Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2641
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
50. hét a szállítás dátuma :) Szóval amint megérkezik a pénz(gondolom kedd- szerda) küldik is, ha jól értelmezem. meg lehet nézni ha szoktál Baranyába járni :)

#2642
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Mi számít emberinek? Nekem amúgy gyárilag átütõs és az új átütõs 142-es szélességû. Nem tudom,h be tudnád-e szerelni a régebbi vázadba. Én az újból az állítható himbakart szerettem volna,de azt írták,h nem tudom beszerelni a 2011-es vázamba. :(
Amúgy eladó a gyári kerékszettem,amihez gyártattam rövidebb távtartókat és egy spéci tengelyt,amivel 135-ös vázba is jó. A két szélén 10mm-es a tengely és 2db 10-es anya fogja. :) Ha érdekel,akkor írj privátban.
Használt eladó 2011-es sun drift 2.1 DH/FR kerékszett

Amennyiért árulod a sajátod az nem :)
Inkább úgy fogalmazok nekem nem,de a piac úgyis eldönti.Köszi,kerékszettem van nekem is

#2643
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Mi számít emberinek? Nekem amúgy gyárilag átütõs és az új átütõs 142-es szélességû. Nem tudom,h be tudnád-e szerelni a régebbi vázadba. Én az újból az állítható himbakart szerettem volna,de azt írták,h nem tudom beszerelni a 2011-es vázamba. :(
Amúgy eladó a gyári kerékszettem,amihez gyártattam rövidebb távtartókat és egy spéci tengelyt,amivel 135-ös vázba is jó. A két szélén 10mm-es a tengely és 2db 10-es anya fogja. :) Ha érdekel,akkor írj privátban.
Használt eladó 2011-es sun drift 2.1 DH/FR kerékszett

#2644
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Esetleg rendelt már valaki olyat,hogy Torque átütõs hátsórész?
Enyém gyz és upgrade-elném,mivel külön vázat(emberi áron)nem találok.

#2645
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Király! Mikorra ígérték? :) Szívesen meglesném élõben,ha meglesz! ;)

#2646
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Végül is a radar lesz... mire rendeltem csak ez volt már L-es méretben(ami remélem jó lesz)pénzt is elutaltam így már csak várni kell :)

#2647
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Telópumpát írják, hogy küldenek ehhez a villához elvileg solo air, a többit meglátom majd. Elvileg hamarosan megrendelem és készleten is van :)

#2648
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
A torque nekem is 2 sebességes volt eredetileg,de az is,mint a 6.9, 36-os tányérral volt. Szóval lehet,h nagyobbat erre se tudsz tenni,ahogy a nagyított képet néztem! De nekem a 36-os tányér nem szimpi. Bár a 29-es keréknél lehet,h jó,de 26-osnál nekem a 40 lenne az ideális. Ezt is vedd figyelembe. :)
Nekem küldtek még,de az új torque-n már vmi gumi vagy mûanyagbetét van. Ezen nem látom,de ha írsz nekik,akkor biztos megmondják. Segítõkészek általában. :)
Nekem jött a védõ is, egy nyomatékmérõs imbusz összeszereléshez és egy teló pumpa (ez utólag,mert kihagyták). Az utóbbit nem garantálom,mert ehhez a villához nem biztos,h kell.

#2649
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Hát a 6.9 az 2*10, szóval gondolom gond nélkül megoldható. Elgondolkodtató amit a radar színkombinációról mondtál, na majd kiderül, éppen milyen kedvem lesz a rendelés pillanatában, az fog dönteni :)

szerk.: a kerékpárral küldenek láncvillavédõt?

