Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#12341
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Egykamrásat. Szerintem a 3 kamrás az inkább enduro felni, mint xc.

#12342
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Számomra egyértelmûen a Sun. 2 évig használtam olyat soha semmi gondom nem volt vele, pedig elég agresszívan tekerek és közel 80 kg vagyok.


és milyet használtál ? 1 vagy 3 kamrásat ? szerinted melyik éri meg jobban . Árban egy ezres van közöttük , szal nem vészes , súlyban 53 gr-mal nehezebb a 3 kamrás

#12343
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
ez gyors volt, és egyértelmû :) , köszi! sun lesz ! még egy kérdés:
american classic ( 130 gr ) aggyal lesz , dt revolution küllõkkel . mennyiért vesztegetnek 32 ilyen küllõt ?

#12344
gyaci

gyaci

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sun, egyértelmû.

#12345
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Számomra egyértelmûen a Sun. 2 évig használtam olyat soha semmi gondom nem volt vele, pedig elég agresszívan tekerek és közel 80 kg vagyok.

#12346
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

na szóval melyiket választanátok ?

Mach1 MX Disc vs. Sun DS2+XC

cc-re, elõre

DS2
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#12347
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
na szóval melyiket választanátok ?

Mach1 MX Disc vs. Sun DS2+XC

cc-re, elõre

#12348
PTR

PTR

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
Emberek!

Mennyivel rosszabb egy nem szegecselt felni a szegecseltnél?

A következõ felnimnél kizáró ok legyen ha nem szegecselt??

#12349
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Mavic XC717 (nekem V fékes) iszonyat erõs (persze xc-re). Szép. Könnyû. Sajt. Más nem jut az eszembe. :D


Igen...tudom, hogy király.Csak jelenleg nekem drága :( . Azért kérdeztem a fenti három felnirõl , mert nekem most ds2 xc-m van, csak felnit kéne cserélnem , mert kinyírtam az elsõ agyamat , és szereztem nagyon jutányosan egy American Classic 130 gr-os Disc-es agyat , ami 32 lyukú , viszont a felnijeim 36-osok.... ergo : új felni . És emiatt kérdeztem meg a tisztelt fórumot , hogy maradjak-e ennél, vagy váltsak....jelenlegi anyagi keretem a fenti két felnit engedné meg ( a magnesium xc csak kíváncsiság ) . Szóval új kérdés : Mach1 MX Disc ( a súlya zavar --> 490 gr, mert amit nyerek az agyon , azt nagyrészt elvesztem a felnin , egyébként szimpi lenne ) VS. Sun DS2+XC .

Vagy mindkettõrõl lebeszéltek , és spóróljak Mavicra :) ? CC-re kéne , súlycsökkentés a tervem , de a teljesítmény csökkenése nélkül .

üdvözletem mindenkinek !!

#12350
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
DS2XC-m van. az egykamrás. valószínûleg gyengébb is.
lassan egy éve nyúzom, semmi probléma vele, könnyû erõs.
egy dolgot viszont nagyon nem szeret: ha 30-cal lefele az erdõben telibekapsz a hátsókerékkel egy 10 cm átmérõjû kidõlt fenyõfát. ezt egy közel 10 cm hosszú behorpadással hálálja meg, amit centírozással sem lehet helyrehozni...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12351
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Mavic XC717 (nekem V fékes) iszonyat erõs (persze xc-re). Szép. Könnyû. Sajt. Más nem jut az eszembe. :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#12352
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Sun DS1XC -ugyanaz, mint a 2, csak ez hegesztett
Mavic 717 Disc
itt találsz még rengeteg adatot a felnikrõl:
http://www.weightwee...s.php?type=rims


igen , tudom, csak a ds1 xc kb. kétszer annyi, és ugyanilyen árban mozog a mavic 717 disc is .
Valami személyes tapasztalat , vagy ilyesmi a fent említett felnikrõl ??? jó lenne!

köszi !

#12353
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Sun DS1XC -ugyanaz, mint a 2, csak ez hegesztett
Mavic 717 Disc
itt találsz még rengeteg adatot a felnikrõl:
http://www.weightwee...s.php?type=rims

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12354
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Sziasztok!

Mik a vélemények a következõ felnikrõl :

- Mach1 MX Disc 490 gr
- Sun DS2 XC410/460 gr
- Mach1 Magnesium Disc 320 gr

CC-s tárcsás felninek . Ja meg persze ha van jobb ebben az árkategóriában , akkor ne titkoljátok el :) .

Kösz!!

#12355
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A Sun rendelés Dec. 5.-én lett feladva a gyártó felé.A mai napokban sikerült nekik összekészíteni és konténerbe rakni. Kínából a konténerek kb. 5 hét alatt érkeznek meg.
Egyébként mindkét fajta 36 lyukas Rhyno van raktáron. Ha nem tudtok venni, az azért van mert a kiskerek nem rendelnek!

#12356
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Látom nem egyedi esetrõl van szó hanem egyenesen hiány cikk lett a rhino lite...
DE MIÉRT??
És tud vki esetleg vmi benfentes infoot hogy mikorra várható??
cs

Biztos azért, mert olyan jó felni.


A sebesség mindent megold.

 


#12357
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
erõsség nem függ, tartósság a kónuszos agy gondozása mellett szintén nem(nézz meg egy 99-es dx agyat, máig fut hibátlanl nem egy), minõség pedig, egyszerübb egy jó iparis agyat legyártani, így ezek olcsóbbak is, hisz a csapágyat csak bele kell tenni.
szal jó minõségü iparis agyak 10 ezerért is kaphatóak, jó minõségü kónuszosok pedig... XT és társai, ez jóval felette van sajnos.

a kónuszos pusztán több gondozást igényel, azaz az igényel gondozást, míg iparis társánál evvel nem kell foglalkozni.

#12358
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás
Mi a különbség egy kónuszos és egy ipari csapágyas kerékagy között? Erõsség, tartósság ,minõség?

#12359
RoDaNi

RoDaNi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás

Tudtok ajánlani vmit Rhyno lite helyett amit forgalmaznak is jelenleg? Nem szeretnék sem nehezebbet, sem drágábbat és 32 lyukas kéne.


Látom nem egyedi esetrõl van szó hanem egyenesen hiány cikk lett a rhino lite...
DE MIÉRT??
És tud vki esetleg vmi benfentes infoot hogy mikorra várható??
cs

Egy nap 24 óra, egy tálcán 24 sör...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!


#12360
Alonso

Alonso

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Clockwise. Jobbmenet.