Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútisok Bp-n!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2065 hozzászólás a témában

#41
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Holnap Békás TT

Részletek itt!

#42
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Most hallottam:
Jövõ hét vasárnap Gödöllõ 30 TT országúti

#43
gabriel1976

gabriel1976

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Sziasztok, ha érdekel valakit, akkor info:

Itt található a 2006. jún 10-i Bécs-Bp 1 napos 300km-es túra kiírása.
http://www.gyorgyiga..._turakiiras.php

Emellett pedig a BIG (Brevet INternational du Grimpeurs nemzetközi túrázóknak szervezünk egy 2 napos mátrai és bükki túrázást: - pontos idõpontja 2 héten belül eldõl

páran talán eljönnek erre külföldrõl is. http://www.gyorgyiga...IG_Hungary.html

G

#44
Marchello

Marchello

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
meg kell nézni a www.velo.hu -n van MKSZ versenynaptár, csak nem mindet írják be. Eddig 2x írtam nekik, hogy bevehetnék ezt a versenyt is, de eddig no válasz :(
Örülök, hogy lekötötte a honlopom a figyelmed
Sajnos 2004 ben beütött a krah... igaz nem nálam, hanem a szgépemben, és elveszett a jelszó is a honlaphoz, így nem tudok hozzá nyúlni Írtam a szolgáltatónak, hogy kéne vmi, de még törölni se lehet. Úgyhogy az a honlap ott megállt, újat meg nem volt kedvem még készíteni ;)
Monti maratonon szívesen indulnék, de én meg az oguti versenynaptárral nem tudom összeegyezetni, de ha szurkolni akarsz vkinek akkor: Gulyás Ádámnak - vele edzek és jó haver!

#45
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Marchello:
Megnéztem a web lapodat. Ez igen! Gratulálok. Érdeklõdve olvastam az életrajzod. :)
De 2004-ben véget ér. És mi történt azóta? Elindulsz még MTB versenyeken?
Ezután majd jobban odafigyelek a versenyek élmezõnyére is, hogy ott is kell fórumosnak drukkolni! :)

#46
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Aladdin: Köszi szépen a jókívánságot!

Nnna, kezdõdik. Hogy fogom én az idén egyeztetni az országúti versenyeket az MTB maratonokkal? Éppen ekkor lesz a Szilvásváradi, amit nem szabad kihagyni.

Van olyan országúti verseny, amin amatõrök indulnak és nem vasárnap van?

De ez nagyon jó ötlet, hogy beírjátok az idõpontokat. A naptáramba máris átvezetem õket. :)

#47
Marchello

Marchello

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Hali!
Jó elõre beírok ide egy jó kis versenyt ;) Egy kis tél végi nyálcsorgatás - úgyis kezdõdik lassan a szezon :P

TOUR'DE GELLA
-Amatõr országúti kerékpárverseny
-Idõpontja :2006.június 04.
-Helyszín : Tótvázsony
-Táv : Rövid : 32 Km (2-kör)
Hosszú : 80 Km (5-kör)
-További információ : Pálmai Tibortól : 06/70-554 32 50

#48
Aladdin

Aladdin

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Boldog szülinapot Era!
:mmraise:
Sok-sok boldog évet és km-t kívánok! :)
Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be.

#49
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Paullal ott leszünk. :)

#50
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Amennyiben valamelyikõtöket érdekel, akkor gyeretek Ti is, jó szokott lenni!!!

4. Velo.hu Klubest - Testközelbõl a CSC

Filmvetítés és elõadás idõpontja: 2006.01.27.,péntek - 18'00-20'00

A dán profi csapat, a Team CSC 2004-es szezonját mutatja be testközelbõl ez a remekmû, melynek csúcspontja természetesen a Tour de France. Megnézhetjük hogyan edzõtáboroznak, versenyeznek, örülnek és sírnak a csapat versenyzõi, mi történik a csapat kocsijában és buszában a verseny alatt, vagy éppen a sztárok hotelszobáiban a viadal után. És hogy kapcsolódik ebbe az egészbe a korábbi nagyszerû kerékpáros, Bjarne Riis csapat fõnök, aki kidolgozott egy stratégiát. A legjobbá válni. A film után nem kérdéses, melyik a Világ legösszetartóbb csapata. Lélegzetelállító, érzelmekkel teli mûalkotás, 105 percben. Magyarországon elõször!!!


