Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútisok Bp-n!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2065 hozzászólás a témában

#2041
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Chelydra!

Nagyon mennék, és ez így jó is lesz, csak végezzek a vámolással addig....

Ha odaérek 11-ig, akkor ott leszek a Batthyányin, ha nem, akkor muszály lesz egyedül mennem.
Mondjuk 13-ra szinte tutira odaérnék:)))

syncro

ps.: Ha gondolod küldj e-mailban telcsiszámot és akkor könnyebb a kommunikáció [syncro@c3.hu]

#2042
Oliver

Oliver

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Jobb napokat!

Próbaúton voltam Budaörs felé, de sajnos már beesteledett, mire a reptér mögé értem. Ott meglepödve láttam, mintha bicikli út készülne! :o
Ez ha tényleg bicóút akkor a folytatása lenne annak, amelyik gazdagrét felõl tart  Budaörs felé, de eddig csak a nagy keresztezõdésig ért.
Tudtok erröl valamit?

O

#2043
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Én arra gondoltam, hogy de. 11 körül találkozhatnánk a Batthyány téren, és onnan Szentendréig HÉV-vel kéne menni. Ma mentem kifelé a Nánási úton, de 20-nál többel egyszerûen nem lehetett menni, mert annyi kátyú van az úton, hogy a kerekek 5 perc alatt tönkremennek...

#2044
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Én a vasárnapban benne lennék, de szerintem csak késõ délelõtt vagy kora délután tudnék elindulni...

Mikor akartok menni?

syncro

#2045
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Szívesen mennék, de kocsim sajnos nekem sincs, 3 órás vonatozáshoz pedig nincs nagy kedvem :-( Viszont holnap nagyon jó idõ lesz, én csak délelõtt dolgozom, egy haverommal felmegyünk tekeregni a Pilisbe. Vasárnapra ugyanezt tervezzük, akkor már többen megyünk, egyelõre úgy néz ki, hogy 4-en biztosan leszünk, ha van kedvetek jönni, akkor írjatok vagy ide, vagy a bogarlaci@yahoo.com e-mailre és megdumálhatunk egy találkozóhelyet!

#2046
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Huh!
Gratula a versenyhez! Nagyon nem szeretem az idõfutamot, szóval full respekt....

Remélem Pécsre is elszánod magad. Igazi bevezetõ verseny lesz....

syncro

#2047
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Na emberek!!!

Március 17-én Melitta kupa van Pécsett. Mindössze 40 km-es "idénynyitó jellegû verseny!
Aki jönne jelentkezzen!
Kellene valaki akinek van autója és esetleg vissza tudna engem hozni Budapestre Pécsrõl a verseny után. Természetesen a kerékpárommal eggyütt, tehát kellene kerékpártartó is:))

Segítsetek, pls:)))

syncro

#2048
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Én végül elmentem a Békás-kupára, szerencsére a fater elvállalta, hogy kivisz kocsival, (nem volt kedvem 4-5 fokban 40 km-et tekerni elõtte, különösen úgy, hogy nincs thermonadrágom...  Már reggel úgy kezdõdött, hogy vissza kellett fordulnunk, mert otthon hagytam a cipõmet... szerencsére még nem voltunk messze, ráadásul pont azt álmodtam éjjel, hogy ott vagyok, de nem tudok indulni, mert otthonhagytam a cipõm... Az meg már Szentendrén jutott eszembe, hogy a kulacsot is otthonhagytam, de szerencsére volt nálunk tea, meg valószínõleg úgysem vitttem volna magammal, 18 km-re felesleges. Szerencsére a nevezésemet egy csapat már elõre elintézte, 11.42-kor indulhattam, 10-re értem ki, úgyhogy kb 1 órát még kellett ülni a kocsiban, mielõtt megkezdhettem a melegítést. Sajnáltam azokat, akik nem kocsival jöttek, mert aki nem tud nevezni idõben, az  akár 2-3 órát is fagyoskodhat  mire elindítják. Egy perces idõközökkel indították a versenyzõket, 10-kor indult és az utolsót asszem fél kettõ körül indították, szóval legalább 200 ember indult. Kisoroszi felé elég erõs szembeszél volt, viszont visszafelé  elég jól lehetett már döngetni, sajnos a szél miatt többet vesztettem odafelé, mint amit be tudtam hozni visszafelé, így kb 33m15s idõvel értem célba, ez kb 32 km/ órás átlag volt, a legjobb idõ 27 perc alatt volt. Remélem minél elõbb felteszik az eredményeket a netre, hálistennek utolsó biztosan nem lettem :-)

#2049
Oliver

Oliver

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hát szomorú!, de ma délután igyekeztem "berepülni" a binyót, de a hajtókar cspágy szétment. :'(
Most negyek szétszedem, borzalmasan recsegett már mire hazaértem vele.
Pedig már szuper az idõ, mostmár igyekeznem kell.

