Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2921
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Credit card=bankkártya

#2922
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Már tudom,h meglehet nézni,de elsõre a 20-ról azthittem,h annyi darab érhetõ el. Utána jöttem rá,h nem. :(
A honlapon total price- hoz nem volt odaírva vastaggal,csak elõtte,de a levélben meg utána volt.

Payment method :
pre-payment

Notes / Coupon codes:

Invoice amount : EUR 1,859.25
Included VAT: EUR 296.86
--------------------------------------------------------
Thank you for choosing Canyon.

És mi ez a credit kártya? Nekem csak sima bankkártyám van. És utalást választotam,de nem írják, h mikor kell utalni. :(

#2923
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás

Na most adtam le a rendelésem,de szomorúan vettem észre utólag,h nem elérhetõ,amit rendeltem,csak a 20 ik hétre írják a honlapon.
De a megrendelõ levélben nem írták,h nincs készleten. Ha tényleg csak 8 hét múlva lesz elérhetõ,akkor mikor kell a pénzt elutalnom? :(
Mellesleg az én levelemben,amit kaptam nem volt pdf fájl,csak egy rendelési kód.

És mi az a 19% VAT 289 euro? :(


Az én email-emben nem volt VAT feltüntetve, a honlapon lévõ árak tartalmazzák az áfa-t. A 289€ pluszban ment rá a honlapon lévõ árra? Mert akkor valami nem ok...
Szerintem a legegyszerûbb credit kártyával fizetni, akkor fogják levonni az összeget amikor postázzák a bringát.

#2924
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Na most adtam le a rendelésem,de szomorúan vettem észre utólag,h nem elérhetõ,amit rendeltem,csak a 20 ik hétre írják a honlapon.


A honlapon kint van egy check availability menü, a bicaj kiválasztása után meg lehet nézni, melyik méret és milyen színben van-e készleten, és ha nincs, melyik hétre várható (pl. CW 20 = Calendar Week 20, tehát 20. hét). Még mielõtt a rendelést leadod, elõtte is meg lehet ezt nézni. Például: Canyon | Mountainbikes | Nerve XC 8.0
Ott van a Check Availability közvetlenül a kép alatt. ;->

#2925
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
afa magyarul :)

#2926
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Na most adtam le a rendelésem,de szomorúan vettem észre utólag,h nem elérhetõ,amit rendeltem,csak a 20 ik hétre írják a honlapon.
De a megrendelõ levélben nem írták,h nincs készleten. Ha tényleg csak 8 hét múlva lesz elérhetõ,akkor mikor kell a pénzt elutalnom? :(
Mellesleg az én levelemben,amit kaptam nem volt pdf fájl,csak egy rendelési kód.

És mi az a 19% VAT 289 euro? :(

#2927
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Lehet már sokan unjátok a "mekkora vázat válasszak" témakört, de hátha segít valakinek a döntésben: sok fejfájást okozott, hogy a PPS szerint 1cm-en múlik, hogy "S"-es vagy "M"-es méretû váz a megfelelõ számomra ezért megkérdeztem a Canyon-t, íme a válasz:

According to your height we would still recommend you on a size "S" bike, but with your inseam of 80 or 81 you should choose a medium "M" bike. If you are going for CC-racing and fast aggressive riding you should choose "S", if you are searching for a more comfortable tourer you should go for "M". This decision is left to you.
If you have any further questions, do not hesitate to inform us.


#2928
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
S valóban. 1 órán belül már válaszoltak is. Azért ez nem semmi. :)

#2929
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Írj nekik, nagyon segítõkész az ügyfélszolgálatuk.

#2930
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Köszi a gyors választ!
Közben rájöttem,h nem ez az,ami után érdeklõdök. Szemezgetek egy canyonnal,de a saját villámat akarnám beletenni,ami nem tapered,hanem sima 1,1/8-ados nyakú. A kormánycsapágy gyártó honlapján megtaláltam,h van a csapágyhoz ún. base plate(nem tudom,h mi a magyar neve),ami lehetõvé teszi,h használjam sima villával.
AiX-03, black - ACROS
A pdf-ben írja.
De hiába kerestem a neten,nem találtam ehhez a márkához és tipushoz külön. Vajon adják hozzá komplett gépnél is? Vagy írjak nekik és hátha megsúgják?