Helyszíne: Bringavilág Kerékpárüzlet, Cím: 1054 Budapest Vadász u. 10 - Tel.:1/373-0241 (Budapesten a belváros szívében, a Vadász utcában - az Arany János utcai metrómegállónál)

Meghívott vendégek: Szekeres Csaba és Garamszegi László

Belépés: díjtalan

/www.velo.hu/

#51
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Vackor: profi szintig alig számít a bringa felszereltsége, minõsége, legfeljebb hegyi versenyeken, szóval a megadott paraméterekkel benne lehetsz éppen az elsõ 20-ben is az amatõrfutamokon ha erõs vagy. Ezen belül is általában inkább a pillanatnyi forma és szerencse dönti el a helyezéseket, nem 40-50 dkg különbség. Láttunk már full dura-ace - karbon géppel utolsók között bejönni embert és régi acélvázassal az elsõ bollyal.

#52
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Odysseus: Isztriának nyitottam egy topikot itt:

http://forum.bikemag...0949#post380949

#53
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Sziasztok,
itt is megkérdezem,
egy mali ironman xenonnal vagy natur tunningal milyen szinten lehet nyomni az országútizást?



Ez nagyrészt tõled függ. A lényeg, hogy a kerékpár, és a kerékpáros tudása legyen összhangban.

#54
Odysseus

Odysseus

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Esetleg azok kozul akik kemenyebben nyomnak van valakinek kedve a hatartol (Nagykanizsatol?) bringaval menni? Ha egyszer alszunk Celje kornyeken egyet akkor mar nem is olyan sok. Lehet hogy egy kocsit pont meg lehet takaritani ha nehanyan lehajtunk.

#55
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Sziasztok,
itt is megkérdezem,
egy mali ironman xenonnal vagy natur tunningal milyen szinten lehet nyomni az országútizást?

#56
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Paul 8 l-rel számolt, de ráhagyással, hogy a környéken is hátha autókázunk. Szóval inkább többet, mint kevesebbet kalkulálunk. :)
Talán tényleg jobb a márc eleji idõpont...

#57
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Úgy néz ki valahogy csak összegubázom az oúti vázamra a cuccokat:)
Inkább a március eleje lenne a jó...fizu után:D
Era:teherautóval mentek, hogy 12L-t fogyaszt?
Mert nekem csak 15000 a benzinköltség 1000km-re....????....

#58
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Alakul a társaság. Az idõpont február utolsó hete, vagy március 1 hete lenne, az idõjárástól függõen.
Úgy néz ki, lennének olyanok, akik keményebben nyomnák, edzést tartanának, és lennénk páran olyanok is, akik kirándulgatnánk, látványosságokat nézegetnénk. Bringák nemcsak országúti, hanem lesznek montik is, kinek mi van.
Szállást még mindig keresek, de úgy nézem februárra még bõven van hely. Inkább az idõjárás, ami fejtörést okoz, vajon akkortájt mi várható.

#59
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Henger: Ez nagyon jól hangzik!

Én azt terveztem, hogy olcsón szeretnék valami közeli, délebbi helyet találni. Az Isztriai félsziget azért tetszik, mert sok a látni való és középhegység nagyságú hegyek vannak arra. Pazin a félsziget közepén van, onnan 30 km-re van a keleti és a nyugati tengerpart is. Csillagtúrákra gondoltam, megnézni a természeti és kulturális látni valókat is.
A szállást úgy keresem, hogy 16-17 eFt/fõ/hét árban legyen az apartman. Ahogy számoltuk a mi autónkra az 1000 km oda-vissza kb 30 eFt és ha beül még hozzánk 2 ember, ez osztódik.
A februári átlaghõmérsékletrõl gõzöm sincs, (sajnos nincs olyan délen, mint Trogir) csak gondolom, hogy ott a tenger, meg tõlünk délebbre van, ha 15 fok felett lesz, az már jó. Szóval hamarabb tudunk elkezdeni edzeni és ha összeszedtünk egy pár száz km-t a hét alatt, mikor hazajövünk, itthon márciusban folytathatjuk a km gyûjtést. :)

#60
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Mi (BB) tavaly március közepén mentünk. Itt 4-5, ott 20-25 fok volt. Mármint Trogir és környékén, Sibeniktõl délre. Valahogy nem vágytam vissza. :)

Kinek van kedve, szóljon, jöhet bárki. 12 €/fõ/nap, kb. ennyiért vannak apartmanok, sztem nem drága.