Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3127 hozzászólás a témában

#2661
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Csak válaszoltak. Állításuk szerint nem kompatibilis a 2012-es himbakar a 2011-es vázzal. Kár.

Szerintetek nem csinálnak olyat,h beszámítják a régi vázat? :D Vagy ne álmodozzak?

#2662
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Fene a pofájukat. Már harmadszor küldtem el nekik a levelemet,de basztak válaszolni. Nem értem mi van. Korábban volt,h fél óra múlva válaszoltak. Még az elsõ két levél az eurobike alatt volt,azt még talán nem értem,de a héten már illett volna válaszolniuk. Most írtam a facebook oldalukra,h miért nem válaszolnak.

#2663
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

ÁÁÁ azt nem lehet! Feltöltött kép Mindössze ez a kenyon nem néz ki annyira szekérnek mint az átlag.


hat nemtom - eloben az en bringam is mindenkinek nagyon tetszik :) jol kell fotozni, meg mas vazmerettel. 26osban az mes nez ki szerintem a legjobban, 29erben meg az l/xl.

#2664
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Jó lenne valóban 1000 euro alatt :)
Nekem tetszik...

Feltöltött kép

#2665
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás

én pl 2 közül simán a canyont, még ha egy árban is lennének ....


Ha nem lennék specib*zi és a józan ésszel gondolkodnék, én is! :)
Ám egyetértek azzal fõleg,hogy nem olyan "szekér" szerû, mint a legtöbb volt eddig! :)

#2666
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
ÁÁÁ azt nem lehet! Feltöltött kép Mindössze ez a kenyon nem néz ki annyira szekérnek mint az átlag.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#2667
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
vagy csak megszoktatok :)

#2668
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Kezdenek végre kinézni valahogy ezek a 29-esek.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#2669
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás
én pl 2 közül simán a canyont, még ha egy árban is lennének ....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2670
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Ez nagyon jó ár érte!!! Bárcsak a 2013-as speci stumpy fsr comp evo-nak is hasonló ára lenne! :P
Remélem lassan azok is készleten lesznek itt Londonban és akkor valamelyik evanscyclesben megleshetem õket élõben is.

#2671
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

http://www.canyon.co.../galerie/05.jpg

Beleszerettem ezekbe a 29-es canyon fullykba. :o Remélem minél hamarabb bepakolják a kínálatba, mert kíváncsi vagyok nagyon az 4 al nerve xc árára és felszereltségére.


1800 EUR lesz az indulóára, de csak ennyit tudni egyelõre. A linkelt modell szerintem jó eséllyel egy hármassal kezdõdõ összeghez közelíthet majd.

#2672
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Feltöltött kép

Beleszerettem ezekbe a 29-es canyon fullykba. :o Remélem minél hamarabb bepakolják a kínálatba, mert kíváncsi vagyok nagyon az 4 al nerve xc árára és felszereltségére.

#2673
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Feltöltött kép

#2674
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Remélem a Yellowstone 29er ára már 1000 ojró alatt lesz! :) Nem semmi csodák várhatóak itt.
Mellesleg írtam nekik levelet,h a 2012-es torque változott-e a himbakaron kívül vagy kompatibilise az új himbakarral az én vázam,de semmi válasz. Gondolom Eurobike miatt ne is várjak egyenlõre.

#2675
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Canyon 2013 - Eurobike 2012:
Canyon | Eurobike 2012

Lesznek még itt újdonságok. A low-budget Yellowstone már 29er-ben is elérhetõ lesz, Nerve XC és AM helyett AL és AL+ neveket használnak majd, 29er fully, 29er hardtail karbon, stb.

#2676
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee


#2677
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Akkor valószínû,h az S-es kell neked. :)

Én a torque-vel is egész jól mászok. Bár a mászási technikám sosem volt túl jó és ennél csak rosszabbul mászó gépekkel mentem. Szóval ez nem mérvadó. Ráadásul elég nagyra nõttem,ami megint befolyásolhatja a dolgot. :)

Nem. Náluk,ahogy jön. Mikor én kerestem a gépemet, 2010 novembere környékén már a 2011-es modellek voltak kitéve. De szerintem náluk ez elég változó,mert a 29er-ek közül a legkisebb felszereltségût vmikor nyáron adták ki,ha jól emlékszem.
A kifutó gépekre,már ki van írva az akció. kb mindenre. Amit nem vesznek meg azokra esetleg várható. Te ebbõl a szempontból szerencsés vagy,mert a kicsi és a nagy vázméretek szoktak inkább rajtuk maradni,amit akcióznak.

#2678
horgasz-zsolti

horgasz-zsolti

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
165cm alacsony :D

nézegettem közben méret adatokat és pl a strive s-es méretben, a cube fritzz 16" verzióval nagyjából megegyezõ méret.
úgyhogy reménykedem hogy ha összejön a pénz, akkor a váz méret is jó lesz.
átgondolva a dolgokat, hogy ne legyek felvonóhoz kötve a strive lesz a befutó valószínûleg.

canyonéknál hogy megy a modell váltás, szigorúan januártól adják a 2013-as modelleket, vagy már õsztõl szokták cserélni a választékot?
vajon megéri megvárni azt a pár hónapot? persze ez költõi kérdés, nem nagyon találni infot, milyen lesz az új strive jövõre. bár a váz szerintem marad az idei,talán más színekben, ha már 2012-re változtattak rajta.
tavaly év végén nem láttam a honlapjukat, de a kifutó bringákra várható még valami kedvezmény?

#2679
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Milyen magas vagy Zsolti? Mert nekem is S-eset akart írni a kalkulátor a 185 centimhez,amit én elég kicsinek találtam. És kiderült,h a belsõ lábhosszomnál,ha 1 cm-el többet adtam meg,akkor már az M-eset írja. És tökéletesen be is vált a méret.
Hogy megéri-e a plusz 100 eurot az szerintem csak ízlés kérdése. :)

ZSCS!
Mentem lepippantom magam,annyira tetszik!!!!! :o :D

#2680
horgasz-zsolti

horgasz-zsolti

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Sziasztok! Gondolkodom egy Torque frx vagy egy strive vásárlásán, de a méretkalkulátor szerint az xs és s méret közötti váz lenne az idális, talán az xs felé billentve a mérleget. Namost ugye a két fenti bringából csak s vagy nagyobb méret létezik. Esetleg valakinek ha itt budapesten van egy s-es méret valamelyikbõl, egy pár percre össze tudnánk futni, hogy megnézzem mekkora is valójában ez a méret? Mert ha túl nagy, akkor inkább másik bringa után nézek (nem szivesen).
Másik kérdés, hogy ha az frx jó lenne méretben, és az mellett döntök, szerintetek megér +100eurot egy boxxer a fox performance van 36 helyett?