Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2541
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Egyetlen negatívumot tudtunk felhozni Kisherceg kollegával,miszerint devecseri piacos innenonnan kerékpárokat árul.De mivel erre egészen konkrétan az volt a reakciód,hogy "pont leszarom" így nem,valóban semmi negatívumot nem tudok mondani a boltról.És akkor maradjon is ennyiben.


erre van konkrét bizonyítékod is? egyébként meg milyen reakciót vársz? amilyen az adjonisten...

#2542
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
ON.Nagyon kíváncsi leszek a 2014-es színekre...remélem jobban merészek lesznek mint idén

#2543
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

ha vannak a bolttal vagy a vázzal kapcsolatban negatív élményeid,

Egyetlen negatívumot tudtunk felhozni Kisherceg kollegával,miszerint devecseri piacos innenonnan kerékpárokat árul.De mivel erre egészen konkrétan az volt a reakciód,hogy "pont leszarom" így nem,valóban semmi negatívumot nem tudok mondani a boltról.És akkor maradjon is ennyiben.

#2544
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

ez az töki,csak keményen XD.vedd meg nyugodtan,tökéletes váz és a legjobb bolt.


ne haragudj, de nem tudom értelmezni a hozzászólásaidat, maximum gúnyolódásnak. arra meg keress mást légyszi, mert én nem hiszem, hogy okot adtam volna rá. ha vannak a bolttal vagy a vázzal kapcsolatban negatív élményeid, akkor ne habozz, oszd meg velünk, mert arra van a fórum. én segítséget kértem egy döntéshez. ha tudsz segíts, konkrétumokkal. köszi.

#2545
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

pont leszarom honnan van. de ha tudsz jobbat szólj.


ez az töki,csak keményen XD.vedd meg nyugodtan,tökéletes váz és a legjobb bolt.

#2546
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

menj direkt devecserre,olcsóbban megkapod,ez is onnan van XD


pont leszarom honnan van. de ha tudsz jobbat szólj.

#2547
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

ismerem õket, vettem már tõlük egy rakas cuccot és minden teljesen rendben volt velük. holnap elugrok megnézni, majd beszámolok.


menj direkt devecserre,olcsóbban megkapod,ez is onnan van XD

#2548
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Ugyanez van páromnak csak még a 2011-es festéssel, nagyon jó váz, csapattam már vele. Ezért az árért szerintem jó vétel, fotó alapján újnak tûnik, nem lehet több benne 100-200 km-nél. Alacsonyabban van a középcsapágy, mint általában a fully vázaknál, a pedál helyzetét kanyarban szokni kell, cserébe nagyon stabil. A tag kicsit érzékenyebb a helyes SAG beállításra, mint a legtöbb FSR-es rendszernél, de jól mûködik, lock nélkül is szépen lehet vele mászni. Ja, és ez tuti a méreted. ;)


köszi az infót. ezzel a festéssel ráadásul elég jól is néz ki. ha nem látok rajta semmi kirívót akkor szerintem bevállalom.

#2549
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

az megvan, hogy ez használt/bontott váz? ez egy "lomis" bolt. nem feltétlenül baj, csak mondom.


ismerem õket, vettem már tõlük egy rakas cuccot és minden teljesen rendben volt velük. holnap elugrok megnézni, majd beszámolok.

#2550
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

sziasztok!

M-es 120-at mozgó vázra vadászatom során most eljutottam a Canyonhoz is. Szerintetek EZ reális árban van? az olvasott kritikák alapján gyorsan lecsapnék rá. köszönöm elõre is a segítséget. amúgy nem dárgállom, hanem inkább gyanúsan olcsó. legalábbis az eddig nézett Giant Trance meg Speci Camber vázakhoz képest.


Ugyanez van páromnak csak még a 2011-es festéssel, nagyon jó váz, csapattam már vele. Ezért az árért szerintem jó vétel, fotó alapján újnak tûnik, nem lehet több benne 100-200 km-nél. Alacsonyabban van a középcsapágy, mint általában a fully vázaknál, a pedál helyzetét kanyarban szokni kell, cserébe nagyon stabil. A tag kicsit érzékenyebb a helyes SAG beállításra, mint a legtöbb FSR-es rendszernél, de jól mûködik, lock nélkül is szépen lehet vele mászni. Ja, és ez tuti a méreted. ;)

#2551
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.873 hozzászólás
az megvan, hogy ez használt/bontott váz? ez egy "lomis" bolt. nem feltétlenül baj, csak mondom.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2552
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
sziasztok!

M-es 120-at mozgó vázra vadászatom során most eljutottam a Canyonhoz is. Szerintetek EZ reális árban van? az olvasott kritikák alapján gyorsan lecsapnék rá. köszönöm elõre is a segítséget. amúgy nem dárgállom, hanem inkább gyanúsan olcsó. legalábbis az eddig nézett Giant Trance meg Speci Camber vázakhoz képest.

#2553
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
Inside Canyon Bicycles | road.cc | Road cycling news, Bike reviews, Commuting, Leisure riding, Sportives and more

gyárlátogatás.

Nagyon sokat szerepelnek amúgy a road.cc és bikeradar oldalakon. Talán joggal. ;)

#2554
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

nincs valakinek 29 Nerve fullyja?

Kicsit próbáltam egyet,meggyõzött

#2555
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
nincs valakinek 29 Nerve fullyja?

#2556
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
zscs: Amúgy Race face-nek is van ilyen "narrow/wide" lánckereke: Race Face 2013. 30T-ben is létezik, bár nem tudom, hogy az felszerelhetõ lenne e.:confused:

#2557
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Lefelé nekem elég a gurulok tempó legtöbbször, nem nagyon szoktam sietni sehova :) Amúgy nem is voltam tudatába annak, hogy elöl 32T a középsõ hátul meg 11-36, szóval adott a dolog. Így azért egyszerû kipróbálnom :)

#2558
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
3-4 hónapig 1x10-et használtam, 32t elõl, hátul 11-34, 26-os kerékkel. Picit sok volt egy-két szokásos emelkedõm, a 32x30 és 32x34-el, de azért bírtam. Nekem a kistányér jobban hiányzott, mint a nagy. Itt kezdtem el kissé rászoktatni magam a pörgetésre; nem tudom, másnak biztosan más élményei lennének vele. Eddig a 2x9 és a 2x10 volt a legjobb nekem, amit próbáltam. Leginkább a kistányér miatt, amivel jobban be tudom osztani az erõm.
(Továbbra is maximális csodálatom és elismerésem azok felé, akik SS-el versenyeznek)

#2559
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Nézegettem 1*10-es megoldásokat, lehet kipróbálom a yellowston-n. Egyelõre elég lenne egy 30T lánckerék a környékre, azt hiszem :) Kéne valami olcsó láncvezetõ - feszítõ megoldás egyenlõre, ha beválik akkor váltanék komolyabbra. Valami ötlet?


Szilvás elõtt a tesztnapon mentem egy ilyen 1x10-esel, elõl 34-es tányérral, hátul 11-36, teljesen jól tekerhetõ volt pedig amikor megláttam mit kapok pislogtam kicsit, egyáltalán nem hiányzott a balos váltókar még érzésre sem.

Specialized kerékpár alkatrészek

#2560
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Ha jó erõben vagy, 11-36-os sorral enyhén kompromisszumos, de jó lehet a 32-es tányér. Próbáld meg, bírod-e a szokott útvonalaidat végig a kistányér nélkül, az a biztos!

Off
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a 30/36 még el megy felfelé ha nagyon akarjuk, de aki szeret menni lefelé is annak szerintem kevés a 32/11 is. Ha meg szeretnénk élvezni is a tekerést oda szerintem is a 2 tányéros rendszer a minimum, persze 11-36-os kiosztásnál. Az ilyen szintû könnyítés meg a felhasználhatóság rovására megy (szerintem)