Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trans Hungária Túra/Maraton | 2013. augusztus 16-20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
717 hozzászólás a témában

#681
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem ennyi km után a mezõny nagy részének elég lesz 1 dl tokaji a teljes kómához:) Köztük nekem is.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#682
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Nos igen, biztos drága lesz, de ki kell valahogy kalkulálni. Mondjuk a tokaji cél tök jó, egy kis borozgatás jól fog esni ennyi km után! :)
" A Cube el van vetve! "

#683
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Én meg sem merem írni, hogy szerintem kb mennyi lesz a nevezési díj.


Én olyan 30-35 pénzre tippelek, plusz szállás, plusz étkezés. De kíváncsian várom a fejleményeket. A kezdeményezés kiváló.

#684
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Én meg sem merem írni, hogy szerintem kb mennyi lesz a nevezési díj.


Engem inkább az érdekel, hogy mi lesz biztosított a nevezési díj fejében.

#685
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Emberek, alig várom a hõbörgést, amikor meglátjátok a 20 fölötti nevezést. Gondoljátok már végig, hogy milyen költségek lépnek fel egy ilyen rendezvény során. Csak nézzétek meg egy-egy külföldi 4naposon micsoda nevezési díjak vannak.


Én meg sem merem írni, hogy szerintem kb mennyi lesz a nevezési díj.


A sebesség mindent megold.

 


#686
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Emberek, alig várom a hõbörgést, amikor meglátjátok a 20 fölötti nevezést. Gondoljátok már végig, hogy milyen költségek lépnek fel egy ilyen rendezvény során. Csak nézzétek meg egy-egy külföldi 4naposon micsoda nevezési díjak vannak.

#687
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Most ahogy a máv menetrendjét elnézem, Tokajról nem lesz egyszerû visszajutni vonattal Nagymarosra, ha valaki ott hagyja az autóját.

Nevezés meg szerintem lesz vagy egy huszas, csomagszállítást muszáj lesz szervezniük, illõ volna minden nap kapni a kaját, hisz ha teker az ember nehezen fogja tudni megoldani, (hacsak nem kíséri valaki autóval), utaztatni kell az összes pályabiztosítót, a 4 napi frissítõ állomásokra való holmi sem kevés lesz, meg szerintem 3-400 embernél aligha fog több indulni. Nem gyenge logisztikát kell hozzá leszervezni, és mivel ez lesz az elsõ ilyen jellegû verseny, nem kicsi lesz a fejetlenség szerintem.

Ennek ellenére szerintem piszok jó verseny lesz, csak a jó idõ különösen fontos lenne hozzá.

vagy túlélõtúra! de akkor meg az lesz benn az élvezetes :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#688
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Most ahogy a máv menetrendjét elnézem, Tokajról nem lesz egyszerû visszajutni vonattal Nagymarosra, ha valaki ott hagyja az autóját.

Nevezés meg szerintem lesz vagy egy huszas, csomagszállítást muszáj lesz szervezniük, illõ volna minden nap kapni a kaját, hisz ha teker az ember nehezen fogja tudni megoldani, (hacsak nem kíséri valaki autóval), utaztatni kell az összes pályabiztosítót, a 4 napi frissítõ állomásokra való holmi sem kevés lesz, meg szerintem 3-400 embernél aligha fog több indulni. Nem gyenge logisztikát kell hozzá leszervezni, és mivel ez lesz az elsõ ilyen jellegû verseny, nem kicsi lesz a fejetlenség szerintem.

Ennek ellenére szerintem piszok jó verseny lesz, csak a jó idõ különösen fontos lenne hozzá.

#689
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
nekem a rajt és a cél közötti távolság probléma mentes megoldása is gondot okoz nemcsak az, hogy vajon sikerülne-e másnap is bringára ülni
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#690
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én szerintem tizenezer lesz a nevezési díj.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#691
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Vajon mennyi lesz a nevezési díj? És mit lehet nyerni?
Team Heavy Pedál Szeged

#692
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Ne elégedetlenkedj!
A 24h új helyen, új idõben és most meg ez a 4 napos! Harang úgy látszik igyekszik, ezt inkább értékelni kéne.


De mi történt Haranggal, megszállta az ihlet? :) Akárhogy is van, jól tette, mindkét ötletét nagyra tartom. Kemény lesz azért ez a 4 napos.

#693
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

A harmadik nap fog nagyon fájni! Legalább is amikor 5 napig minden nap mentünk a Bükkben, nekem a 3. nap volt a legrosszabb.


Tudom :), Ha nem regenerálódsz és nem nyújtasz beleszakadsz ... ezt írtam én is :) nincsenek csodák, emberek vagyunk :D

Minden esetre én szurkolok a szervezõknek!

ui.: én szeretnék menni ....
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#694
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
A harmadik nap fog nagyon fájni! Legalább is amikor 5 napig minden nap mentünk a Bükkben, nekem a 3. nap volt a legrosszabb.

#695
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás



Tehát csak a középtávosok elsõ fele tudja ezt ... :)

Na jó. Gondoltam a hosszú távosoknak evidens hogy teljesíthetõ míg a rövidtávok közül elenyészõ számban fognak megjelenni a 4x 90km körüli táv miatt.
Nekem már az elsõ nap utáni regenerálódás is érdekes lesz a 3. és a 4.meg hajjaj:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#696
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

trans hungaria maraton
szerintem nem kétséges, hogy Mo-n rendezik, nem?
tehát tuti nem lesz benne 120km-en 7654m szint.

Nem kell oda annyi km és szint, hogy valaki kiüsse magát verseny helyzetben! Fõleg, hogy többnapos viadal lesz! A tempó és a versenytársak is sok mindent meghatároznak ám srácok .... itt a regenerálódáson lesz a hangsúly! A mérvadó a 2. napról való regenerálódás és 3. napi futam lesz ...

Ha sáros lesz akkor még nagyobb lesz az elismerés is ennyi. Teljesíthetõ lesz az úgyis csak el kell dönteni fejben. SZvsz úgy lesz meg csinálva hogy a Top Marcikon induló középtávosok elsõ fele megtudja oldani nem ideális feltételek közt is, azért hogy gazdaságos legyen. Én biztos hogy megyek Rékával együtt valahogy csak ki gazdálkodjuk.

Tehát csak a középtávosok elsõ fele tudja ezt ... :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#697
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás

SZvsz úgy lesz meg csinálva hogy a Top Marcikon induló középtávosok elsõ fele megtudja oldani nem ideális feltételek közt is, azért hogy gazdaságos legyen.


Én is így gondolom.
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#698
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ha sáros lesz akkor még nagyobb lesz az elismerés is ennyi. Teljesíthetõ lesz az úgyis csak el kell dönteni fejben. SZvsz úgy lesz meg csinálva hogy a Top Marcikon induló középtávosok elsõ fele megtudja oldani nem ideális feltételek közt is, azért hogy gazdaságos legyen. Én biztos hogy megyek Rékával együtt valahogy csak ki gazdálkodjuk.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#699
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Ez egy jó kezdeményezés.
Lehet, hogy a táv nem igazán „deviant” a négy nap alatt (számomra az), de azért, ha megnézem a hosszútávos indulók számát maratonokon, akkor úgy gondolom ez a 90-100km naponta azért nem lesz olyan rossz. Ezenkívül ti is tudjátok, hogy jöhetnek sáros etapok, vagy az egész verseny az lesz és akkor mindjárt nem sétagalopp azért. A részletekre én is kíváncsi leszek.
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#700
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
b+, rövidtáv, thm-on :-)
hihetetlen!
akkor az 15 napos lesz, v. mi?