Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Canyon

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3129 hozzászólás a témában

#2521
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

bringareg.hu, rendõrségi DB-k. Lomiskonál sok olyan cucc volt, amirõl csak Õ gondolták úgy, hogy a gazdájának már nincs rá szüksége :)


ezen a vázon gyakorlatilag egy matrica a vázszám. gondolom, ha lopott lenne ezt szedték volna le elõször. de megnéztem, ahol tudtam, szerencsére negatív. amúgy meg kár lomisnak hívni, nem hiszem, hogy limlom-hulladék lenne.

#2522
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

hol tudom lecsekkolni?

bringareg.hu, rendõrségi DB-k. Lomiskonál sok olyan cucc volt, amirõl csak Õ gondolták úgy, hogy a gazdájának már nincs rá szüksége :)

#2523
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Csak úgy érdekelne, hogy a vázszámot lecsekkoltad már valahol? minden rendben volt vele?


hol tudom lecsekkolni?

#2524
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

no, a mai nappal Canyonos lettem. nagyon szép a devecseri lomis váz, szinte teljesen hibátlan, jó ha 200 kilométert futott. jövõ héten lesz idõm bringát építeni belõle, majd tolok egy képet. köszönöm a segítséget zscs kollegának.

Csak úgy érdekelne, hogy a vázszámot lecsekkoltad már valahol? minden rendben volt vele?

#2525
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

van a svájciaknak is egy canyon márkájuk, ami-számomra nem túl csinos vázakat készít. na ezért van a trademark protection.


jaja, azóta megtaláltam a tényeket wikipedián. legalább kicsit egyedi vázam lett. nem mintha számítana.

#2526
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
van a svájciaknak is egy canyon márkájuk, ami-számomra nem túl csinos vázakat készít. na ezért van a trademark protection.

#2527
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

ezért Nerve a tied:

Since 1 September 2010 we are not permitted to deliver bikes and accessories under the CANYON brand name to Switzerland due to trademark protection laws. However it is still possible for you to visit us in our collection centres in Germany (currently in Koblenz) and select or collect a CANYON bike there and then import it into Switzerland. In accordance with trademark protection laws our products may be imported into Switzerland provided that they are for private use only and that they are not intended to be sold in Switzerland at a profit.

pl:
https://www.canyon.c...ke.html?b=10046


wow. köszi :)

#2528
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
ezért Nerve a tied:

Since 1 September 2010 we are not permitted to deliver bikes and accessories under the CANYON brand name to Switzerland due to trademark protection laws. However it is still possible for you to visit us in our collection centres in Germany (currently in Koblenz) and select or collect a CANYON bike there and then import it into Switzerland. In accordance with trademark protection laws our products may be imported into Switzerland provided that they are for private use only and that they are not intended to be sold in Switzerland at a profit.

pl:
https://www.canyon.c...ke.html?b=10046

#2529
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
még egy dologban kérném a véleményeteket. nekem kicsit fura, hogy a vázon nem Canyon, hanem Nerve felirat van. egy nyeregcsõ meletti felirat szerint ez vmi Swiss Edition. ha rákeresek képekre, egyetlen ehhez hasonlót sem találok...

kép a vázról

#2530
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
szintén.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2531
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.878 hozzászólás
@Vincsó: +1 gumi

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2532
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
no, a mai nappal Canyonos lettem. nagyon szép a devecseri lomis váz, szinte teljesen hibátlan, jó ha 200 kilométert futott. jövõ héten lesz idõm bringát építeni belõle, majd tolok egy képet. köszönöm a segítséget zscs kollegának.

#2533
Vincsó

Vincsó

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Hali!

Lassan nekiállok a Yellowstone 1*10 konverziójának, de hajtókar ügyben nem jutok dûlõre, 2 tányéros slx vagy xt? Elõször SRAM-ban gondolkodtam de elvetettem az ötletet így a váltás is Shimano lesz, Xt Shadow+ személyében. Ugye színben az Xt lenne jobb (a bringa is fekete). Szerintetek éri azt a + 50 eurót az Xt? Vagy vegyek rajta gumit inkább? :)

#2534
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Admin,visszamenõleg sztem lehet törölni,ne b*sszuk szét a márkát


nem volt ez offtopic szerintem. Canyon vázról beszélgettünk. de szerintem is ássuk el a csatabárdot. legalábbis én elástam. de tényleg áruld már el kérlek, hogy honnan tudod, hogy piacos bóvlit árulnak? mert ha ez tényleg így van, akkor nem utaznék miatta holnap 100 kilométert...

#2535
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.878 hozzászólás
Miért nem biciGliztek inkább? Szívjátok itt egymás vérét!? :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#2536
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Admin,visszamenõleg sztem lehet törölni,ne b*sszuk szét a márkát

#2537
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

olyat,hogy ha kérhetem akkor soha többet ne reagálj semmire amit én írok.písz.



még Te sértõdj meg :)

egyébként én ezeket találtam róluk:

http://kerekpar.info...t-es-szerviz-G7

lehet, hogy lomis bolt, de nincs mindenkinek pénze új cuccokra. lopottal már tán' csak nem mernek foglalkozni. egy jó ideje megvannak, csak kiedülrt volna már, ha simlisek. és egyébként én is pont ugyanezt a kedvességet tapasztaltam, amit a többi vásárlójuk. Szegeden bemegyek a Speci hivatalos forgalmazójához, és kapásból hülyének néznek...

#2538
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

az 5 év alatt mióta figyelem õket talán 4 merész szín volt
monza red és metallic orange országúti (ez utóbbi van..)
illetve nõi színekben bátrabbak néha
írtam is nekik a tavaszi kérdõívben, hogy ez egy negatív pont..

Volt nerve UV-zöld meg rikító narancs is tán.Ha az idei szürke-uvzöld (nerve 29) tovább gondolnák az még lehetne jó.Egyébként még senkinél nem láttam olyan közvélemény kutatást megelõzõ évben,hogy nagy átlagban mit preferálnának a vevõk.Bár az is lehet,hogy egy minimálisan színezett kerékpár késõbb "kopok el" mint egy adott évben jellemzõ színû.

#2539
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

e egyébként meg milyen reakciót vársz?.

olyat,hogy ha kérhetem akkor soha többet ne reagálj semmire amit én írok.písz.

#2540
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

ON.Nagyon kíváncsi leszek a 2014-es színekre...remélem jobban merészek lesznek mint idén


az 5 év alatt mióta figyelem õket talán 4 merész szín volt
monza red és metallic orange országúti (ez utóbbi van..)
illetve nõi színekben bátrabbak néha
írtam is nekik a tavaszi kérdõívben, hogy ez egy negatív pont..