Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútisok Bp-n!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2065 hozzászólás a témában

#81
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
REngeteg vázgyártó van, és szintén rengetegrõl nem lehet hallani, mert mindez marketing dolog. Az igazán jó, kis, handmade gyártók pld. teljesen ismeretlenek, és a legjobb nagy gyártók mellett õk csinálják a legjobb vázakar. Mondjuk a Vetta nem tartozik a kisipari gyártók közé. Gondolom alu váz, az 1,71 nem rossz tömegadat (persze nem 52-es méretben), fõleg ha jó ár tartozik hozzá. Ha nem versenyzel komolyan, nem érdemes lejjebb menni a tömegben, 1500 gr. alatt az ár kb. 200e felett van.
Alig instabilabb az oúti kormány, mint az egyenes, csak meg kell szokni, és több fogáslehetõség van rajta, továbbá szélben jól beállítva 2-3 km/h jelent. Különben miért nem montit vettél?, azoknál is vannak könnyû vázak és azon egyenes kormány meg rávaló fékváltókar van.

#82
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Képzeljétek, extra igényekkel, nagy keresgélés után végre megvan az országúti (alu) vázam. Annyit tudok róla, hogy Vetta a neve, de nem is hallottam még ilyenrõl. Állítólag olasz. :)
Minden esetre lemértem: 1,71 kg. Azt hiszem ez nem a legkönnyebbek közül való, de csepp keresztmetszetû az elsõ ferde csöve. A színe még nem stimmel, de hamarosan szééép PIROS lesz.
A tervek szerint 3 tányér lesz elõl és egyenes kormányt rakunk rá, mert képtelen lennék azon az instabil hajlított kormányn megtalálni a féket.

#83
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Nov. 19-én lesz, CicloCross Budapest Bajnokságnak hívják. Sajnos pont aznap nyelvvizsgázom...



Hurrá! :)

Ott a helyem!

#84
tbalazs xc

tbalazs xc

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Srácok nyitottam egy számtech boltot és szeretném támogatni a bicikliseket. Szóval aki be tudja bizonyítani, hogy rendszeresen biciklizik (akárhogy csinálhatja:)) az az emberke kap nálam 5% kedvezményt a termékek listaárából. Sajnos az egyébként is akciózott termékekre ezt nem tudom fölajánlani, mert akkor csõdbe megyek:D
Szóval mindenkit várok szeretettel,
RED Tower Computer
1134 Budapest Tüzér utca 1
061/788 6225
Itt érdeklõdj bátran!
Jah és vállalunk vidékre utánvétet.
Üdv
Balázs
www.spring.hu

#85
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Nov. 19-én lesz, CicloCross Budapest Bajnokságnak hívják. Sajnos pont aznap nyelvvizsgázom...

#86
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Marchello ezekszerint nincs fórumozós kedvében...

Tud valki valamit a postás pályán ilyen tájt megrendezett cyclo-cross versenyrõl, vagy bármilyen más terepkerékpáros eseményrõl?
One planet, one tribe...

#87
Rezsö

Rezsö

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Meg volt a hegyi OB. Marchello kolléga új színekben, nem ismertem meg a becsekkolásnál. Tudható errõl vmi?

#88
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Hello rolius!
A kikeveredeshez en elsokent a Duna-partot celoznam meg. Ha jol emlekszem a Szeremi uton megy bicikliut, ami a Dombovari uton keresztul lukad ki a Muegyetem/Elte egyetemi reszhez. Onnan a Duna-parton vegig van kerekparut (-> Margitsziget, edzeshez tul zsufolt; -> Harmashatar-hegy - ez mar jo; ->Szentendre / Pilis fele - meg jobb). Ha nem akarsz messzire menni, akkor Budan is egesz jo utvonalakat lehet kitapasztalni, egesz jo emelkedoket is talalhatsz.

#89
rolius

rolius

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
hello!
én igen új országútis vagyok.
és most kezdõdik 12-én a suli.
és az etele út - hengermalom útnál fogok lakni.
segítsetek légyszi, hogy hol lehet edzeni, de legalább kikeveredni onnan.
köszi.
Rolius

#90
Attisch

Attisch

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
  • LocationBudapest
ja igazad van, de úgy tudom tavaly is ugyanez volt. Meg az XVII topicban volt szó róla (mivel rákoskertiek szervezik)

Egyébként most jöttem haza róla, én a tt-n voltam. 3:50 alatt nyomtuk, bár mi megálltunk egy fél órára sörözni is :) Jó kis társaság jött össze.

Az elsõ helyezett 2:12 alatt nyomta le, ami olyan 39,xxx-es átlag, de a kiírásban szereplõ 300m szintkülönbséget megmértük (a légnyomás alapján mûködõ órával) és valami 480m jött ki.

#91
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás

augusztus 20. (szerda)


ez biztos, hogy a mostani kiirasa?
Valahogy ma szombat van.

Merida CX500


#92
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Nagyon köszi az infót!

#93
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Sziasztok, engem is a Hungaroring dolog érdekelne, mert mennénk ám, de montival. Nem tudom van-e külön kategória, elõnyös lenne. ;) Ti tudtok valamit? (vasárnapon kívül)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#94
Attisch

Attisch

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
  • LocationBudapest
Rákoskerti Marathon Club
Kiss Tibor Zoltán
1171 Budapest, Irsa u. 9.
(1) 256-8649
Kormos Csaba
1171 Budapest, Köszörûs u. 2.
(1) 258-0396

K 90 amatõr kerékpárverseny és teljesítménytúra
7
augusztus 20. (szerda)

Rákoskert Ecser Maglód Pécel Isaszeg Dány Zsámbok Vácszentlászló Valkó Gödöllõ Isaszeg Pécel Péceli emelkedõ

Rajt: Rákoskert, Kerékpáros Centrum (Kisérõ u. 1.)
Cél: Péceli emelkedõ
Indulás: 10.00 óra v.: 800 Ft/fõ, tt.: 500 ft/fõ 85 km 300 m 5 óra MTSZ 45,5 pont



TTT, MTSz, MSTSz tagoknak és vonattal érkezõknek 100 Ft/fõ kedvezmény a nevezési díjból. Befutó a péceli emelkedõn! Díjazás: érem, kupa, ajándék. Bukósisak ajánlott! Térkép: Magyarország autóstérképe.

Attisch

#95
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Nem tudod véltlenül, hogy a rákoskerti verseny pontosan mikor indul? És honnan? Keresem a honalpjukon, de az most nme elérhetõ.

Üdv
Lazus

#96
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A Kékesi végül is 700 Ft lett és a befutónál csak egy 3 dl gatoradet adtak, tavaly bõkezûbbek voltak, viszont felkerült a befutó a netre nagyon gyorsan, míg a tavalyi egyáltalán nem.
20.-án Rákoskerti verseny, 21-ére pedig valami Hungaroringes dolog van kiírva, de nem tudom lesz-e belõle valami.

#97
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Hali!

Meghalt a topik? Mindenki "nyaral"?

Megy-e valaki kocsival a vasárnapi versenyre? Szívesen betársulnék!
Üdv
Lazus

#98
vendég_hasosz_*

vendég_hasosz_*
  • vendég
TDH KÉkes nagydíj:
Rajt: Gyöngyös fõtér, 2005.08.06., 10'00
Nevezés: helyszínen
Nevezési díj: kb. 500 FT (TdH ajándék)
Bõvebben hamarosan a www.velo.hu-n

#99
lazus

lazus

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Sziasztok!

tud valaki valami érdemlegeset a TdH Kékes nagydíjáról? Mikor (és pontosan hol) van a rajt, mikor és mennyiért lehet nevezni, stb.

Köszi
Lazus

#100
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Tehát az idõmérés:

Az idöt stoppoljak, kezzel merik. Minden kör utan tablazatba irjak az
idot az egyes csapatoknal.Ugyhogy rögtön lathato, ki hogyan all, hany
kort tett meg. Az utolso elötti körnel, a 24 ora letelte elott,
kiszamoljak az atlagsebesseget es ez alapjan a tavolsagot, amit a
fennmaradt ido alatt megtehetett volna a versenyzo.

Pl. Ha 23.55-kor athajtasz a celvonalon, akkor hozzaadjak a
teljesitmenyhez azt a tavolsagot, amit a maradek 5 perc alatt meg
megtehettel volna.
Ha 24.03-kor erkezel be, akkor levonjak azt, amit 3 perc alatt
letekertel.