#2931
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Miért nincs kormánycsapágy kupak az Ultimate CF/AL-en?
Ennek az az oka, hogy Ön tisztán láthassa, hogy az új Acros I-Lock kormánycsapágy, melyet kifejezetten a Canyon számára fejlesztettek, a hagyomáyos kormánycsapágyakkal ellentétben, már nem igényel rögzítõ szerkezetet a villanyak belsejében. Mi, itt a Canyonnál hiszünk az innováció kiemelkedõ szerepében, hogy megalkothassuk Önnek a tökéletes kerékpárt.

#2932
pett1

pett1

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Miért nincs headset sapka az Ultimate CF/AL kerékpárom villanyakán?

Tudatosan tettük ezt, így látható az új, kifejezetten a Canyon számára kifejlesztett Acros I-Lock headset, ami már nem követeli meg a hagyományos A-bilincset.

A headset sapkák elérhetõk kiegészítõk között.

#2933
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Tudna valaki segíteni a következõ szöveg lefordításában? (Canyon honlapjáról szedtem.)

Why isn't there a headset cap on my Ultimate CF/AL fork steerer?
We have done this deliberately so that you can clearly see that the new Acros I-Lock headset, which was especially developed for Canyon, no longer requires a conventional A-clamp in the fork steerer.

Headset caps are available in our accessories domain.

Elõre is köszi.

#2934
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
zeezoltano: szerintem Te inkább irigykedsz... Hogy tudsz ilyen hangnemben hozzászólni más dolgaihoz? Méghogy fa...ság a köbön! Az õ dolga, hogy neki mi a fontos, és mennyire gramm-mániás. Igenis fontos a súly, pláne egy ilyen kaliberû bringánál, ilyen alkatrészeknél, sõt, nem csekély anyagi megtakarítást is elért így, majdnem olyan súlynál megmaradva, ez is érdekes információ.
Van, aki bringázni is szeret, de legalább annyira szeret bringát építeni, tuningolni, alakítgatni, attól még meg marad a bringázás öröme, sõt, még jobb is lehet... Más megveszi a bringáját, és öt évig egy csavart nem cserél ki rajta, de nem vagyunk egyformák. Csak több tiszteletet szeretnék kérni mások felé, és elnézést, ha félreértettelek, vagy megbántottalak.

#2935
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP
Végsõ soron lehetséges hogy a lecserélt alkatrészek is talán megfeleltek volna (: viszont esztétikai szempontból és sok más fontos okból a Tulaj inkább a jelenleg felkerült modelleket preferálta 8D és ez jól is van így :) de persze a többi fentebb leírt indok is fontos volt :p

Grammánia? itt?! inkább kilogramm 8D

Különben mindenki úgy és annak érzi magát ezzel kapcsolatban ahogy gondolja (: én általában minden kezem közé kerülõ kerékpárral eljátszom és jól vagyok ennek ellenére :) az utóbb említett lista nincs, és hozzáállás sincs, és nem is lesz, azt meghagyom más szórakozásának :)) mindez ellenére nekem úgy tünik hogy a bringa jó és élvezettel használják is (:

#2936
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ezt a listát inkább a grammánia rovatba tenném képtelen lennék ennyit méricskélni pöcsölni listát kimutatásokat csinálni szvsz már fas...ág a köbön. Hol a bringázás öröme? Arról nincs lista hogy melyik túrán hány gramm sarat szed össze és ezért ez+ez az útvonal kevésbé preferált, vagy netalán a falon lógatott bringa 1 hét alatt x grammal lesz nehezebb a portól.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#2937
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
arra a crossmax slrre en szivesen odafigyelek, ha felesleges :D nem rontana el az oromom.

#2938
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP
Feltöltött kép

#2939
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Endre valld be, hogy valójában a top alkatrészeket a saját bringádra dobtad fel :D
11:38:11 IM 2012

#2940
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Pure cycling. ;)


És tudja és tudja és tudja :D (az agyam nem volt összhangban a kezemmel;))

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"