Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trans Hungária Túra/Maraton | 2013. augusztus 16-20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
717 hozzászólás a témában

#661
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Na szóval fent vannak az infók a sportaktiv oldalon utvonal szintek egyebek hát lesznek benne érdekes dolgok annyi biztos

#662
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ha viszem magammal a laticelt/ háztartási kexet... csomagtartón, tuti lesz kedvezmény!

#663
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Elõre leszögezhetjük (a szervezõk ismeretében), hogy árban Európai lesz, szolgáltatásban kevésbé...


#664
The Wolf

The Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
sziasztok!

Egy másik topicban olvastam, hogy tegnap fent lesznek az infók a versenyrõl a sportaktivon, de nem látom. Nem tud valaki kicsit több infót a versenyrõl? vagy hogy mikor kerülnek fel az infók? Aki esetleg volt a BUÉK kupán tud mondani pár dolgot ;)

#665
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Ezért is érdekelt a véleményed..ez amolyan "Boszorkány sziget"
Team Heavy Pedál Szeged

#666
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

JA! Karácsonyi kupa hogy esett?


Hali,
Jó volt. Iszonyat sár, jó edzési lehetõség... Remélem több lehetõséget látnak a cx-be a szervezõk és esetleg beépítik a supercross sorozatba. A pálya TOP 3-ba van Mo.-on...

#667
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Sajnos több ok is volt,hogy ne legyek ott...
A Transhoz kevés vagyok.. :(
Marad Salzkammergut... :)
Team Heavy Pedál Szeged

#668
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

JA! Karácsonyi kupa hogy esett?


OFF

Az is verseny, el lehetett menni és meg lehetett nyerni gyerekek ... !! El is ment, meg is nyerte Buzsó, és meg is kapta a "messzirõljött" becenevet ... :)

Te is elmehettél volna ... de mint tudjuk a sportban nincsen volna ... :)

Így most van a szájkarate :D

Ilyen ez a show bussiness :)

ON

Ízi ... visszavághatsz érte majd a Trans-on :D
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#669
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Balu, jó versenyzõnek kell lenni, akkor a szponzor kifizeti... nem???:)


JA! Karácsonyi kupa hogy esett?
Team Heavy Pedál Szeged

#670
bu.zso

bu.zso

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás

Hogy ti milyen anyagiasak vagytok ... :) Még meg sincsen a versenykiírás és máris találgattok ... :)

Akkor tetézem a licitet! :)

Szóló, duó vagy 4 fõs csapatnak? :)


Balu, jó versenyzõnek kell lenni, akkor a szponzor kifizeti... nem???:)

#671
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Hogy ti milyen anyagiasak vagytok ... :) Még meg sincsen a versenykiírás és máris találgattok ... :)

Akkor tetézem a licitet! :)

Szóló, duó vagy 4 fõs csapatnak? :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#672
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás

Nézzük meg! Egy Trans Germany azt hiszem 300 euró és abban sok minden benne van,hogy pontosan mi azt Mikusz tudja....akkor ez simán lesz 50e zseton.


Na szóval mivel már 2*voltam Trans Germanyn valamennyi rálátásom van a dolgokra,a 300euróban tényleg sokminden benne van a vacsora az tutti,reggeli tavaly volt idén nem kajáztunk/reggelit megoldottuk magunknak/ nem tudom ez plussz költség-e,a szállást igaz hogy a rendezõk intéznek/tornatermi+pénzért de itt kb 300-400ember fér el/a profik mindig szállodában a többiek ugy oldják meg ahogy tudják/tehát idöben elkell dönteni hol akarsz aludni különben lemaradsz/ de mondom itt kb 1500ember indul,nálunk szerintem ilyen veszély nem fog fenyegetni,a cuccot aki kért szállást/tornateremben/teherautókkal viszik a következõ helyszin szállására de csak nekik.Mikor célbaértél az utolsó nap van visszaszállitás a rajt helyszinére ez is plussz.Amugy kint hihetetlen gördülékenyen mennek a dolgok,mindig jut kaja mindenkinek frissitõn célba és vacsinál is.Szóval nagyon nagy varázsa van egy ilyen többnapos versenynek.Ja és a bringák örzött tárolóban vannak,azzal nincs semmi gond.

#673
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Más többnapos versenyeken is - pl.: CTR - sátras szállás van. Nincs azzal semmi baj.;)

#674
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

ha végiggondoljuk, egy ilyennél alap, h nem te foglalgatod le magadnak 4 napra a szállást, mert ezt így lelogisztikázni elég necces, szerintem ez a szervezõk feladata lenne, h lehetõséget biztosítsanak


Szerintem sátrazás lesz, egybõl nem tudnak mindent leszervezni.

#675
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Nézzük meg! Egy Trans Germany azt hiszem 300 euró és abban sok minden benne van,hogy pontosan mi azt Mikusz tudja....akkor ez simán lesz 50e zseton.


40-50 ezres nevezési díj mellett meg nem nagyon fognak tolongani az emberek szerintem. Nagy fába vágta Harang a fejszéjét, kíváncsi leszek mi sül ki belõle.

#676
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Nézzük meg! Egy Trans Germany azt hiszem 300 euró és abban sok minden benne van,hogy pontosan mi azt Mikusz tudja....akkor ez simán lesz 50e zseton.
Team Heavy Pedál Szeged

#677
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
ha végiggondoljuk, egy ilyennél alap, h nem te foglalgatod le magadnak 4 napra a szállást, mert ezt így lelogiztikázni elég necces, szerintem ez a szervezõk feladata lenne, h lehetõséget biztosítsanak, a kaját se te fogod intézni magadnak éhesen mikor beértél, ill még alap lenne legalább egy különvonatot intézni legalább pestig az embereknek, hogy haza tudjanak jutni

ezeket végiggondolva, meg a 5-6-7 ezres nevezéseket a egy maratonra logikusnak tûnne mindenestül egy 50 pénzes nevezés, de tegyük hozzá, hogy ezek nagy valószínûséggel nem lesznek megoldva szervezõi oldalról, úgyhogy simán 20-25

#678
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Találjuk ki!


Szerintem meg szavazzuk meg mennyi legyen. :D

A verseny adott, ki tudja jobban megtippelni a nevezési díjat. :) A Fõdíj 400 km iszapbirkózás. :D

#679
Szylkoo

Szylkoo

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás
Szerintem 35500ft+2500ft csomagmegõrzés.

#680
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Én meg sem merem írni, hogy szerintem kb mennyi lesz a nevezési díj.


Találjuk ki!
Szerintem 40e
Team Heavy Pedál Szeged