Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3127 hozzászólás a témában

#81
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

Május 3-7. a váz szállítási ideje smile.png.

Ha nem lenne javítható a  repedt váz, nagy bajban lennék.

 

Egyébként nagyon sok alkatrészt kellene cserélni ahhoz, hogy az új vázat használhassam.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#82
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

jo hallani ezt... komolyan nem ertem, hogy miert eri meg nekik rombolni a sajat hirnevuket ilyenekkel.


  • ultio kedveli ezt

#83
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Szuper, örülök neki!

Amúgy nálam is azután kezdtek el a vázcsere miatt szorgoskodni, miután írtam, hogy most rendeltem ismét egy kerékpárt (betettem nyilván a rendelés számot), legyenek rendesek egy lojális ügyféllel. Magukhoz láncolnak biggrin.png .  

 

Megoldódni látszik a vázcsere.

Október 25-én kezdődött ugye, sok levélváltás után az lett a megoldás, hogy küldenek egy 2019-es Spectral AL 6.0 vázat M méretben.

A szállítási költséget én fizetem, de ezt tudtam, ez így van a garais feltételekben.

 

Most arra várok, hogy küldjenek e-mailt, hogy fizethessek :-).

 

De nagyon érdekes, ugyanis miután megírták ezt a lehetőséget, órákon belül válaszoltak és előkészítették a megrendelést. Címemet is előkeresték a 2017-es megrendelésből.

Azt gondolom, először bepróbálkoztak, hátha elfogadom a régi női vázat. De kitartó voltam :-).


  • ultio kedveli ezt

#84
osi22

osi22

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás

Megoldódni látszik a vázcsere.

Október 25-én kezdődött ugye, sok levélváltás után az lett a megoldás, hogy küldenek egy 2019-es Spectral AL 6.0 vázat M méretben.

A szállítási költséget én fizetem, de ezt tudtam, ez így van a garais feltételekben.

 

Most arra várok, hogy küldjenek e-mailt, hogy fizethessek :-).

 

De nagyon érdekes, ugyanis miután megírták ezt a lehetőséget, órákon belül válaszoltak és előkészítették a megrendelést. Címemet is előkeresték a 2017-es megrendelésből.

Azt gondolom, először bepróbálkoztak, hátha elfogadom a régi női vázat. De kitartó voltam :-).

Na gratulálok a happy finishhez, remélem ezzel már nem lesz bajod!


  • ultio kedveli ezt

#85
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

Megoldódni látszik a vázcsere.

Október 25-én kezdődött ugye, sok levélváltás után az lett a megoldás, hogy küldenek egy 2019-es Spectral AL 6.0 vázat M méretben.

A szállítási költséget én fizetem, de ezt tudtam, ez így van a garais feltételekben.

 

Most arra várok, hogy küldjenek e-mailt, hogy fizethessek :-).

 

De nagyon érdekes, ugyanis miután megírták ezt a lehetőséget, órákon belül válaszoltak és előkészítették a megrendelést. Címemet is előkeresték a 2017-es megrendelésből.

Azt gondolom, először bepróbálkoztak, hátha elfogadom a régi női vázat. De kitartó voltam :-).


  • karakoram, osi22, Kisherceg és 1 további fórumtag kedveli ezt

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#86
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás
https://cyclingtips....elgian-group/0/

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#87
steveadorjan

steveadorjan

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

Az új tulajdonosok:

https://twitter.com/...1658836992?s=21

 

 



#88
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

integrál fejcsapágy, jól látom? laugh.png  6 év gari? mire cserélik majd, női boltbajárósra? biggrin.png

Dehogy, olyanjuk nincs nekik. De ismerve a céget egy mérethelyes országútira lehet náluk esélyed. biggrin.png tongue.png 
 


  • Kisherceg kedveli ezt
Marci

#89
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

a stucnija tetszik. nyilván semmi értelme, de jól néz ki:

 

aHR0cHM6Ly9mc3RhdGljMS5tdGItbmV3cy5kZS92


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#90
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

teszt: https://www.mtb-news...c-infos-preise/

Az 1800 EUR nem kevés egy 14-kilós dögért. És még azt hittem, az enyém nehéz! :D



#91
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

integrál fejcsapágy, jól látom? laugh.png  6 év gari? mire cserélik majd, női boltbajárósra? biggrin.png

 

Ájjj de szem@t vagy velünk! Alig vártad már az alkalmat, hogy odacsaphass valami poénnal, és milyen hamar eljött smile.png biggrin.png cool.png.



#92
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

Sztoikusan kell viszonyulni az ilyen problemakhoz wink.png

 

https://www.pinkbike...c-hardtail.html

 

a középső nem lenne rossz a legolcsóbb színével és hajtás-váltás rendszerével, fék nélkül egy százassal olcsóbban.

integrál fejcsapágy, jól látom? laugh.png  6 év gari? mire cserélik majd, női boltbajárósra? :D


  • karakoram és marton kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#93
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

A lenti Stoic féle kerékpárok miatt hajtok Canyon bringát, de azért az ultio féle probléma az elkeserítő! Nagyon várom a fejleményeket én is. 

kicsi OFF: amúgy kerestem alternatívát váz ügyben magamnak és mindig a Niner tetszett. EU-ból kifutott? Nem találok sehol. A villámat az R2-nél vettem, egy szem vázat nem találok ott sem.    



