport valamelyikébe tartoznak mind visszaköszöntek, gyakran elõbb is, mint én tettem volna.

Dióhéjban ennyi. Konklúzió: többet nem fogok köszönni a hobbysoknak (Pap-réten voltam, a szûk erdészeti úton kizárt, hogy nem hallották, hogy Üdv!)...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#99
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

:cheers:


Hátszóval én pl motorozgatok is és a bringások részirül nem tapasztaltam eddíg olyat, mit motoréknál, hogy mindenki mindenkinek köszön, ha csopperes, ha nájlon.

ez lehet hogy azé van mert a kocsmába is bringán járnak az emberek, és ezért nem számít státusszimbólumnak?!

De azé jó lenne ezt a bringázók köreiben is meghonosítani!


Nézd, sz.tem te se köszönsz a városban furikázó összes babettásnak, szimszonosnak, robogosnak:)

Én se köszöngetek a nagypapiknak, akik kilépnek a kocsmából.-hátha megijednek a bukósisakomtól és azt hiszik, hogy támadnak az UFOk + itt a vilgvége.

Deha jön v.ki szembe és nem épp a kocsmából jött ki félig beállva elhiheted köszönök.


ui: Imádom, mikor egy motoros 5 centire húz elmellettem....

#100
Racer D.

Racer D.

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

:cheers:

Hátszóval én pl motorozgatok is és a bringások részirül nem tapasztaltam eddíg olyat, mit motoréknál, hogy mindenki mindenkinek köszön, ha csopperes, ha nájlon.

ez lehet hogy azé van mert a kocsmába is bringán járnak az emberek, és ezért nem számít státusszimbólumnak?!

De azé jó lenne ezt a bringázók köreiben is meghonosítani!