Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Canyon

* * * * * 3 votes

  • Please log in to reply
3129 replies to this topic

#81
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 posts

Sziasztok!
Tervezek venni egy grand canyon 7 - es montit. Az lenne a kérdésem hogy 193 cm-es magassághoz melyik méretet javasoljátok, L vagy Xl (92 cm átlépési magasság). Van valakinek tapasztalata benne?
Köszönöm előre a válaszokat!

195cm vagyok, és nekem xl-es van neuron al-bol. Biztos a nagyobbat vennem a helyedben is.
  • Szepy_lc8 and dobygabor like this

#82
dobygabor

dobygabor

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Sziasztok!
Tervezek venni egy grand canyon 7 - es montit. Az lenne a kérdésem hogy 193 cm-es magassághoz melyik méretet javasoljátok, L vagy Xl (92 cm átlépési magasság). Van valakinek tapasztalata benne?
Köszönöm előre a válaszokat!

#83
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts

Május 3-7. a váz szállítási ideje smile.png.

Ha nem lenne javítható a  repedt váz, nagy bajban lennék.

 

Egyébként nagyon sok alkatrészt kellene cserélni ahhoz, hogy az új vázat használhassam.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#84
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

jo hallani ezt... komolyan nem ertem, hogy miert eri meg nekik rombolni a sajat hirnevuket ilyenekkel.


  • ultio likes this

#85
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,543 posts

Szuper, örülök neki!

Amúgy nálam is azután kezdtek el a vázcsere miatt szorgoskodni, miután írtam, hogy most rendeltem ismét egy kerékpárt (betettem nyilván a rendelés számot), legyenek rendesek egy lojális ügyféllel. Magukhoz láncolnak biggrin.png .  

 

Megoldódni látszik a vázcsere.

Október 25-én kezdődött ugye, sok levélváltás után az lett a megoldás, hogy küldenek egy 2019-es Spectral AL 6.0 vázat M méretben.

A szállítási költséget én fizetem, de ezt tudtam, ez így van a garais feltételekben.

 

Most arra várok, hogy küldjenek e-mailt, hogy fizethessek :-).

 

De nagyon érdekes, ugyanis miután megírták ezt a lehetőséget, órákon belül válaszoltak és előkészítették a megrendelést. Címemet is előkeresték a 2017-es megrendelésből.

Azt gondolom, először bepróbálkoztak, hátha elfogadom a régi női vázat. De kitartó voltam :-).


  • ultio likes this

#86
osi22

osi22

    vendég

  • fórumtag
  • 162 posts

Megoldódni látszik a vázcsere.

Október 25-én kezdődött ugye, sok levélváltás után az lett a megoldás, hogy küldenek egy 2019-es Spectral AL 6.0 vázat M méretben.

A szállítási költséget én fizetem, de ezt tudtam, ez így van a garais feltételekben.

 

Most arra várok, hogy küldjenek e-mailt, hogy fizethessek :-).

 

De nagyon érdekes, ugyanis miután megírták ezt a lehetőséget, órákon belül válaszoltak és előkészítették a megrendelést. Címemet is előkeresték a 2017-es megrendelésből.

Azt gondolom, először bepróbálkoztak, hátha elfogadom a régi női vázat. De kitartó voltam :-).

Na gratulálok a happy finishhez, remélem ezzel már nem lesz bajod!


  • ultio likes this

#87
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts

Megoldódni látszik a vázcsere.

Október 25-én kezdődött ugye, sok levélváltás után az lett a megoldás, hogy küldenek egy 2019-es Spectral AL 6.0 vázat M méretben.

A szállítási költséget én fizetem, de ezt tudtam, ez így van a garais feltételekben.

 

Most arra várok, hogy küldjenek e-mailt, hogy fizethessek :-).

 

De nagyon érdekes, ugyanis miután megírták ezt a lehetőséget, órákon belül válaszoltak és előkészítették a megrendelést. Címemet is előkeresték a 2017-es megrendelésből.

Azt gondolom, először bepróbálkoztak, hátha elfogadom a régi női vázat. De kitartó voltam :-).


