Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A biciklisek köszönnek, nem?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
445 hozzászólás a témában

#441
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Ez pontosan így van.

#442
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
pesta (és mások):

Személy szerint én is nagyon fontosnak tartom. Nemtom ki hogy van vele, de nagyon jó érzés, amikor egy tök ismeretlen helyen (vagy legyen ismerõs, mind1) szembejön egy tök ismeretlen (ez inkább legyen ismeretlen), és köszön (persze te is). Ez olyan felemelõ érzés, mintha az embernek mindenki a barátja lenne, akárhol tekerjen. A bringások, és fõleg a mtb-sek összetartoznak, és ez egy nagyon jó érzés.

Üdv:
BRUCE

#443
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Bruce!
örvendek a témának ;D.
Igen az országúti manusok sajna nem jo fejek errefelé sem. Meg néhány BMXes sem bír köszönni. Személy szerint én fontosnak tartom, hogy mi köszönjünk 1másnak, nem tudom miért, de így van.

#444
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
eszembe jutott a 2. kérdés:
- külföldön is így van ez??

#445
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Halihó Mindenki !!
Mivel errõl a témáról nagyon szívesen dumálnék (meg gondolom más is), ezért a "vita" elkezdéséhez bevágom a régi fórumba írt szövegemet:

Hello Mindenkinek!
Mivel engem is nagyon érdekel ez a téma, már rég szerettem volna vmi okosat hozzászólni. A köv. történet azt hiszem hûen tükrözi a bringás társadalmat:
Vasárnap volt. Iszonyat jó idõ, gondoltam kimegyek tekerni egyet országúton. Ahogy megyek, egyre több kerós jön szembe. Jönnek országútisok (nem egy! és profik, kevésbé profik elég vegyesen), és még csak rám sem pillantottak, nemhogy köszöntek volna. Még az elsõknél próbálkoztam: biccentés, ráolvasok egy hellot, vagy vmi.), aztán felhagytam az ez irányú próbálkozásaimmal.
Tekerek tovább.
Egyszer csak látok egy montist. Bukó, mez, szemüveg, patent pedál stb. minden ahhoz, hogy profinak nézzen ki, és nem fogjátok elhinni, de õ köszönt elõre!! (Természetesen aztán én is köszöntem...)
Aztán beérek a városunkba, hát ott már rég feladtam, hogy köszönjek is vkinek, de megint jött egy montis
(elég profinak nézett ki), nézem milyen cuccai vannak, és legnagyobb ámulatomra köszönt!!
Asszem ez elég tanúlságos sztori...
Na és még vmi, lenne két kérdésem:
vajon az országútisok egymásnak köszönnek e?
nos, én is azt hittem, hogy két kérdés lesz, de a másikat elfelejtettem... ;)

Üdv:
BRUCE

u.i.1.:most inkább nem nyomok olyan sódert, mint az a izé paraferi szokott :)))
u.i.2.:éjjen a yoghurt!! ;)

#446
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai