Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3127 hozzászólás a témában

#1741
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Sziasztok!

Egy kis infót szeretnék kérni, hátha vkinek van már ilyennel tapasztalata.

A svájci oldalukon is elég jó akció van pl a Tobel CF SL 7.9-re. Gondoltam rendelek egy ilyen bringát svájci szállítással. A feltüntetett árak netto árak, és forgalmi adót nem tartalmaznak. Van tapasztalatotok, hogy ilyenkor mikor, hol kell fizetni a MWST-t? A megrendelés véglegesítéséig elmentem, de a rendszer nem adja hozzá.

Igen, tudom, kérdezzem meg őket. Megtettem, de csak pár napon belül küldenek választ, addigra meg lehet, hogy elfogy az akció bringa :)

 

vam nincs ra? rendeld meg, fizesd ki paypallal aztan max refund.


arn módosította - 2016. szeptember 21. - 15:30


#1742
vamrich

vamrich

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Sziasztok!

Egy kis infót szeretnék kérni, hátha vkinek van már ilyennel tapasztalata.

A svájci oldalukon is elég jó akció van pl a Tobel CF SL 7.9-re. Gondoltam rendelek egy ilyen bringát svájci szállítással. A feltüntetett árak netto árak, és forgalmi adót nem tartalmaznak. Van tapasztalatotok, hogy ilyenkor mikor, hol kell fizetni a MWST-t? A megrendelés véglegesítéséig elmentem, de a rendszer nem adja hozzá.

Igen, tudom, kérdezzem meg őket. Megtettem, de csak pár napon belül küldenek választ, addigra meg lehet, hogy elfogy az akció bringa :)



#1743
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Mik a tapasztalatok, minden évben van a Canyonnál ilyen nagy mértékű árengedmény?


Minden cegnel modellvaltasnal van arcsokkentes, augusztus-szeptemberre erdemes a bringavasarlast idoziteni.

#1744
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

Mik a tapasztalatok, minden évben van a Canyonnál ilyen nagy mértékű árengedmény?

Szezon végén általában amikor raktárat kell üríteni a következô évi modelleknek. De hogy melyik modell melyik változata mennyire lesz leértékelve és milyen méretben érhetô el az lutri.



#1745
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

Ki lehetett most fogni az tuti. Én sem terveztem venni mégegy gépet de nem tudtam ellenállni a Nerve 7.9-nek 1500-ért. Mindenesnek kiváló, nem az endurót használom mindenre mert abba már beletekertem 3400km-t tavaly november óta...

Viszont a fekete Fox villák nekem nagyon bejönnek az újakon. :)

Mik a tapasztalatok, minden évben van a Canyonnál ilyen nagy mértékű árengedmény?


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#1746
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

amit en vettem, az is 1600... az aktualis modell, igaz droppos csovel, es 34es villaval, de alacsonyabb felszereltseggel 2600, mesben meg van...

Ki lehetett most fogni az tuti. Én sem terveztem venni mégegy gépet de nem tudtam ellenállni a Nerve 7.9-nek 1500-ért. Mindenesnek kiváló, nem az endurót használom mindenre mert abba már beletekertem 3400km-t tavaly november óta...

Viszont a fekete Fox villák nekem nagyon bejönnek az újakon. :)



#1747
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Azt a rohadt... ez "ingyen" van.

 

amit en vettem, az is 1600... az aktualis modell, igaz droppos csovel, es 34es villaval, de alacsonyabb felszereltseggel 2600, mesben meg van...


arn módosította - 2016. szeptember 16. - 10:30


#1748
950sm07

950sm07

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 416 hozzászólás

ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok alacsonyabb 6-8cm-rel:

https://www.canyon.c...rve-al-6-0.html

Azt a rohadt... ez "ingyen" van.



#1749
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

22.5mm belul a felni, a stans tapebol meg van 21es es 25os. melyiket? 

 

pl a ztr arch exhez is a 25oset javasoljak, pedig az csak 21mm belul.

25mm



#1750
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

Köszi, tényleg kerestem már korábban is  :) .


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#1751
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

Canyonnál hol lehet megnézni, milyen méretű bicaj kell? (Nem találtam, pedig kerestem.)

 

ehun, ni:

https://www.canyon.c...s/?bike_id=3854

 

:)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1752
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok alacsonyabb 6-8cm-rel:

https://www.canyon.c...rve-al-6-0.html

 

Canyonnál hol lehet megnézni, milyen méretű bicaj kell? (Nem találtam, pedig kerestem.)


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#1753
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Ja... Bar akkor ideges lennek, hogy buktam 200 eurot :D

#1754
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

Pár termék árát még lentebb vitték, mai hírlevélben volt: https://www.canyon.c...dad43c3ad631ec1

 

Egyébként ha a Dude CF 8.0 fekete lenne akkor azt most vinném. Rátenném a jó kis 1x11-es XT szettemet és jihaaaaa :)  ;)  B)  

 

ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok alacsonyabb 6-8cm-rel:

https://www.canyon.c...rve-al-6-0.html


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1755
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

1. tessék megnézni

2. DT felnik kevésbé passzentosak, mint pl. a ZTR. Értsd: kisebb a belső átmérő, lötyögősebb rajtuk a legtöbb külső

 

+1 réteg felniszalag = passzentosabb felni - külső kapcsolat

 

22.5mm belul a felni, a stans tapebol meg van 21es es 25os. melyiket? 

 

pl a ztr arch exhez is a 25oset javasoljak, pedig az csak 21mm belul.



#1756
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

en epp azon meltatlankodtam a 3x11nel, hogy az remek, hogy a kozepso tanyer egesz univerzalis, de a francnak kell annyit hatul valtogatni. en szeretem, hogy az atdobonal van egy ugras.



#1757
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Pár termék árát még lentebb vitték, mai hírlevélben volt: https://www.canyon.c...dad43c3ad631ec1

 

Egyébként ha a Dude CF 8.0 fekete lenne akkor azt most vinném. Rátenném a jó kis 1x11-es XT szettemet és jihaaaaa :)  ;)  B)  



#1758
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

a korabbi teszthez kapcsolodoan :)

http://enduro-mtb.co...eview-new-king/



#1759
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

A vastag gumiszalagot nem a gettotubelesshez talaltak ki? Ennyire gyanitom nem rossz a helyzet :)

Egy rocket ront lehet kiprobalok rajta, bar tetszik lefele ez a mk ii gumi, nagyon hatarozott, es pontosan iranyithato.

nem. direkt rákérdeztem, és azt mondták csak az ust felnihez nem kell.

és ha jól értelmeztem az ő gettó megoldásuk (az a készlet amin a szelep rá volt applikálva a gumiszlagra, meg is szűnik)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1760
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
A vastag gumiszalagot nem a gettotubelesshez talaltak ki? Ennyire gyanitom nem rossz a helyzet :)

Egy rocket ront lehet kiprobalok rajta, bar tetszik lefele ez a mk ii gumi, nagyon hatarozott, es pontosan iranyithato.