Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2601
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Hey!

Miután megláttam ezt a vázat a kashimas foxokkal,teljesen beleszerettem.
BikeRadar.com  View topic - 2013 Canyon Nerve AL 9.0 SL...

A következõ a bibi,hogy canyon nerve AL -nál csak 9.0-nál és a 9.0 SL-nél elérhetõ ez a váz.A többi váz szín nem igazán nyerte el a tetszésemet,pedig a 6.0 vagy 7.0 felszereltsége bõven elég lenne nekem.
Szerintetek nagyot buknék ha megvenném a 9.0 SL-t és eladogatnám piacon az alkatrészei többségét és slx szintûre cserélném? Amit biztosan megtartanék az váz,villa,tag,esetleg kerekek. Ha végén kitudnék úgy jönni,mintha a 7.0-sat vettem volna már örülnék. :)
Szerintetek?

Ezen a hajtás-váltás kb 180,a kerék meg kb 130

#2602
Büdi

Büdi

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Hey!

Miután megláttam ezt a vázat a kashimas foxokkal,teljesen beleszerettem.
BikeRadar.com • View topic - 2013 Canyon Nerve AL 9.0 SL...

A következõ a bibi,hogy canyon nerve AL -nál csak 9.0-nál és a 9.0 SL-nél elérhetõ ez a váz.A többi váz szín nem igazán nyerte el a tetszésemet,pedig a 6.0 vagy 7.0 felszereltsége bõven elég lenne nekem.
Szerintetek nagyot buknék ha megvenném a 9.0 SL-t és eladogatnám piacon az alkatrészei többségét és slx szintûre cserélném? Amit biztosan megtartanék az váz,villa,tag,esetleg kerekek. Ha végén kitudnék úgy jönni,mintha a 7.0-sat vettem volna már örülnék. :)
Szerintetek?

#2603
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP

Egyszerûen...Szép!!!


: ) De jó...már meg is kaptad,pontosan idõben,mert hát ez ünnepi ( : és ha úgy is átépíted,pont megfelelõ pillanatban, mármint ami a terep és idõjárás viszonyokat
illeti 8P Én is már alig várom...csak mivel nem voltam oly gyors mint Te , ezért most nyár lesz mikor végül remélem nekem is lesz ) :
: ) De addig legalább örülök a tiédnek ( : és még aki hamarabb kiérdemli 8D addig kiderül minden részletes is,és alaposan kigondolhatom hogy s mint legyen a végleges felszereltség,és esetleges kivédendõk ,vagy odafigyelendõk, vagy csak ezzel nyugtatom magam 8P Tényleg, én is tartozom azzal hogy miként és miért döntöttem én is pont e bringa választása mellet, de most szerintem,Te enyhén szólva sokkal érdemlegesebb és pontosabb információk birtokában vagy, ezért gondolom nem csak a saját nevemben mondom hogy nagyon várom a további igen részletes, és alapos,és mindenre kiterjedõ és mihamarabbi beszámolod 8D
Csak, ahogy kint érzem, lehet hogy most még a menet tapasztalatokra nem kerül sor ) : azért mindez ellenére remélem sikerül azért nyeregben és terepen is, legalább egy kicsit megtekerned mihamarabb,és persze kíváncsian várom, gondolom ezt sem csak én, hogy milyen jó ( :



#2604
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
csili vili
majd sáros képet is kérünk :)

#2605
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nagyon szép bringa.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#2606
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Wow, gyönyörû darab, sok-sok ezernyi problémamentes km-t vele! :)
L-es, ugye?


Igen L-es. Csütörtökre remélem kész az én cuccaimmal utána csak az idõjáráson múlik mikor avatom fel.

#2607
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.878 hozzászólás

420-430gnal konnyebb felnit nem vennek 29erhez.


26ban sem nagyon javasolt.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2608
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Sziasztok!

29er Canyonnal rendelkezõk, tudtok nekem ajánlani 29er kerékszettet, vagy legalább hátsó agyat?
XC Versenyre / havi 1-2x túrára használnám, 80kg vagyok. Tubeless rendszert építenék.

Fun works n-light agyat találtam ami X12 kompatibilis (adapterrel) és ultrakönnyû, jó áron, de a minõségrõl kb. semmi infó.
Az actionsports.de oldalon van ilyen aggyal kerékszett pl Notubes ZTR Crest felnivel,
de akár WTB i19 frequency TCS is szóba jöhetne, ilyet olcsóbban tudnék beszerezni, ha lehet elsõ-hátsó agyat kapni külön.


hope2, ztr arch ex, a crest gatya 29erben. esetleg frm 388. en 420-430gnal konnyebb felnit nem vennek 29erhez.

#2609
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Wow, gyönyörû darab, sok-sok ezernyi problémamentes km-t vele! :)
L-es, ugye?

#2610
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
Megjött :)
Átépítés után rakok fel jobb képet.

Posted Image

#2611
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Köszönöm, ez jó hír. Hamarosan megpróbálkozom én is akkor átalakítani a szettem, bár a külsõ gumikon még gondolkodom, de valószínûleg maradok a schwalbe racing ralph / rocket ronnál.
Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#2612
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Még egy kérdésem volna:

Alakítottatok már át canyon DT felnit tubelessé? Mûködik a dolog? Melyik gyártó megoldásával?


DT X1800-ast alakítottunk át BOR white tape-pel (csak a félig áttetszõ szalaggal, gumiszalag nélkül - mûködik). http://bor-germany.d...-bor-white-tape
2 db tubeless szelep kellett csak hozzá, de megkockáztatom, talán még jobb és fõleg olcsóbb régi belsõkbõl kivágni 1-1 szelepet és azzal építeni össze.

#2613
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Még egy kérdésem volna:

Alakítottatok már át canyon DT felnit tubelessé? Mûködik a dolog? Melyik gyártó megoldásával?
Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#2614
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Sziasztok!

29er Canyonnal rendelkezõk, tudtok nekem ajánlani 29er kerékszettet, vagy legalább hátsó agyat?
XC Versenyre / havi 1-2x túrára használnám, 80kg vagyok. Tubeless rendszert építenék.

Fun works n-light agyat találtam ami X12 kompatibilis (adapterrel) és ultrakönnyû, jó áron, de a minõségrõl kb. semmi infó.
Az actionsports.de oldalon van ilyen aggyal kerékszett pl Notubes ZTR Crest felnivel,
de akár WTB i19 frequency TCS is szóba jöhetne, ilyet olcsóbban tudnék beszerezni, ha lehet elsõ-hátsó agyat kapni külön.
Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#2615
Dr. Gonzo

Dr. Gonzo

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Én feltétlen várom azt a beszámolót!

#2616
end.re:

end.re:

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
  • LocationBP





Posted Image




U.I. : ) Hamarossan nagyobb terjedelemben, mert érdekelt ( : beszámolok az igért saját célra rendelt 2013 Nerve 29 bringa részleteirõl is, köszi a türelmetek : )



#2617
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Jól néz ki ez az országúti. Feketében elfogadnám. :D
De kíváncsi leszek End.re gépére is! :)


Feketében túlságosan kétkeréken guruló reklám kinézete van. Ha nem írták volna minden csõre rá, hogy Canyon, lehet én is azt veszem, mert a fekete eloxált, megspóroltam volna a festék tömegét. :)

#2618
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Jól néz ki ez az országúti. Feketében elfogadnám. :D
De kíváncsi leszek End.re gépére is! :)

#2619
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.302 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Ha véletlenül egyszer elcsábulnék egy országútira és újonnan, tuti ezt venném, a 6.0-át vagy a 6.0 SL-t.

#2620
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
:) Nagyon jó áron vannak ezek a Canyon bringák.. Plusz az echte német minimalista stílus kellemes kinézetet kölcsönöz nekik. Ülném hátrább tolt nyereggel. :P