  • karakoram, osi22, Kisherceg and 1 other like this

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#88
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,886 posts
https://cyclingtips....elgian-group/0/

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#89
steveadorjan

steveadorjan

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts

Az új tulajdonosok:

https://twitter.com/...1658836992?s=21

 

 



#90
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,638 posts

integrál fejcsapágy, jól látom? laugh.png  6 év gari? mire cserélik majd, női boltbajárósra? biggrin.png

Dehogy, olyanjuk nincs nekik. De ismerve a céget egy mérethelyes országútira lehet náluk esélyed. biggrin.png tongue.png 
 


  • Kisherceg likes this
Marci

#91
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,886 posts

a stucnija tetszik. nyilván semmi értelme, de jól néz ki:

 

aHR0cHM6Ly9mc3RhdGljMS5tdGItbmV3cy5kZS92


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#92
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,306 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

teszt: https://www.mtb-news...c-infos-preise/

Az 1800 EUR nem kevés egy 14-kilós dögért. És még azt hittem, az enyém nehéz! :D



#93
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,543 posts

integrál fejcsapágy, jól látom? laugh.png  6 év gari? mire cserélik majd, női boltbajárósra? biggrin.png

 

Ájjj de szem@t vagy velünk! Alig vártad már az alkalmat, hogy odacsaphass valami poénnal, és milyen hamar eljött smile.png biggrin.png cool.png.



#94
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,886 posts

Sztoikusan kell viszonyulni az ilyen problemakhoz wink.png

 

https://www.pinkbike...c-hardtail.html

 

a középső nem lenne rossz a legolcsóbb színével és hajtás-váltás rendszerével, fék nélkül egy százassal olcsóbban.

integrál fejcsapágy, jól látom? laugh.png  6 év gari? mire cserélik majd, női boltbajárósra? :D


  • karakoram and marton like this

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#95
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,543 posts

A lenti Stoic féle kerékpárok miatt hajtok Canyon bringát, de azért az ultio féle probléma az elkeserítő! Nagyon várom a fejleményeket én is. 

kicsi OFF: amúgy kerestem alternatívát váz ügyben magamnak és mindig a Niner tetszett. EU-ból kifutott? Nem találok sehol. A villámat az R2-nél vettem, egy szem vázat nem találok ott sem.    



#96
steveadorjan

steveadorjan

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts

Sztoikusan kell viszonyulni az ilyen problemakhoz wink.png

 

https://www.pinkbike...c-hardtail.html


  • karakoram and zscs like this

#97
osi22

osi22

    vendég

  • fórumtag
  • 162 posts

kerdezz ra, hogy mennyiert vennek vissza csak a vazat, meg az egesz bringat... mert lehet jobban jarsz, ha eladogatod a cuccokat.

a masik, hogy ajanld esetleg fel, hogy veszel egy uj bringat, mennyiert szamitanak be a regit. hatha jobban jossz ki a tortenetbol.

igy nem tudom mit er az a hirdetett 6 eves vazgar, mert ez alapjan nem sokat. a rendes eljaras az lenne, hogy suru bocsanatkeresek kozepette fedezik a visszakuldes arat, es kicserelik egy ugyanolyanra - vagy jobbra.

 

gyanusan sok canyon vaz torik - a karbonnal is ilyen gondok vannak, vagy csak az alu vazaikkal van gond?

Külföldi (német) fórumokban a carbon láncvillákkal voltak gondok, ott se túl pozitiív a support.

 

@ultio: majd írd meg, mi lett az eredmény!

 

#98
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

kerdezz ra, hogy mennyiert vennek vissza csak a vazat, meg az egesz bringat... mert lehet jobban jarsz, ha eladogatod a cuccokat.

a masik, hogy ajanld esetleg fel, hogy veszel egy uj bringat, mennyiert szamitanak be a regit. hatha jobban jossz ki a tortenetbol.

igy nem tudom mit er az a hirdetett 6 eves vazgar, mert ez alapjan nem sokat. a rendes eljaras az lenne, hogy suru bocsanatkeresek kozepette fedezik a visszakuldes arat, es kicserelik egy ugyanolyanra - vagy jobbra.

 

gyanusan sok canyon vaz torik - a karbonnal is ilyen gondok vannak, vagy csak az alu vazaikkal van gond?



#99
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts

Arra azért kíváncsi lennék, mi alapján határozzák meg a visszavásárlási árat...

Azt pedig meg sem merem kérdezni, hogy ugye úgy gondolják az árat meghatározni, mintha a váz egészséges lenne, igaz?

 

Mindenképpen kérek ajánlatot. Pár hét és megtudom smile.png .

 

osi22

Az új váz elméletileg egy 2014-es női váz lenne. Vagy pedig S méretű váz, de nem tudom milyen évjárat.

 

Igazából nem is folyik kommunikáció, mert nem válaszolnak a kérdéseimre. Pl. kérdeztem pontosan milyen váz, link, geometria. Semmi válasz.

Csak szajkózzák a hülyeségüket.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#100
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,886 posts

Arra azért kíváncsi lennék, mi alapján határozzák meg a visszavásárlási árat...

Azt pedig meg sem merem kérdezni, hogy ugye úgy gondolják az árat meghatározni, mintha a váz egészséges lenne, igaz?


  • ultio likes this

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"