Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútisok Bp-n!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2065 hozzászólás a témában

#61
Aladdin

Aladdin

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Egy pillanatra eljátszottam a gondolattal, hogy… De lehet, hogy addig meg se érkezik az oútim. Ha mégis, akkor meg az anyagiak… Különben is márciusban már itthon is lehet vidáman tekerni, persze ezt lekopogtam. Jövõre lehetne vmi hasonlót, amíg a többieket betemeti a lavina:wtf: , addig mi felhõtlenül készülünk a szezonra.
Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be.

#62
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Valahogy egyre inkább motoszkál a gondolat a fejemben, hogy február vége felé ki kéne menni tekerni az Istriai félszigetre!

Ha valaki tud szállást olcsón, meg volna kedve... Szóval jelezze!

#63
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
köszike, folyamatban van a dolog :)

#64
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Olvasd végig a topikot!

Minimum kétszer volt már szó edzésrõl.
(Lehet tévedek, és az outi tech-ben van)

Márciusig nyugodtan alapozz. Sok km, relatíve alacsony pulzussal (70-80% terhelés).

#65
vendég_hasosz_*

vendég_hasosz_*
  • vendég
Vackor,

Irj egy mailt az edzesterv@velo.hu címre, ott tudnak segíteni kezdõknek (és haladóknak) való edzéstervvel kapcsolatban.

#66
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Sziasztok!

kezdöknek valo edzéstervet keresek, vagy weboldalt. persze ha ezt megosztjätok egy magamfajta kezdövel is:)

#67
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
World Class Marriott hotelben.

Nekünk 9,5k/hónap, ezzel mikor nincs óra, bármikor mehetünk tekerni.
Sztem van egyalkalmas jegy is, holnap rákérdezek Olivérnél.

Bringacseréd hogy gondoltad? Sorold fel az érveidet, miért érné meg nekem. :)
Egyébként lehet róla szó, csak én is inkább még kint terhelném, amíg jó az idõ.

#68
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
mi az a WC??
és fizetni kifog? heyettem...:)

én több ok miat megyek..de
fõleg azért mert csak egy 53/17es SSem van....szóval semmi mászóka
De Henegr ha kölcsönadod vasárnapra a német bringád akko megköszönöm..
cserélhetünk! :)
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#69
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Ja, igen, vas 9re a békási meki elé szervezõdik egy laza, szintén kmgyûjtögetõs csapat. B tervnek nagyon jó. Én asszem erre megyek.

Vagy a WC-ben 9-tõl spinning 2 óra idõtartamban.

#70
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Sztem halál unalmas, végigpörgetni síkon Esztergomig, aztán fordító, és ugyanez még egyszer, nehogy beálljon jobbra a nyakunk.

Mi múlt héten Egom után- késõbb is indultunk- Dorog-Úny-Tinnye-Perbál-Budakeszi-bp úton mentünk.

#71
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
VAsárnap
reggel 9.00 Árpád híd Budai hidfõ 6-os megállóya
Nagy közös edzés Fradistákkal stb...
2 csoport 70 és egy 120 km-es távra Visegrád ,Esztergom az iráõny.
ki yön???
Esetleg ki volt már a mult vasárnap? Vélemény?
aszem a www.velo.hu n van bõvebb info..
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#72
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Yvor: rendben, akkor elõre egyeztetünk útvonalat. Már alig várom, hogy elkészüljön ez a gyönyörûség:
http://pix.bikemag.h...2_6925.JPG.html :)

#73
Marchello

Marchello

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás

Meg volt a hegyi OB. Marchello kolléga új színekben, nem ismertem meg a becsekkolásnál. Tudható errõl vmi?


Nem voltam mostanában tényleg fórum közelében - vhogy sok minden összejött.

Az új szinekrõl: RC Union Radland Kaernten pontosan, és röviden :D
Már nyáron is többnyire Ausztriában versenyeztem kölcsönben a Fraditól, de a TdH után teljes mértékben átigazoltam. A Hegyi OB-val kapcsolatban meg annyit, hogy elõtte mentem egy 80km-es kritérium versenyt, ahol a 47.8 avs kicsit hazavágott és az OB-ra totál kipurcanva érkeztem. Eredmény ismert :(
Jövõre ha ott versenyzek, akkor azért megpróbálom rávenni õket hogy Gemenc, TdH-ra nevezzünk mi is.
Hát röviden ennyi az "élettörténetem" :)

üdv, mindenkinek és kössz az érdeklõdést!

#74
Odysseus

Odysseus

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Thx Henger!

Holnap sajna nem jo. Vasarnap vagy hetfon megyek.

#75
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Hello, Odysseus!

Nézz be ide, holnap mennek egy kört:
http://forum.index.h...142&la=48689023

#76
Odysseus

Odysseus

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Sziasztok!

Huzosabb turahoz, lazabb edzeshez keresek tarsakat, vagy csatlakoznek masokhoz. Pesten elek, Pilis - Borzsony esetleg Cserhat lenne jo. Foleg aszfalton nyomom, de jobb foldutakat is bevallalok ha mar unom az ismerteket.

Vasarnap vagy hetfon akcio?

#77
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
visszatértem közétek!

Mi hír az országutakon????
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#78
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Én pont úgy tapasztaltam, hogy hajlított kormány ide, hasalósabb testhelyzet oda, az outi mégis stabilabban fut mint egy monti. Legalábbis az outiról visszülve a montira, egy ideig úgy kacsázok, mitha szlalomoznék...
One planet, one tribe...

#79
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Köszönöm a véleményeteket. Elég majrés vagyok az új dolgokkal szemben.
Montim már van. :) Most az õszi-tavaszi aszfaltozáshoz gondoltam, hogy jó lenne egy ilyen vékony nagy kerekû bicikli, ha már a kedvesem is országútival jár, hogy csatlakozni tudjak hozzá.

#80
vandorkecske

vandorkecske

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Képzeljétek, extra igényekkel, nagy keresgélés után végre megvan az országúti (alu) vázam. Annyit tudok róla, hogy Vetta a neve, de nem is hallottam még ilyenrõl. Állítólag olasz. :)
Minden esetre lemértem: 1,71 kg. Azt hiszem ez nem a legkönnyebbek közül való, de csepp keresztmetszetû az elsõ ferde csöve. A színe még nem stimmel, de hamarosan szééép PIROS lesz.
A tervek szerint 3 tányér lesz elõl és egyenes kormányt rakunk rá, mert képtelen lennék azon az instabil hajlított kormányn megtalálni a féket.

Szia!
Hasonlóan futottam neki ennek a témának 3 hónappal ezelõtt. Mármint 3 tányér, egyenes kormány. Montiról ültem át, ezekben tudtam gondolkodni. Aztán elõször hozzájutottam 20eFt-ért egy vadi új 105-ös hajtómûhöz, 2 tányér volt rajta, aggódva, de megvettem, aztán egy majd teljes ultegra szetthez fillérekért, amit szintén nem tudtam kihagyni, így szarv kormány került fel. Elsõ Paprét elõtt sokat paráztam, hogy ezekkel az áttételekkel nem tudok felmenni. hát elsõre 6 percet javítottam az idõmön. :)
A kormányt meg kell szokni, nem városra való (szerintem), de tartós szembeszélnél meghálálja magát.
Bocs, hogy kéretlenül osztom itt az észt!
k.