#2050
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Nekem szerencsére már kész a  bringám, a héten vettem új pedált és cipõt is, inkább a kondíciómmal vannak gondok... Ma délután elmentem és lenyomtam 20 km-t (a verseny 18 lesz), épphogy csak meglett a 30-as átlag, ez nagyon gagyi... Mindegy azért megyek el. mert ha nem vagy ott, akkor a leggyengébb eredmény +1 percet kapod a köv. versenyre, azért annál biztosan jobb leszek. Remélem az idõjárás is kedvezõ lesz, egy maihoz hasonlóval már teljesen elégedett lennék...

#2051
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Sajna én nem, mert nincs még kész a bringám. Idõfutamban amúgy sem vagyok egy spíler.
Valószínûleg nekem az elsõ verseny az idénynyitó lesz. Sajna a Melittára sem hiszem, hogy eljutok.:(

syncro

#2052
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Jön valaki közületek hétvégén a Békás-kupára?

#2053
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Palásti Gábor: Esetleg tudnál írni pontos itinert ezekrõl az utvonalakról? Hogyan jutok ki Pestrõl, merre kell indulni, illetve hogyan vannak itt a körök. Most költöztem fel Pestre és nincs energiám új utvonalakat találni, jó nekem a már kipróbált, bejáratott pálya. Az erdõkertesi kört ismerem:) Csak nem találok oda:)

Ha valakit érdekel a versenyzés, az jelentkezzen, mert érdemes lenne egy vagy több autónyi embert összehozni, és akkor nem kellene egyedül utazni, ami ugye nem gazdaságos:)

Még egy link, itt van hivatalos idei versenynaptár: www.hunbike.hu

syncro

#2054
Oliver

Oliver

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
HI ALL!

Az elsõ néhány túrára montival megyek, ha addig elkészülök az átalakításokkal!  ::)

Oli

#2055
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Végre egy oúti összefogás! Én márc. 15-én kezdem az idényt, heti 3-4 "edzést" tervezek. A Városligettõl nem messze lakom, ha valakiknek jó... Idáig kedden és csütörtökön hajtottam (du. 1/4 5 tõl), és persze hétvégén (ekkor nagyobb távokon). Hétközben 60-80 km megyek közepes tempóval, hétvégén általában 120-180 között, ill. néhány 200 feletti is elõfordul. Nagyjából a túrázás és az edzés szintje között vagyok. A legtöbbet a Pilisben és Vác - Erdõkertes- Gödölõ- Isaszeg- Rákoscsaba körben fordulok elõ, de megyek másfelé is: Gerecse, Budai hg. környéke, Vértes, sõt még a Bakonyba is (egyszer-kétszer).  :)

#2056
Oliver

Oliver

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
OK! Szuper! Addig még ez a megfázás is elmúlik (az új fék tesztelésétöl ;))

Ja megjegyzem, sajnos a bal térdem nem egy 100-as, volt még évekkel ezelött egy kis bukfenc a Bakony-ban! De azért igyekszem belejönni a tempóba!

Oliver

#2057
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Új ember! Örvendezzünk!

Még nincs konkrét idõpont. Egyenlõre márciust elejét lõttük be. Gyülekezünk szép lassan, aztán majd látjuk hány ember jön el az elsõ közös "edzésre":)

syncro

Még embert, MÉG!!!!!

#2058
Oliver

Oliver

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hello mindenkinek!

Ez szuper ! Én is csatlakoznék !
Mikor lessz a lekközelebbi túra?

Olivér

#2059
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Az nem gond. Ha versenyeztél montin, akkor nem újdonság. Érdemes elmenni más városokba is, mondjuk Pécsre, ott igen jó versenyek szoktak lenni. Nem beszélve a Mátra kupáról, és sokszor érdemes átmenni Jugóba is vagy Boszniába. Ott még pénzt is lehet keresni:)

syncro

#2060
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Hello! Az az igazság, hogy országútizni csak tavaly kezdtem el, eddig montiztam, de imádok tekerni! Nem vagyok igazolt, csak amatõr, de azért igyekszem elmenni versenyekre is, már csak azért is, hogy találkozhassak más bringásokkal és lássak szép gépeket :-) Sajnos kocsim nincs, így vagy kitekerek a rajtig bemelegítésképp (persze csak akkor, ha nincs 200 km-re), vagy én is bekéredzkedem másokhoz... Szerencsére azért elég sok rendezvény van itt Pest környékén, nekem az álmom az, hogy egyszer kimehessek egy osztrák vagy olasz hétvégi versenyre, de ez még a jövõ zenéje...