Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#1941
Szepy_lc8

Szepy_lc8

    fórumtag

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
No, nekem meg decemberben március első hetét adták meg az Endurace szállítására, január végén beszélgettem velük, akkor március közepét mondták, ehhez képest most szerdán lehúzták a pénzt. Mondjuk azóta sem kaptam további értesítést, de volt már, hogy 1-2 nap eltelt a fizetés és a feladás között új bringánál.

Canyon Nerve AL 8.9 2014
Canyon Grand Canyon AL SL 6.9 2016
Canyon Endurace CF 8.0 2016


#1942
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Így van! El kell utalni a Zsét!

Amúgy napi szinten kell nézni az Outletet!

Én múlthét szerdán fedeztem fel egy Grand Canyon cf 5.9-et S-es méretben 1300eu-ért! Egyből rácsaptam!E hét hétfőn adták fel szerdán itt volt.(!)

 

 


Team Heavy Pedál Szeged

#1943
monostori samu

monostori samu

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Akkor ezek szerint pont úgy sikerült hogy valaki pont akkor vitte el.

Köszi mindenkinek.

Amúgy carbon montit keresek ha esetleg valaki tud szóljon.

29" M/L max 400.000ft ig.Köszi



#1944
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

A kosárba volt és rányomtam a To THE CHECOUT gombra.Akkor?

onnan még több lépés, hogy a tied legyen valami



#1945
monostori samu

monostori samu

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

A kosárba volt és rányomtam a To THE CHECOUT gombra.Akkor?

 



#1946
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Az hogy a kosárba beraktad az égvilágon semmit nem jelent. :) Ha nem rendelted meg akkor valaki más megvette, az outlet bicajok általában 1-1 darabok.

 

így van, nekem is volt egy single copy amit akartam venni, aztán mire végeztem a megbeszéléssel és visszakerültem a helyemre már elvitte valaki más :D



#1947
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Sziasztok.

Én nemrégiben találtam meg a canyon outlet oldalt és be raktam a kosárba egy 2015-ös bringát.Másnap néztem és a listába már nem volt bent viszont én semmi visszaigazolást nem kaptam tőlük.Ráadásul se regisztráció nem kellet a rendeléshez se semmi.Szerintetek ez élhet vagy valamit rosszul csináltam?Nem kértek se nevet se bankszámlát se nem válaszoltak,igazából nem értem az egészet.

köszi

Az hogy a kosárba beraktad az égvilágon semmit nem jelent. :) Ha nem rendelted meg akkor valaki más megvette, az outlet bicajok általában 1-1 darabok.



#1948
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.863 hozzászólás

beraktad a kosárba vagy meg is rendelted? :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1949
monostori samu

monostori samu

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Sziasztok.

Én nemrégiben találtam meg a canyon outlet oldalt és be raktam a kosárba egy 2015-ös bringát.Másnap néztem és a listába már nem volt bent viszont én semmi visszaigazolást nem kaptam tőlük.Ráadásul se regisztráció nem kellet a rendeléshez se semmi.Szerintetek ez élhet vagy valamit rosszul csináltam?Nem kértek se nevet se bankszámlát se nem válaszoltak,igazából nem értem az egészet.

köszi

 



#1950
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Sziasztok!

Canyon Garanciával kapcsolatban érdeklődnék, 950sm07 láttam te már intéztél garanciális dolgokat. Leírhatnád a menetét...

Canyon Nerve AM 8.0-ám (2012) váza megrepedt :/ Második tulaja vagyok a bringának, szerencsére megvan mindene, számlája stb.

Szerintem a legjobb lenne az eredeti tulajnak (illetve az ő nevében, vásárlói számával) felvenni a kapcsolatot velük mert a gari - ami a vázra 6 év - csak az elsô tulajnak jár és nem tudom hogy bonyolítják a dolgot, úgy lenne biztosabb. Én úgy adtam el a bicajomat hogy mondtam a srácnak ha a vázzal probléma lesz 6 éves koráig akkor szóljon és a nevemben csináljuk.


  • Kisherceg kedveli ezt

#1951
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Szevasztok! Rendelt már valaki a gyárból ill. annak az Outletjéből?

 

Az outlet bringák általában azonnal szállításra készek, a többinél most már nagyjából valós a dátum. én simán bankkártyás fizetést választottam, ha kész a csomagod leveszik az árát, ha minden ok feladják és 3-5 nap múlva örülhetsz is az új bringádnak.

 

van egy ilyen új weblap, a minap küldték hírlevélben - itt a szállításra kész modelljeiket láthatod.

 

https://www.canyon.c...p/expressbikes/

 

az "on stock" és factory outlet bringáknál apróbb módosításokra (pl. szélesebb kormány, hosszabb stucni) nincs lehetőség, amúgy megrendeléskor ha beírod a megjegyzésbe minimális felárért megcsinálják.



#1952
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Sziasztok!

Canyon Garanciával kapcsolatban érdeklődnék, 950sm07 láttam te már intéztél garanciális dolgokat. Leírhatnád a menetét...

Canyon Nerve AM 8.0-ám (2012) váza megrepedt :/ Második tulaja vagyok a bringának, szerencsére megvan mindene, számlája stb.

