Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútisok Bp-n!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2065 hozzászólás a témában

#2061
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Nagyszerû!

Csak így tovább. Mások is jelentkezzenek, szóljatok másoknak is akit ismertek. Legyünk minél többen....

Chelydra te is szoktál versenyekre hjárni? Milyenekre? Igazolt vagy, vagy csak amatör? Kivel-mivel mész versenyre? Keresek olyan embert, aki jár versenyekre az országban, és van még hely az autóban, és tudna majdan vinni.

A forma miatt ne aggódjon senki, elvégre még február van, mindent be lehet pótolni:)

syncro

#2062
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Sziasztok! Én is benne lennék a közös tekerésekben, nekem fõleg az opt. 2 jönne be, egyébként én már holnap is megyek tekerni, de sajnos most nem tudom még megmondani, hogy mikor tudok elindulni (ebbõl eredõen sajnos azt sem, hogy merre megyek...) Azért mindig idenézek, a hétvégék nekem is megfelelnének.

Ui: egyébként ti milyen erõben vagytok? én sajnos egész télen betegeskedtem, eléggé megviselte a formámat, minél hamarabb vissza kell nyernem, mert kevés az idõ, március elején már indul a versenyszezon!

#2063
istvanmezei

istvanmezei

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
NAszeva!


Február közepétõl frankón tuti a dolog! Ha az V-kerben laksz:

Opt.1.: 70-es uton Érdig, onnan irány Velencei-tó + akármi

Opt.2.: É-i irányban: szentendrei hévvel pl.: Pomáz (addig nem ajánlatos tekerni, mert a ki'ott szarút tönkrevágja a gépedet!) utána meg pl.: Dobogókõ, stb...

Opt.3.: Akárhogyésakármerre!

Ezek a hirtelen ötleteim mára! Várom a leveleket a freemail-re, a továbbiakban ott leszök.

Jó felkészülést mindenkinek!


HHHey,


Istán

#2064
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Nah

Nekem február közepétõl, március elejétõl alkalmas a dolog. Munkahelyi elfoglaltság miatt egyenlõre hétvégéken, de amikor már sokáig van világos, akkor hétköznapokon is mennék. Apropó, hova érdemes menni, ha nem akarok sokat azzal tölteni, hogy kijussak a városból. Sajna a belvárosban lakom. V-ker...

syncro

#2065
istvanmezei

istvanmezei

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szeva!

Örülök ;D ;D, hogy nyitottál egy ilyen topikot, mert néha én is unom, hogy egyedül kell 3-4órát zúzni :(! Sajna ez az utolsó napom itt a munkahelyen és ezután ritkán -hetente 2-3 alkalommal- leszek a neten, de!!: az istvanmezei@freemail.hu címet gyakran ellenõrzöm és a telefon se hülyeség!
A közös tekerés jó ötlet és -ha csak idõm engedi- bennevagyok. Gondolom hétvége elsõsorban...
Amúgy mennyit tekersz oúton ált.ban? Milyen keróval nyomod?
Remélem k'va sokan összegyûlünk és összeverbuválódik egy jó csapat!
Most vasárnap???? (02. 03.)

hopplahopp hey, :D


István
(bp.rõl)

Ui.: Ha tudsz írj a freemail-re!

#2066
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Keresek társakat Országútizáshoz, fõleg hétvégékre. Komoly, de amatõr edzés és versenyzés céljából!
Jön a tavasz és ideje újra tekerni, de egyedül unalmas. Komolyan szeretnék edzeni, nem csak úgy lazásan tekerni.Ha te is társaság nélkül vagy, vagy tudsz vmi találkozóhelyet, ahonnan indultok, indulnak mások, akkor írj idõpontot, helyet pls.
Kösz.