Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Országútisok Bp-n!

- - - - -

  • Please log in to reply
2065 replies to this topic

#101
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts
Egy versenyen a leggyorsabbnak kell nyernie, tehát aki a leghosszabb távot teszi meg.

A szabályra még rákérdezek, van csehül tudó ismerõs.

Vito, a csapat már megvan. Márciusban találtam meg ezt a versenyt, jelentkeztem, és már akkor betelt a 40-es limit. Minket is azért vettek be, mert Mo-ról indulunk.

Hasosz,
lehet róla szó. Majd egyeztetünk.

#102
vendég_hasosz_*

vendég_hasosz_*
  • vendég
Szia Henger,

Lenne kedvetek errõl a 24órás versenyrõl cikket írni és fotókat készíteni a velo.hu-nak? Ha igen vegyétek fel velünk a kontaktot az info@velo.hu címen. Köszi

#103
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 posts
  • LocationBudapest
Érti valaki a cseh LeMans idõ/távmérõ rendszerét? Elolvastam angolul a szabályt, de egy kicsit tört angolsággal van írva...
One planet, one tribe...

#104
Don Vito

Don Vito

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts
beszállnék ha még lehet

#105
petee

petee

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Voltam vasárnap Egomban. Szerintem egész jó volt. Sikerült ötünknek meglépni úgy 40 kilinél, egész jó tempót mentünk végig, bár Komárom-Gyõr szakasz elég unalmas volt.Az utolsó 30 kilométeren a srácok igencsak megrántották az amúgy sem kis tempót, szépen ráálltak olyan 45-ös tempóra, így 20 kilival a vége elött aztán megadtam magam, de így is befértem 5óra alá, ami a felkészülést nezve (vagy annak hiányát) nekem jónak számít. Szerintem frankó volt minden, kivéve, h a rajtnál nem volt mosdó. A gulyás+sör nagyon jól esett a végén!
Üdv mindenkinek!

#106
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts
Gondolom, megosztom Veletek is tervünket.

Hárman elindulunk egy 24 órás outi váltóversenyen. Saratice (CZ), 2005.09.10-11.
Mi vagyunk, leszünk az egyetlen magyar csapat.

www.volny.cz/lemans

#107
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts
Hi!

Tegnap Küllõszaggatón voltam.
Gondoltam, kemény vagyok, végig tekerek. :) A Bp Petõfi híd-Esztergom még egész jól ment, de éreztem, hogy a hosszú kört mégsem kellene erõltetni. Aztán egy lányt kísértünk (legalább volt idõ megállni fotózni), Szlovákiában végre napsütés, hátszél, de az egy áttétel miatt kb. 100-120-al pörgettem, pulzusom meg volt vagy 130... Célban gyors ebéd, aztán konzultáció, papírkutya módjára autóval vitettem magam haza, beijedtem a közelgõ felhõktõl. A kocsiban majdnem elaludtam.

Amúgy nincs okom szégyenkezni, kb. 170 km-t tekertem, 6 óra alatt (Esztergomig 2:10), 125-ös átlagpulzussal.
A rendezvény tetszett, bár néha dögunalmas volt az út.

#108
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Vasárnap volt a Bakonyerdõ Kupa, az amatõr Bajnokság 5. fordulója.
Ebben a hónapban sikerült zsinórban a harmadik alkalommal a 4.helyen végeznem...ami számomra a legbosszantóbb. Ugyebár 3-an állnak a dobogón...4.nek lenni a lehetõ leghálátlanabb dolog. Nekem sikerült 3szor egymás után.

Valaki volt máshol versenyezni(Küllõszaggató, Mezõnyverseny OB...) ? ? ?
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#109
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts

Sziasztok! Elmondaná vki ,hogy hogyan juthatok országúti hátán bp-n a keletibõl a nyugati p.u. kapujához?


nagyon eccerû, a Rákoczy úton elindulsz befelé( a nagyobb dugó irányába)
Amikor elérted a körutat(sárga villamos + még nagyobb dugó) na ott nyomsz egy jobbost, es megrakod rendesen.... ...5 perc és már ott is vagy :D
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#110
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts
Sziasztok! Elmondaná vki ,hogy hogyan juthatok országúti hátán bp-n a keletibõl a nyugati p.u. kapujához?

