Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trans Hungária Túra/Maraton | 2013. augusztus 16-20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
717 hozzászólás a témában

#641
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
az beszámoló van fenn a merkaptos oldalon?
az jó kis progi lehetett :-)
vhogy közelebb állnak hozzám az ilyen "TT" jellegû kolbászolások

#642
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Tavaly voltunk a Traszbiharon.
Az "csak" 3 nap volt,250 km,meg közelítõleg 6000m szint.
Sátor,önellátás,meg 0 lei nevezési díj,csak a benzinre dobtuk össze a pénzt ;)
Szavazzunk meg itt is hasonló projektet :D :D :D
Ha Harang nem száll el nagyon az árral akkor megyek,ha egetverõ lesz akkor marad
ebben az évben is a Bihar kinti barátainknál.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#643
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Írtam nekik, hogy két érték van szintkülönbségre.
Azt válaszolták, hogy ezt hamarosan pontosítani fogják.
(meg azt vettem ki a válaszból, hogy inkább 5500)

#644
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Valaki kérdezte tõle, hogy mennyi lesz a nevezési díj, erre volt egy mondatnyi csend és utána azt mondta, hogy február elsejétõl lehet nevezni. Nekem ebbõl az jött le, hogy majd csak akkor tudjuk meg "mennyi az annyi". :)

Valószínûleg azután is lesz egy mondatnyi csend mikor meg tudjuk az "ennyit".
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#645
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

A szintkülönbségek sajnos még egy Trans germanyn sem mindig fedik a valóságot,pedig az egy igen komolyan szervezett verseny,itt valószinü kevesebb lesz mint amit kiirnak majd.Nem hiszem el hogy mindenbe kell valami hibát találni.


amúgy a diagramok alapján (az kérdés azok hogy készültek ?) közelebb van aqz igazsághoz az 5500
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#646
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ja akkor félre értettem Harangot, mert én abban a tévhitben voltam hogy már most megkapunk minden infót, de majd csak február 1 után lehet nevezni.


Valaki kérdezte tõle, hogy mennyi lesz a nevezési díj, erre volt egy mondatnyi csend és utána azt mondta, hogy február elsejétõl lehet nevezni. Nekem ebbõl az jött le, hogy majd csak akkor tudjuk meg "mennyi az annyi". :)


A sebesség mindent megold.

 


#647
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ja akkor félre értettem Harangot, mert én abban a tévhitben voltam hogy már most megkapunk minden infót, de majd csak február 1 után lehet nevezni.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#648
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Csak én nem látom vagy tényleg nincs még kin, hogy mennyi az annyi?


Harang mondta a BÚÉK Kupán, hogy majd csak február elsején lesz nyilvános a nevezési díj.


A sebesség mindent megold.

 


#649
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Csak én nem látom vagy tényleg nincs még kin, hogy mennyi az annyi?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#650
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Esetleg irhattok is nekik, hogy talaltatok benne hibat. Szerintem orulnenek a segitsegnek.

Ha mar ennyire lovagoltok rajta...

#651
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

A szintkülönbségek sajnos még egy Trans germanyn sem mindig fedik a valóságot,pedig az egy igen komolyan szervezett verseny,itt valószinü kevesebb lesz mint amit kiirnak majd.Nem hiszem el hogy mindenbe kell valami hibát találni.


Nem, nem azzal van a baj, hogy nem pontosak a magasságadatok, franc se fog méricskélni méterre pontosan, szerintem. De 2000 + 1800 + 2100 + 1600 = 5500? Elgépelések (kettõ darab 3. szakasz a térképen) és ehhez az összeadáshoz hasonlatos apró figyelmetlenségek. De ezeket akár javítani is lehetne, még nem késõ, nem sokan látták az oldalt. :)

#652
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás

Térkép két 3. napi távval, közte buszozással. Amúgy természetesen nyilvánvaló, hogy a buszozás után 4. nap jön, csak elírták. Plusz ott az 5500 méteres teljes szintkülönbség, ott se kóser valami, nekem inkább 7500 jön ki. Az oldalra kitett információk nagyon hirtelen összedobott munkát sejtetnek.


A szintkülönbségek sajnos még egy Trans germanyn sem mindig fedik a valóságot,pedig az egy igen komolyan szervezett verseny,itt valószinü kevesebb lesz mint amit kiirnak majd.Nem hiszem el hogy mindenbe kell valami hibát találni.

#653
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Térkép két 3. napi távval, közte buszozással. Amúgy természetesen nyilvánvaló, hogy a buszozás után 4. nap jön, csak elírták. Plusz ott az 5500 méteres teljes szintkülönbség, ott se kóser valami, nekem inkább 7500 jön ki. Az oldalra kitett információk nagyon hirtelen összedobott munkát sejtetnek.


de a szöveg egyértelmû volt :)
azt a két 3. szakaszt pl meg én nem vettem észre :)

az 5500 m meg lehet hogy az igaz, a szakaszoké meg olyan mint a maratonokra megadott szokott lenni :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#654
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

ebben mi nem egyértelmû ?

gondolom nem az az egy e betû a helyett elütés okoz értelmezési problémát


Térkép két 3. napi távval, közte buszozással. Amúgy természetesen nyilvánvaló, hogy a buszozás után 4. nap jön, csak elírták. Plusz ott az 5500 méteres teljes szintkülönbség, ott se kóser valami, nekem inkább 7500 jön ki. Az oldalra kitett információk nagyon hirtelen összedobott munkát sejtetnek.

#655
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

ebben mi nem egyértelmû ?


Hát bennem lehet a hiba. Elsõ olvasatra nekem az jött le, hogy valahogy verseny közben lesz a buszozás
pl: kettébontva a napot. De most az idézeted olvasva egyértelmû, de a térképen mindig is az volt:)
Remélem jól fog sikerülni!

Van ilyen esemény Szlovákiában is?

#656
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
"Az utolsó nap a Miskolc és Szerencs közötti szakaszon autóbusszal visszük át a versenyzõket, a diósgyõri szakaszcéltól a szerencsi várig. Erre azért van szükség, mert ezen a szakaszon rendkívül sok közutat és vasutat kellene keresztezni és nincs is megfelelõ szinvonalú terep. Ez egy körülbelül egy órás trenszferút -8órától 9 óráig-, így az utolsó szakasz rajtja 10órakor lesz a szerencsi várban."


ebben mi nem egyértelmû ?

gondolom nem az az egy e betû a helyett elütés okoz értelmezési problémát
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#657
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

A 3. szakasz célja Diósgyõrben van és a 4. nap reggelén innen buszoznak Szerencsre,
a térképeken egyértelmû, a szövegben nem az:)


Kizárt, hogy az ismert és elismert versenyrendezõk ilyen hibát vétsenek. :)

#658
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
A 3. szakasz célja Diósgyõrben van és a 4. nap reggelén innen buszoznak Szerencsre,
a térképeken egyértelmû, a szövegben nem az:)

#659
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
Érdekes a harmadik szakasz, amelyet a buszozás szakít félbe és összesen vagy kétszáz kilométer szinte négyezer méternyi szinttel.

#660
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Na szóval fent vannak az infók a sportaktiv oldalon utvonal szintek egyebek hát lesznek benne érdekes dolgok annyi biztos


A szinttérképek alapján biztos. :)


A sebesség mindent megold.