#94
steveadorjan

steveadorjan

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

Sztoikusan kell viszonyulni az ilyen problemakhoz wink.png

 

https://www.pinkbike...c-hardtail.html


  • karakoram és zscs kedveli ezt

#95
osi22

osi22

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás

kerdezz ra, hogy mennyiert vennek vissza csak a vazat, meg az egesz bringat... mert lehet jobban jarsz, ha eladogatod a cuccokat.

a masik, hogy ajanld esetleg fel, hogy veszel egy uj bringat, mennyiert szamitanak be a regit. hatha jobban jossz ki a tortenetbol.

igy nem tudom mit er az a hirdetett 6 eves vazgar, mert ez alapjan nem sokat. a rendes eljaras az lenne, hogy suru bocsanatkeresek kozepette fedezik a visszakuldes arat, es kicserelik egy ugyanolyanra - vagy jobbra.

 

gyanusan sok canyon vaz torik - a karbonnal is ilyen gondok vannak, vagy csak az alu vazaikkal van gond?

Külföldi (német) fórumokban a carbon láncvillákkal voltak gondok, ott se túl pozitiív a support.

 

@ultio: majd írd meg, mi lett az eredmény!

 

#96
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

kerdezz ra, hogy mennyiert vennek vissza csak a vazat, meg az egesz bringat... mert lehet jobban jarsz, ha eladogatod a cuccokat.

a masik, hogy ajanld esetleg fel, hogy veszel egy uj bringat, mennyiert szamitanak be a regit. hatha jobban jossz ki a tortenetbol.

igy nem tudom mit er az a hirdetett 6 eves vazgar, mert ez alapjan nem sokat. a rendes eljaras az lenne, hogy suru bocsanatkeresek kozepette fedezik a visszakuldes arat, es kicserelik egy ugyanolyanra - vagy jobbra.

 

gyanusan sok canyon vaz torik - a karbonnal is ilyen gondok vannak, vagy csak az alu vazaikkal van gond?



#97
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

Arra azért kíváncsi lennék, mi alapján határozzák meg a visszavásárlási árat...

Azt pedig meg sem merem kérdezni, hogy ugye úgy gondolják az árat meghatározni, mintha a váz egészséges lenne, igaz?

 

Mindenképpen kérek ajánlatot. Pár hét és megtudom smile.png .

 

osi22

Az új váz elméletileg egy 2014-es női váz lenne. Vagy pedig S méretű váz, de nem tudom milyen évjárat.

 

Igazából nem is folyik kommunikáció, mert nem válaszolnak a kérdéseimre. Pl. kérdeztem pontosan milyen váz, link, geometria. Semmi válasz.

Csak szajkózzák a hülyeségüket.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#98
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

Arra azért kíváncsi lennék, mi alapján határozzák meg a visszavásárlási árat...

Azt pedig meg sem merem kérdezni, hogy ugye úgy gondolják az árat meghatározni, mintha a váz egészséges lenne, igaz?


  • ultio kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#99
osi22

osi22

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás

A Canyon válasza. erre már nem tudom mit mondani.

 

Hi Norbert,

thanks for your feedback.

Unfortunately, only the two options that my colleague Paul mentioned to you are available.
If you don't agree, we can still offer you a buy-back of your bike.
The current value of your bike will be determined by a buyback calculator.
For this we only need a copy of the invoice so that we can determine the current market value based on the exact date of purchase and purchase price.

We would be happy if you visit our online store at www.canyon.com again soon.

Best regards from the Canyon.home

Denny Pullmann
Service Center

Hát ha ennyire korlátozottak a lehetőségek, lehet jobban jársz az új vázzal. Arra átdobsz minden régi cuccot, és eladod a fenébe az egészet, és veszel valami mást. A visszavásárlás canyon részéről sztem nem biztos hogy jobb megoldás. Esetleg megpróbálhatsz kialkudni egy új cangára a régi beszámításával valami versenyképesebb árat.

 

Remélem sikerül valami tisztességes megoldást elérned, sok sikert!


  • ultio kedveli ezt

#100
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

A Canyon válasza. erre már nem tudom mit mondani.

 

Hi Norbert,

thanks for your feedback.

Unfortunately, only the two options that my colleague Paul mentioned to you are available.
If you don't agree, we can still offer you a buy-back of your bike.
The current value of your bike will be determined by a buyback calculator.
For this we only need a copy of the invoice so that we can determine the current market value based on the exact date of purchase and purchase price.

We would be happy if you visit our online store at www.canyon.com again soon.

Best regards from the Canyon.home

Denny Pullmann
Service Center


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti