Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#12101
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Érdekelne h. mit bír egy Mavic X317 Disc felni? Elvileg 400g-os, 32lukas, nem tudom h. mennyit számít a jobb anyag. Egy elõl-hátul 115-120-at mozgó gépbe menne tereptúra-öröm CC-esetleg maraton felhasználásra, vagyok hozzá 70-75kg. Ki fogja bírni v. érdemes valami erõsebbet szerezni hátulra?

#12102
meri

meri

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
cc gépre milyen kerékagyakat érdemes rakni? a mai kínálatból. tárcsafékes bike+-ok megérik a pénzüket, amit értük kérnek?

#12103
meri

meri

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
szeva, errõl mit lehet mondani?
Ritchey Comp tárcsafékes hátsó agy 12e-ért...deore hidró tárcsához, és 80kghoz???

#12104
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

tudsz olvasni? :-)
biztos?!

oké, elbeszélünk egymás ellett, néha fogalmazhatnál kerek mondatokban....
és tudom mit irtam rosszul.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12105
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

zino: menj el most, és csináltasd meg. 2-5 mm az gáz, bár nem tudom hol nézed. mindig párhuzamos küllõkön kell mérni a feszességet.


Oks, koszi!
Szerintem par kilometert meg beletolok aszfalton aztan beviszem nezzek at.
Megnezem azert parhuzamos kulloknel is.

#12106
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
tudsz olvasni? :-)
biztos?!

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#12107
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

es ez mit szamit?

azért mert azt mondtad, "2rs lesz az a z".
én azért mondtam z-t, mert a novatec-ben az van gyárilag. ennyi :)

zino: menj el most, és csináltasd meg. 2-5 mm az gáz, bár nem tudom hol nézed. mindig párhuzamos küllõkön kell mérni a feszességet.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12108
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Sziasztok!

Uj forumozo vagyok es uj a mtb vilagaban. Rogton kerdesekkel is zaklatnalak Titeket.

2 napja vettem egy kerekpart (Kelly's Madman), amivel annyi probelam van, hogy kicsit lazaknak erzem a hatso kulloket.
2-5 milit ossze tudom nyomni oket keresztezesuk folott. Ez normalis vagy utana kene huzatni neki? Elson sokkal feszesebbek.
A boltban azt mondtak 200 km mulva menjek vissza, mert utanaallitanak kicsit.

Velemeny?

Koszi!

Udv.
Zino

#12109
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

öcsémében acél porvédõs csapágy volt, ez ezer százalék, most dobtam ki õket 2 napja.


es ez mit szamit?
en nem raknek bele olyat.
nem ragaszkodnek az skf-hez bringa agy eseten.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#12110
Krezga

Krezga

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Bocsi, tényleg figyelmetlen voltam.

#12111
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Sziasztok!
Még kezdõ vagyok bringa témában, és össze szeretnék állítani egy enduro bringát, viszonylag olcsón. Ha tudnátok mondani alkatrészeket(váz, teló , szal minden:)) megköszönném.

szia.
biztos eltévedtél, vagy nem olvastad el elég rendesen, de itt a keréképítésrõl, nem a kerékPÁRépítésrõl van szó.
amit te kérdezel, arra talán >> ITT << lelsz választ, vagy ott fogalmazd meg a kérdésedet, köszi.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12112
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
igazad van, mikor fogalmaztam, én is arra gondoltam, nem tudom miért irtam doublewide-ot, talán mert még a fejemben volt, hogy te meg olyasmit kerestél... (singleWIDE)
a véleményem természetesen ugyanaz.
(és személy szerint semmire nem tartom a doubletrack-et, egy f*skazal az a felni, nehéz cserébe sz*r)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12113
Krezga

Krezga

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!
Még kezdõ vagyok bringa témában, és össze szeretnék állítani egy enduro bringát, viszonylag olcsón. Ha tudnátok mondani alkatrészeket(váz, teló , szal minden:)) megköszönném.

#12114
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Õ a DoubleTrack-et kérdezte - de azis marhanehéz...úgyhogy ha már azzal a WTBvel adják, akkor énis rajtahagynám.
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#12115
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
adambiker: a wtb sokkal könnyebb felni mint a doublewide... és nem biztos hogy gyengébb. 77 kilónál szvsz felesleges cserélni.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12116
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Minden esetre kössz.
Nem vagyok nagyon súlymániás, de a doublewide az már durva.
Azért érdekelt volna, h van-e single-bõl 24, mert régen 26osom volt belõle, és az elég király volt. /Többi SUN felni meg egyéb okokból kizárva./

(Bár lehet, hogy most nem lenne jó a 24es kerék, mert már ígyis nagyon alacsonyan van a gép - úgy meg méglentebb lenne - és azért azt nem akarom, hogy minden tekerésnél koppnajon a pedál.)
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#12117
adambiker

adambiker

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Szerintetek a WTB Dual Duty FR/DH vagy a Double Track FR/DH felni a jobb?Mármint úgy egyáltalán meg én dirtre használnám a 77 kilómmal.A double track olcsóbb de többmindenkin látom.Én most veszek PolarX Superman-t és azon WTB Dual Duty van.Csere?Vagy marad?Vagy valamilyen Vuelta?

#12118
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
nem tudom, én a 450 gr feletti felnikkel nem is állok szóba. csak láttam a kérdésed és próbáltam segíteni. ennyi

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12119
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
á, az már brutálnehéz...
Akkor úgy kérdezem, h nem is volt 24"-s belõle?:)
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#12120
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

SingleWide-ból van 24"-s is, vagy csak 26"?


A honlapon nem is írják, hogy idén lenne egyáltalán SingeWide.
http://www.sun-ringl...006/mtbrims.jpg
De a dupla verzióból van 24"-es is.
Ne válogass, vegyél olyat! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu