Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#12141
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

A kónuszt mindig kotyogósra kell belõnöm mert mikor meghúzom a gyorszárat (ésszel) akkor megszorul a kónusz.

én minden kónuszos agyat igy rakok össze...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12142
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Én hanyagolnám a Deore/Alivio agy vásárlását...
Az enyém belsõ/külsõ kónuszán 4000 km után már látszottak bekopás nyomai, késõbb már a golyókból is hiányoztak kisebb krómfelületek pedig csak CC-re használtam.Vizes környezetben pedig mindig beázik, ha száraz az idõ akkor meg a port szívja magába.A kónuszt mindig kotyogósra kell belõnöm mert mikor meghúzom a gyorszárat (ésszel) akkor megszorul a kónusz.
Ilyen áron ennél csak jobbat kapsz.
Hogy írjak valami jót is a belsõmechanikás gyorszára elég príma, de ez pont nem fog kelleni neked.

#12143
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Ha veszel egy joytec alu elsõ agyat annak a tengelyét be tudod rakni a deoréba és max 650 ft.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12144
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
lehet de csak hátsóba

az elsõre M9-es menet kéne
Autist Team:)



#12145
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Deore vagy alivio agyba lehet hosszú tömör tengelyt rakni(az olcsó egyszerû agyakban lévõ tengelyekre gondolok)?


A sebesség mindent megold.

 


#12146
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás

a küllõ acélból van, nem lehet eloxálni
szerintem feketehorganyozzák

Ne kötekedjj!! Akkor barnitják:):P
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#12147
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
a tükrök kb kormány magasságban vannak ;) szal lehet, h a lábad még bõven elfér, de a kormány nem...

az egyetlen hátránya szerintem, hogy (én legalábbis) nem tudok vele mászni... szóval marad az 56 centis cécó kormány városba

#12148
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
A DT Champion TUTI, hogy 45Ft (a sima ezüst). Most vettem nemrég.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#12149
GerMo

GerMo

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás

Valszeg nem az áron lepõdött meg hanem azon hogy lenne a Mali-nál egyáltalán küllõ rendesen.

Alapból Malitól rendel, az orrom elõtt felütötte a katalógust és elkezdett szencségelni, h kb 3 dolog árával átbszták õt is. Vagy a katalógus teli van marhasággal.... DT-t nem is forgalmaz más állítólag.
__...:::///Campona Bike Park\\\:::...___

#12150
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

Megvan-megvan-MEGVAN!Nem kell SS kerék,mert megmarad a 7 sebességem hátul.Mindez úgy hogy a váltókrajaim lekerülnek a nyeregcsövemre erõsített csövekre,így ugye a kormányt leszabhatom keskenyebbre,hogy a kocsik közt elférjek.


Ne mondd már, hogy nem fér el a váltókar... Extrém keskeny kormány (30 alatt) kurva szar. Ergonómiailag sem tuti, kontroll szempontjából sem, meg nyeregbõl kiállni is ultraszívás vele. Meg ha már nem a kormányon váltasz, akkor egy alsócsövön váltós régi oúti lenne az értelmes megoldás.

Jahh, meg ugye egy határon (mondjuk 35) túl nem sokat érsz a kormány-nyeséssel. A pedálnak, a csípõdnek meg a válladnak úgyis át kell férni. Meg nehogy már ez döntse el, hogy SS vagy váltós. Meg ma kötözködõs hangulatban vagyok:D

#12151
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Valszeg nem az áron lepõdött meg hanem azon hogy lenne a Mali-nál egyáltalán küllõ rendesen.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#12152
GerMo

GerMo

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Az mennyire reális h 45 Ft a 2mm DT Champion (mali.hu)?
Csak mert a szervizes csávó egy cinikus vigyorral közölte, hogy vegyek ott küllõt neki is, ha találok...
Elírták a Biker's Guide-ba az árat?
__...:::///Campona Bike Park\\\:::...___

#12153
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
barnításnak hívják az eljárást, forró olajban fõzik és attól lesz fekete

namost hogy a dt küllõ ettõl fekete-e, azt nem tudom
de van ilyen

és biztos hogy nem szinter mert az lényegében festék
Autist Team:)



#12154
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Nem biztos h teljesen képben vgyok de én három féle horganyt ismerek

a hagyományos szürkét,
a feketét,
és a sárgát ami inkább arany függõen az oldat használtságától...

amúgy a DT-re visszatérva nem tom lehet-e a rozsdamentes acélt horganyozni. ?
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12155
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás


szerintem feketehorganyozzák


van ilyen h feketehorganyzás?? nah ez nekem uj... max szinterezés nem?

#12156
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Megvan-megvan-MEGVAN!Nem kell SS kerék,mert megmarad a 7 sebességem hátul.Mindez úgy hogy a váltókrajaim lekerülnek a nyeregcsövemre erõsített csövekre,így ugye a kormányt leszabhatom keskenyebbre,hogy a kocsik közt elférjek.Képet majd küldök,mert szerintem nem tudjátok elképzelni az elképzelésem!Nehéz eset vagyok!
U.I. Remélem Rob Varázsló-portás nem nyúl bele ezen üzenetembe. :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#12157
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

a fekete azért olyan drága, mert azt nem csak estik, hanem megnemmondommitcsinálnak vele (eloxálás?), meg mert a feketének van májerfaktora. :D

a küllõ acélból van, nem lehet eloxálni
szerintem feketehorganyozzák

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12158
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Átfogalmazom... DT küllõkbõl konkrétan milyen típust ajánlotok dörtre? (65kg vaok)

2mm-es:)

de amúgy manapság sokan inkább a sapimot, és a mach1-et ajánlják.

#12159
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a fekete azért olyan drága, mert azt nem csak estik, hanem megnemmondommitcsinálnak vele (eloxálás?), meg mert a feketének van májerfaktora. :D

#12160
GerMo

GerMo

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Átfogalmazom... DT küllõkbõl konkrétan milyen típust ajánlotok dörtre? (65kg vaok)
__...:::///Campona Bike Park\\\:::...___