Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2681
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Milyen magas vagy Zsolti? Mert nekem is S-eset akart írni a kalkulátor a 185 centimhez,amit én elég kicsinek találtam. És kiderült,h a belsõ lábhosszomnál,ha 1 cm-el többet adtam meg,akkor már az M-eset írja. És tökéletesen be is vált a méret.
Hogy megéri-e a plusz 100 eurot az szerintem csak ízlés kérdése. :)

ZSCS!
Mentem lepippantom magam,annyira tetszik!!!!! :o :D

#2682
horgasz-zsolti

horgasz-zsolti

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Sziasztok! Gondolkodom egy Torque frx vagy egy strive vásárlásán, de a méretkalkulátor szerint az xs és s méret közötti váz lenne az idális, talán az xs felé billentve a mérleget. Namost ugye a két fenti bringából csak s vagy nagyobb méret létezik. Esetleg valakinek ha itt budapesten van egy s-es méret valamelyikbõl, egy pár percre össze tudnánk futni, hogy megnézzem mekkora is valójában ez a méret? Mert ha túl nagy, akkor inkább másik bringa után nézek (nem szivesen).
Másik kérdés, hogy ha az frx jó lenne méretben, és az mellett döntök, szerintetek megér +100eurot egy boxxer a fox performance van 36 helyett?

#2683
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
felveszem az anthem melle a listara :)

#2684
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Nem, a napokban kerülhetett be a kínálatba. Nem rossz, "alapból" (ami 3000 EUR, durva ár ez már...) UST-s kerékszettel.
Canyon | Mountainbikes | Nerve CF 8.0
Állítható nyeregcsõvel az "alapmodellnél" a 11 kg nem rossz.


Ez pedig az említett alu 29er fully:
Feltöltött kép

#2685
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

nem 200ebe fog kerulni :) a carbon 26os ht is vmi 2500 eur (most kedvezmennyel olcsobb). az alu 29erek viszont eleg jo arban vannak most.

a nerve cf mar iden is volt? (3000+ eur).


Az ok,de ez már fully legalább ennyiért. :P De hátha mellé kijönnek majd egy olcsóbb 29er merevvel úgy 7-800 eurorért. (igen.álmodozok. Kéretik nem felébreszteni! :P )

#2686
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
csak még mindig nem fogom mért nem lehet az M-es egy collal kisebb. amúgy rendkívûl tetszik. simplon kibo után kb a 3. helyezett a listámon.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2687
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
akkor jo :) azt hittem lemaradtam vmirol. canyonnal a carbon cuccok nem olcsok. vagyis a differencia nagy az alumodellekhez kepest, ar/ertekben biztos szinten jo.

#2688
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

a nerve cf mar iden is volt? (3000+ eur).


Nem, a napokban kerülhetett be a kínálatba. Nem rossz, "alapból" (ami 3000 EUR, durva ár ez már...) UST-s kerékszettel.
Canyon | Mountainbikes | Nerve CF 8.0
Állítható nyeregcsõvel az "alapmodellnél" a 11 kg nem rossz.

#2689
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

ááááááááááááááááááá :D :) :D :D


nem 200ebe fog kerulni :) a carbon 26os ht is vmi 2500 eur (most kedvezmennyel olcsobb). az alu 29erek viszont eleg jo arban vannak most.

a nerve cf mar iden is volt? (3000+ eur).

#2690
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

csak infó: Jövõre, 2013-ban nem csak új karbon nerve xc cf lesz és karbon canyon cf 29er, hanem lesz egy 110mm rugóutas "nerve al 29" össztelós. Induló ára 1799 eur, full fox ctd, 2x10-es rendszer, stb.


ááááááááááááááááááá :D :) :D :D

#2691
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Csak infó: jövõre, 2013-ban nem csak új karbon Nerve XC CF lesz és karbon Canyon CF 29er, hanem lesz egy 110mm rugóutas "Nerve AL 29" össztelós. Induló ára 1799 EUR, full Fox CTD, 2x10-es rendszer, stb.

#2692
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

Miért nem nyerõ?Amúgy nem csapágyhoz fogatottakkal szerel a canyon,hanem E-type rendszerrel,konzolra!
Canyon | Mountainbikes | Grand Canyon CF Frameset


már meg oldotam!
meg vetem és jöt vele váltó is és igy már jó
de azért elég nagy kicseszés hogy direkt ovál a csõ hogy csak E-type mehessen rá

#2693
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

hali

Canyon Grand Canyon F8 vázra fel lehet tenni normál bilincses elsõ váltót is?
mert képeken a csapágyhoz fogatottak vannak az meg nem nyerõ


Miért nem nyerõ?Amúgy nem csapágyhoz fogatottakkal szerel a canyon,hanem E-type rendszerrel,konzolra!
Canyon | Mountainbikes | Grand Canyon CF Frameset

#2694
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
a karbonvaz nem erosebb ilyen tekintetbol, mint egy vekonyfalu alu? bar biztos tudjak mit csinalnak.



#2695
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

ezt ertem, de egy sulyorientalt bringanal nekem eleg felesleges kiegeszitonek tunik - lehetne meg ilyesmiket a bringara aggatni par helyen, de megsem teszik.


egy karbonvázat nagyobb erõhatásra adott esetben simán ki tud lyukasztani, nem beszélve csak a sima mélyebb sérülésekrõl. egyáltalán nem nevezném felesleges kiegészítõnek.

#2696
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
ezt ertem, de egy sulyorientalt bringanal nekem eleg felesleges kiegeszitonek tunik - lehetne meg ilyesmiket a bringara aggatni par helyen, de megsem teszik.

#2697
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
1. Menet közben ha csak ennyire elfordítod a kormányt, már rég elestél
2. cserébe vázba nem üt bele a vék- és/vagy váltókar
(3. ha szállításnál beljebb kell mégis forgatni a kormányt, maximum lecsavarozod)

#2698
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

De miert nem lehet a kormanyt tovabb forgatni?


Azért, hogy ne verje szét a felsõcsövet a váltókar vagy a fékkar bizonyos vázméreteknél.

#2699
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.868 hozzászólás
milyen gyakran szoktad ennél jobban alászedni?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2700
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
De miert nem lehet a kormanyt tovabb forgatni?