Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trans Hungária Túra/Maraton | 2013. augusztus 16-20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
717 hozzászólás a témában

#701
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Nem hiszem, hogy lesznek külön sofõrök, akik utánad fogják vinni az autód. :)


Valahogy sejtettem.:)
Mind1 majd megoldom.

#702
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ott leszek én is.:) A csomag szállítást még aránylag könnyû megoldani, de pl mi van akkor ha Nagymarosra kocsival megyek le? Azt is utánam hozzák? Mert elég nehéz 4 napra találni valakit aki utánam hozza kocsit.


Nem hiszem, hogy lesznek külön sofõrök, akik utánad fogják vinni az autód. :)


A sebesség mindent megold.

 


#703
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Ott leszek én is.:) A csomag szállítást még aránylag könnyû megoldani, de pl mi van akkor ha Nagymarosra kocsival megyek le? Azt is utánam hozzák? Mert elég nehéz 4 napra találni valakit aki utánam hozza kocsit.

#704
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sztem a távok azok fixek lesznek, mondjuk kb 4x121 km. Nem lenne jó, ha a négy etapot még külön betávoznák rövid-,közép-, és hosszútávra. Ez arról szól, hogy Nagymarostól végigtekerd Tokajig a távokat. Nos igen a csomagok szállítása már elgondolkodtató, de sztem úgy, mint a Korszakváltó Határon Túrán is csinálták, busszal szállították a csomagot. A beazonosításhoz meg elég lenne a rajtszám is, azt rögzítve a csomaghoz valahogyan, így egyszerû lenne. Kíváncsian várom a fejleményeket!
" A Cube el van vetve! "

#705
Krisz85Bp

Krisz85Bp

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Igen nagy kezdeményezés! Ott leszek, remélem megoldják a szállást is azoknak akik nem kocsival mennek, meg lesz több táv is (bár ha nem az sem lenne baj :D ), Mondjuk ilyenek, hogy csomagmegõrzõ (nem tudom, hogy van-e ilyen szolgáltatás a TOP Maraton sorozat állomásain, még sosem vettem igénybe, de lehet egyszer rákényszerülök).

Remélem valami új, hosszan tartó dolog veszi kezdetét 2011-ben.

#706
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
A sportaktív honlapot érdemes lesz nézegetni, az idõpont eddig aug.17-20. Szerintem ez egy nagyon jó kezdeményezés, HAJRÁ! Már az ötletért is gratula, én szeretnék rajta indulni....és a párom is fûzögetem.
" A Cube el van vetve! "

#707
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

hozzávetõleges útvonal és elképzelés a szintrõl szerintetek mikor lesz?
nem mindegy hogy ez a verseny a hosszú táv mezõnyének szól vagy szélesebb tömeget is megcéloz.
egyetlen útvonal lesz vajon vagy több nehézségi szint ?

minden esetre izgalmasan hangzik


Minden bizonnyal a terepbringások szélesebb tömegét kívánja megcélozni. Nagyon kétlem, hogy Harang egy "harc a túlélésért" versenyt rendezne, még ha adottak is lennének a környezeti körülmények.

#708
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
trans hungaria maraton
szerintem nem kétséges, hogy Mo-n rendezik, nem?
tehát tuti nem lesz benne 120km-en 7654m szint.

#709
freezombi

freezombi

    vendég

  • fórumtag
  • 118 hozzászólás
hozzávetõleges útvonal és elképzelés a szintrõl szerintetek mikor lesz?
nem mindegy hogy ez a verseny a hosszú táv mezõnyének szól vagy szélesebb tömeget is megcéloz.
egyetlen útvonal lesz vajon vagy több nehézségi szint ?

minden esetre izgalmasan hangzik

#710
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás

Pontosan! 4nap alatt ez nudli! :D

Ott a román Ironbike, Czincz Geri barátoméknak az is 300km lett és 1nap sem kellett hozzá.

4nap alatt 400km nem eléggé deviant, de örülök a dolognak, sok ilyen kellene.


Azért annyira nem nudli ez aki tekert már ilyenen tudja mirõl beszélek,minél nyugisabban tekersz annál több idöt vagy kint a pályán,és ez hatványozódik, napról napra kevesebb idõd jut a pihenésre.Egyébként az ilyen versenyeken azon van a hangsuly hogy minél gyorsabban tekerd le a távot ugy van kialakitva a pálya nyomvonala.Konkrétan ahol voltam 4.nap az élboly a 75km-es távot 2óra 30perc alatt teljesitette!!!És egyébként elég sok aszfaltos rész is volt a 4nap alatt,amugy meg örüljünk hogy lesz egy ilyen verseny nálunk is.

#711
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hajrá.Remélem eltudok menni.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#712
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Ha elsõ nap kapsz egy Börzsönyt, utána Mátrát, a következõn Bükköt és a végén egy Zemplént, akkor gondolom a negyedik napon hálás leszel egy kis sík részért. A többit jól meg lehet oldani. Sajnos ennyi hegy van, ebbõl kell gazdálkodni. Különben pedig pont neked mondjam, hogy a hegységek közötti hullámos részeken is lehet lehet jól bringázni? (Dombság:D) Kérdés, hogy hová-merre kap engedélyt a Harang?
Egyébként jól mondod, nem a táv öl, hanem a tempó.
Ha már most elkezdünk fikázni......nos, az igazán magyaros lenne.:(

#713
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

4nap alatt 400km nem eléggé deviant, de örülök a dolognak, sok ilyen kellene.


Szerintem a tempótól lehet az. Amúgy meg idehaza kábé minden sport "deviant". Nyomjad le 25ös átlaggal, s utána nyilatkozz: nem túrázni kell, hanem versenyezni. Engem ennél sokkal jobban aggaszt, hogy ha jól emlékszem, nos, meglehetõsen sok a sík a két pont között.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#714
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Ne elégedetlenkedj!
A 24h új helyen, új idõben és most meg ez a 4 napos! Harang úgy látszik igyekszik, ezt inkább értékelni kéne.
Inkább kössétek fel a gatyát, gyanítom többen jönnek majd erre külföldrõl is, nem lesz sétagalopp.

#715
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

zsivány!
az igazi az lenne, ha letolatnák egyben! :-)


Pontosan! 4nap alatt ez nudli! :D

Ott a román Ironbike, Czincz Geri barátoméknak az is 300km lett és 1nap sem kellett hozzá.

4nap alatt 400km nem eléggé deviant, de örülök a dolognak, sok ilyen kellene.

#716
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Ez egy hihetetlenül nagyszerü kezdeményezés,én személy szerint nagyon drukkolok hol jól sikerüljön a rendezvény,aki indult már ilyenen tudja hogy nagyon jó hangulatu versenyek az ilyenek ugyanakkor kemény is 4napon keresztül taposni a pedált.Jó felkészülést rá mindenkinek aki elindul majd rajta.

#717
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
zsivány!
az igazi az lenne, ha letolatnák egyben! :-)

#718
szabop27

szabop27

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Sziasztok!

Szerintem már sokan vártunk erre:

Bringa: Az elsõ magyar többnapos montis maraton! (2010. december 25.)

Kíváncsian várom a részleteket!