 

kezdésnek én írnék nekik egy emailt, hogy mi a szitu - ha mázlid van elég nekik a számlája és nem fogják ellenőrizni, hogy első tulaj vagy e.



#1953
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Outletből rendeltünk grand canyon cf 5.9 s miután átment a pénz már le is vették az oldalról! Közben megtaláltam a számlán a dátumot:

PROV. SHIPPING DATE
02/22/ - 02/26/2016
Ha ez az

Team Heavy Pedál Szeged

#1954
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

MSONAJ: Nekem eddig 3 rendelésem volt. Az első raktárról kb. 4-5 nap alatt érkezett meg. A másodikat modellév váltásnál rendeltem, ha jól emlékszem 4 hetet mondtak és 2,5-3 hét alatt érkezett meg. A harmadikat tavaly ősszel rendeltem, belehúztam a szoftver/gyárcserébe. 1 hónapot ígértek. Novemberben jött a meaculpa, decemberben meg az új időpont, ami február vége-március eleje. Ezt egyenlőre még tartják. :)
Szóval én ezt benéztem, de a jó hír, hogy nagyjából decemberre rendezték a soraikat, azóta realisak a hirdetett dátumaik - tudok olyanról aki akkor rendelt, raktárról, és megkapta 4 nap alatt. Tudtommal a mostani csúszás főleg a karbonvázas modelleket érintette, valahogy azoknak a gyártása ment nagyon félre.
A fizetés azonnali, rendes bankkártyás megoldás. Rendelésnél megadod, összerakják a pakkodat és ha minden megvan levonják a pénzt. Ha ez sikerült nekik azonnal fel is adják. A csomag 3-4 nap alatt ér ide, végig szépen követhető.

Outletből rendeltünk grand canyon cf 5.9 s miután átment a pénz már le is vették az oldalról,de nem tudom,hogy hol írják,hogy mikorra várható a szállítás..


Team Heavy Pedál Szeged

#1955
citystar

citystar

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

Sziasztok!

Canyon Garanciával kapcsolatban érdeklődnék, 950sm07 láttam te már intéztél garanciális dolgokat. Leírhatnád a menetét...

Canyon Nerve AM 8.0-ám (2012) váza megrepedt :/ Második tulaja vagyok a bringának, szerencsére megvan mindene, számlája stb.



#1956
Szepy_lc8

Szepy_lc8

    fórumtag

  • fórumtag
  • 141 hozzászólás
MSONAJ: Nekem eddig 3 rendelésem volt. Az első raktárról kb. 4-5 nap alatt érkezett meg. A másodikat modellév váltásnál rendeltem, ha jól emlékszem 4 hetet mondtak és 2,5-3 hét alatt érkezett meg. A harmadikat tavaly ősszel rendeltem, belehúztam a szoftver/gyárcserébe. 1 hónapot ígértek. Novemberben jött a meaculpa, decemberben meg az új időpont, ami február vége-március eleje. Ezt egyenlőre még tartják. :)
Szóval én ezt benéztem, de a jó hír, hogy nagyjából decemberre rendezték a soraikat, azóta realisak a hirdetett dátumaik - tudok olyanról aki akkor rendelt, raktárról, és megkapta 4 nap alatt. Tudtommal a mostani csúszás főleg a karbonvázas modelleket érintette, valahogy azoknak a gyártása ment nagyon félre.
A fizetés azonnali, rendes bankkártyás megoldás. Rendelésnél megadod, összerakják a pakkodat és ha minden megvan levonják a pénzt. Ha ez sikerült nekik azonnal fel is adják. A csomag 3-4 nap alatt ér ide, végig szépen követhető.
  • zeezoltano kedveli ezt

Canyon Nerve AL 8.9 2014
Canyon Grand Canyon AL SL 6.9 2016
Canyon Endurace CF 8.0 2016


#1957
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Ez a modell aero silver színben és a felszereltségében is tetszik!

 

https://www.canyon.c...-cf-sl-8-9.html



#1958
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Én is 2x rendeltem már. Egyszer mikor még nem voltak ennyire felkapottak és egyszer nem is olyan régen. Itt a topicban ki volt tárgyalva, hogy mostanában vannak sajnos csúszások és ezt el is ismerték. Sima banki utalással pár munkanap és ott a pénz. Ha van raktáron akkor nagyon hamar bringádnál lehetsz, én tudtam, hogy hónapokat kell várjak mikor rendeltem (az időpontot tartották, sőt előbb érkezett). Normál esetben jó és kiforrott a rendszer, bátran ajánlom!

A héten érkezett egy hírlevél, ezekből van raktáron azonnal:

https://www.canyon.c...ad43c3ad631ec1​


karakoram módosította - 2016. február 13. - 19:20


#1959
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Nem teljesen értem mire gondolsz. Ha arra hogy rendelt-e már valaki Canyontól bicajt a válasz igen, én pl. eddig kétszer.

Így van pont erre gondolok! ÉS gyorsan megérkezett? A pénz milyen gyorsan ér át?


Team Heavy Pedál Szeged

#1960
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Szevasztok! Rendelt már valaki a gyárból ill. annak az Outletjéből?

Nem teljesen értem mire gondolsz. Ha arra hogy rendelt-e már valaki Canyontól bicajt a válasz igen, én pl. eddig kétszer.