Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#12301
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Trigger, privi ment
Dave, pont ilyen dthügi agy figyel nálam is, elég jó. Van benne pár km és lehet kicsit durvábban is használni szerintem.

#12302
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

300 gr. alatti hátsóagy ( normális minõségben ) megoldható max 20-30e körül ( a sun-on kívül , bár 140 euró az cirka 35000 ) ? cc-re, tárcsás


szerintem nem
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#12303
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
elsõagy téma: http://www.galaxybike.hu/upload/9.JPG ez az elsõagy a DT Hügi 240 Disc , ami gyorszár nélkül 165 gr ? Jobb ez annyival,mint egy az amclassicnál, mint amennyivel nehezebb ? és az onyxnál ? dt témában hülye vagyok ..

hátsóagy téma: sun agyakat ki forgalmaz ? hol lehet bezserezni , ill. legalább egy árlistát kérni ? mert a neuzer oldalán csak felnik vannak ! 300 gr. alatti hátsóagy ( normális minõségben ) megoldható max 20-30e körül ( a sun-on kívül , bár 140 euró az cirka 35000 ) ? cc-re, tárcsás

#12304
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

A Mars agyak a Sachs/Sram házasságból születtek, és kb 2000 környékén jöttek elõ velük. Ma már szerintem nem gyártják. Jók voltak és tartósak, viszont igen nehezek.

köszi,
megéri még ilyen Mars agyat venni? ajánlatom van egy mavic x221+mars hátsó agyra 7 ezerért. érdemes megvenni vagy nézzek más után?

#12305
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Nekem pedig mondjatok könnyû hátsóagyakat! Ár most nem számít ! American Classicot ne, mert ha ezt a szót meglátom, sírni kezdek, remegni, majd nyugtatóhoz nyúlni ... :)

DT tudom, hogy nagyon jó, de annyira nem könnyû... vagy igen ? :)

ja és az lemaradt , hogy disces, és lehetõleg iparis

sun ringlé dirty flea disc 284g 140euro
vagy az a B+, amit Lcs linkelt a 161-es postban...kicsit nehezebb 330g de kb ökör élet+1nap :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#12306
misi444

misi444

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Nekem alapból van a gépen elöl-hátul ZAC2000 felni (tárcsafékes, de nekem V-fékem van). A "Ki milyen bringával nyomul? #2" topicban le van írva a konfigurációm. Sztetek milyen ez a felni? Mert az alapból rátett külsõ nagyon ratyi, Schalbwe Space 2.35, vagy Schalbwe Albert Sport 2.25-ös külsõt szeretnék rávenni. Meddig bírja ez a felni a 70 kilóm alatt ha ugrálok is vele?

#12307
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
konásandrás!

most látom(képtárad), hogy Neked is amclassic elsõ agyad van (Zoogie) . Nekem is az lett. 0 km-es és kotyog. Most egy naiv kérdés jön: lehet ezzel csinálni vmit is? Tegnap mentem el a kerékért a szervízbe, elsõ pofon az volt, hogy a dt revo 140-rõl 180 ft lett :) (felburult a havi költségvetés) , majd a mélyütés az volt, mikor mondta az ember, hogy centírozás közben úgy érezte, kotyog az agy.Megnéztem,kotyog!

#12308
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

most hirtelen ennyi, de ha jól sejtem, akkor ezek mind 75000 Ft környékén vannak...


:scared: ... módosítom : mennyünk lejjebb, max 20-30 köré

#12309
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Nekem pedig mondjatok könnyû hátsóagyakat! Ár most nem számít !


Chris King Universal Disc 283 gr
DT Swiss 240 disc 268 gr
Tune Kong 230 gr

most hirtelen ennyi, de ha jól sejtem, akkor ezek mind 75000 Ft környékén vannak...
(tune-król Cruxos tudna mondani több infót, õ szokta hirdetni az tune cuccokat, szerintem tudan is neked szerezni)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12310
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Na akkor most olyan felnit ajánljatok, ami durvulósabb cc-re okés, és Rhyno kategóriájú felniknél könnyebb. Ja, és 5 ezer alatt szeretnék maradni mindenképpen.


ha tárcsafék : sun ds2xc - 5 ezer alatt van, de hogy jó-e durvulósabb cc-re, az attól függ , mennyire durvulós. én ezzel cc-zek, bajom még nem volt vele.könnyû-> 410 gr

#12311
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Nekem pedig mondjatok könnyû hátsóagyakat! Ár most nem számít ! American Classicot ne, mert ha ezt a szót meglátom, sírni kezdek, remegni, majd nyugtatóhoz nyúlni ... :)

DT tudom, hogy nagyon jó, de annyira nem könnyû... vagy igen ? :)

ja és az lemaradt , hogy disces, és lehetõleg iparis

#12312
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Na akkor most olyan felnit ajánljatok, ami durvulósabb cc-re okés, és Rhyno kategóriájú felniknél könnyebb. Ja, és 5 ezer alatt szeretnék maradni mindenképpen.

#12313
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Nállunk még van egy 9.0-ás elsõ disces olyan korai center lockos felfogatással.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12314
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
A Mars agyak a Sachs/Sram házasságból születtek, és kb 2000 környékén jöttek elõ velük. Ma már szerintem nem gyártják. Jók voltak és tartósak, viszont igen nehezek.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#12315
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
MARS: Ha nem tévedek, akkor azok a SRAM agyak. vagy legalábbis nagyon szoros kapcsolatban állnak egymással. még a 9.0-és idõszakban hallottam a MARS-ról utoljára. asszem iparicsapágyas agyak

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12316
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás
sziasztok,

rég jártam erre, igaz az idõ is rég volt igazán alkalmas a bringázásra. új hátsó kereket kell, hogy vegyek és érdekelne, hogy a Mars agyak azok milyenek? lehet, hogy az én szegénységem, de még nem hallottam róluk semmit.

elõre is köszi az infókat.

newbiker

#12317
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
egyértelmûen 729...
neked annál gyengébbet semmiképpen ;)

#12318
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Mavic EX 325 rõl vélemény?
Mert a fenti felni meg a mavic 729 között civódok, de az utóbbi 2x annyiba kerül. Nekem kell, szal tudjátok a felhasználást...
Aki eddig a sátor tetején lakott, annak a Sátoraljaújhely :D

"Amint az utolsó fát kivágtuk, az utolsó halat kifogtuk és az utolsó folyót is megmérgeztük, rájövünk majd, hogy a pénz nem ehetõ" - GREENPEACE :)

#12319
panizzi

panizzi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás

Tudni te angol?

sheldonbrown.com/wheelbuild


jó az oldal, de tényleg :bananadan
:rocketman

#12320
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Én csak szélsõséges estre értettem. Azóta beszéltem errõl nálam okosabb emberekkel is és õk is azt mondták, hogy túl széles felninél valószínûleg a gumi futófelülete/éle és az oldalfala is máshová fog esni. Ez kb azt eredményezheti, hogy egy tízezer forintos michelin gumi elvesztheti a gyorsaságát, illetve a felütés elleni védelmét. Tehát majdnem mindent, ami miatt tízezerbe kerül.
De jó példa erre a duble wide-om. Rohadtul nem tudok rá biztonságos üzemmódba vékony 2.2 -es sárgumit feltenni, mert ugyanolyan öblösen áll rajta, mint egy normál gumi. Pedig annak nagyon nem úgy kell.
Ezek szélsõségek tudom, én csak segíteni próbáltam!