#2650
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
2*10-re csak ha lehet. Én is szerettem volna áttérni,de nem fér el a 40-es tányér a láncvillánál és a 38-as is annyira necces,h inkább nem kockáztattam,így maradt inkább a 3 tányér.
Én nem vagyok oda a fehér divatolásért! Simán bevállalnám a radart. Marha jól néz ki szerintem ez a narancs fekete kombó. Szerintem pont olyan lesz,mint a képen. Pár narancsra eloxált cuccal. :)
Mellesleg van egy kiállítótermük németben,ahol meg tudod nézni,ha arra jársz! :P Vagy nézegess eurobike-ról képeket. Ott mutatták be tudtommal,szóval hátha akad róla amatõr fotó is.

#2651
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Igen, tisztában vagyok azzal, hogy 29er. Nyilván jobb a 6.9.... vagy akár a grand canyon al csak hát az a pár száz euro differencia zavar :) Igazság szerint, hosszú évek óta nem ültem rendszeresen biciklin, fõleg sajáton. Így az 5.9 felszereltsége is megfelel maximum a hajtást cserélném idõvel 2*10 - re. Amúgy kár, hogy nem lehet élõben látni ezeket a gépeket, a színösszeállítás miatt, a radar az nagyon nem jön át így képekrõl aztán ki tudja lehet, hogy élõben bejönne, de így marad a fekete fehér.

#2652
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Mármint al 29er 5.9-et néztél. Tudod ugye,h annak 29 colos a kereke? :)
A canyon az egyik legjobb ár/érték arányú gép. De mindegyik magasabb felszereltségû gépük jobb vétel,ha úgy nézzük,csak drágább is! :D
Ha azt nézed,h itthon 29esek közül mondjuk egy meridát nézünk kb ugyanennyiért,akkor sokkal jobb felszereltsége van a canyonnak. Komolyabb villa,komolyabb váltás,hajtás,fékek. :) Szóval mindenképp jobb vétel,mint az itthon kaphatók. Szerintem.
A hasonló boltok közül talán a radon kerékpárok közt van jobban felszerelt,bár náluk nem tudom,h az ár tartalmazza-e az áfát. Illetve úgy tudom,h õk nem szállítanak hazánkba,hanem Bécsben tudod átvenni(tévedés jogát fenntartom).
Az én 185 centimhez M-est írt bár fr gépnél. Szóval elképzelhetõ,h jó neked. Próbáld meg azt,h a kalkulátorban az adataidat 1 centivel módosítod lefelé és felfelé is és nézd meg,h úgy mit ír. Ha nem változik,akkor tuti,h jó. Ha változik,akkor neked kell eldöntened,h a kisebbet vagy a nagyobbat választod.
Nekem a lábhosszomnál 1 centi miatt az S-eset akarta javasolni,amit én látatlanba is kicsinek éreztem a magasságomhoz. Az M-es viszont pont jó lett. De merev xc gépbõl szerintem én is L-eset vennék. :)

#2653
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Értem, köszi!

Kinéztem magamnak a Yellowstone-al 5.9-et. Szerintetek jó ezért az árért, vagy van jobb vétel is?:) 188 centihez L-t ír a kalkulátor, az helyes lehet?

#2654
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Az olcsóság szerintem inkább az aktuális euro árfolyamtól függ. Nekem K&H-ból nem volt jelentõs az utalás költsége.

#2655
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Hali!

Kicsit off, de bátorkodom megkérdezni, hogy aki rendelt a canyon-tól, hogy volt a legolcsóbb a rendelés? Egyenlõre Magyarországi bankból tudok utalni, ez lehet nem a legolcsóbb?

#2656
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
Fekete fehér színben, a másik szerintem borzasztó.
Hamar nem lesz itt. Jövõ év 13. hete van elõirányozva.

#2657
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Melyik szín kombinációban választottad? :)
Remélem minél hamarabb megérkezik neked! Izgatottan várom a képeket és az élménybeszámolót!

#2658
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
Nerve AL 29 7.9
Ebbõl meg a jelenlegi bringámból csinálok egyet, a többi cucc meg megy majd az apróba.

#2659
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
De jó neked. És mit rendeltél? Én csak nyálat csorgatok. :D

#2660
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Felkerültek a 2013-as bringák... :-)

Canyon | Bike-Shop


rendelés leadva :)