#111
Rezsö

Rezsö

    vendég

  • fórumtag
  • 186 posts
Ma megvolt az idõfutam ob, melyre 32-en neveztünk. Jó pálya, kis forgalom, jó idõ, erõs szembeilletve hátszél (volt olyan, hogy a lejtõn 30-al mentem lefelé, 31-el föl). Szekeres Csaba gyõzelmét, borítékolni lehetett, ami be is jött. Szuromi Bence és Kusztor Péter elõtt végzett az élen. Mûkõdõ kordon és rendõr zár, elõítéleteimmel ellentétben nagyon jó versenyt szervezett a Tamási KE, le a kalappal elõttük!

#112
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Tudom-tudom... Csak a szervezõk hibája volt.

#113
vendég_hasosz_*

vendég_hasosz_*
  • vendég
Sajnos tényleg nem kaptunk semmilyen infót arról, hogy elmarad a pápai verseny. A velo.hu nevében szóltam...

#114
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
A kutakon lévõ "pumpák" 4-5barnal többre nem képesek...arra elég,h hazakerekezz szépen, óvatosan.

Ma volt a Bakonyerdõ Kupa, illetve ELMARADT! Sehol, semiféle információ nem volt róla, se it az interneten(bikemag fórum, amkeli.fw.hu, velo.hu) se telefon ,se levél...semmi!!!!!
Ott toporogtunk 9kor kb. 30an...sehol semmi.Tóth Attila hívta a szervezõket, közölték,h 1héttel eltolták...de ezt sehol nem tették közzé...maximum a csókosoknak szóltak....biztos szombat este derült ki,hogy õzpörkölt lesz a vasárnapi ebéd a nagyinál, amit nem lehetett kihagyni...
Végül kb. 14-15en úgy döntöttünk,h elmegyünk kerékpározni, ha má ittvagyunk. Egyjó 120-as kör lett belõle a Bakonyban...ennyit tudtunk kihozni a mai napból...
1.: Bosszantó.
2.: Erre készül az ember a héten(csüt-péntek-szo-i edzések)
3.: Ugrott 3500Ft üzemanyag...(autónként, Pestieknek több!!!)

Fantasztikus ez az ország...
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#115
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Bakonyerdõ Kupa lesz vasárnap Pápától nem messze. Jó kis idõfutam szép helyen. Illetve Pénteken indul a Tour de Flúgos ~500km, 24 óra szintidõ.

Más ötletem nincs.
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#116
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
Hali!
Nem tud valaki valamilyen megmozdulásról a hétvégén?
köszi

#117
Rezsö

Rezsö

    vendég

  • fórumtag
  • 186 posts

Rezsõ!
Köszi, a hangulat kitûnõ volt.
Sajnos a szervezéssel voltak gondok, de ezt ti is észre vettétek. Van 1-2 ötletem, hogy lehetne ezeket kikerülni, és talán egy fillérbe sem kerülne! Ha érdekel, akkor emailban/priviben megírom.


Köszönöm, válasz ment.

#118
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 posts
Engem a hõmérséklet annyira nem is zavar, mint ez a szél! Félek inkább sárkányrepülés lenne mint biciklizés.:bell:

#119
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Az idõjárás ma elég távol van az kerékpározáshoz ideálistól.
Ennek elleneére azért kerültem bõ 1 órát a városban a sárhányóssal.
Hosszú nadrág, póló, pulcsi, esõkabát, téli sapka...és a kezem fázott!!!!!! Remélem a hétvégére valami alakul...legalább 10fok hiányzik még a hõmérsékletbõl....
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#120
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 posts
Gyerekek ez nem semmi idõ. Azon gondolkozom, vajon a Kékesen havazik -e? Mivel a Balaton mellett 7 fok van egész nap szakad az esõ, és majd arrébbfújja a házunkat a szél, ezért simán el tudom képzelni, hogy a magasabb helyeken havazik. Aztán megnézem a naptárat és leesik hogy JÚNIUS 9-e van! Valamit nagyon elnézhettek ottfent, mikor a mai idõjárást tervezték! Szóval mindenkinek kellemes bringázást!