Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Santa Cruz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#101
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Bullit és v10 van vagy 1000 itthon úgyhogy hajrá..vp free nincs viszont :'(
Vegyél és lesz.
v10-es lesz a dh-team helyett?

#102
blackfox

blackfox

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
A Santa Cruz vázakat és bringákat szeretném, ha kultúrált módon kielemeznénk, hogy melyiknek mi az elönye és a hátránya.
Akkor ami engem érdekelne:
-Bullit
-VP Free
-V10
Lehetöleg olyanok véleményét várom, akiknek a fent nevezett bringák közül valamelyike van.

#103
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Ja, tenyleg, el is felejtettem, hirem van, de sajnos rossz, ugyanis nincs. Nem lehet kapni.

Egy eselyem meg van, ugyanis a versenyen ott lesz az egyik Shiver amelyiknek ejtett valla van, megerdeklodom, hatha meg tud valni tole, es elcsereli. Ha mindketto ott lesz, akkor mindkettot megkerdezem.


Remek! Köszi szépen. Esetleg ha nagyon nem akar hajlani a srác a dologra, felvetheted a "csere ráfizetéssel" lehetõségét is ;)

Jorus: köszi a tippet, mindjárt írok is a srácnak!

#104
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Vinnie: van itt egy hirdetés az mtbr.com-on, ahol a srác hirdeti a SHiver DC-jét 2 féle vállal. Érdeklõdj, hátha eladja a dropot külön! ;)

#105
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, tenyleg, el is felejtettem, hirem van, de sajnos rossz, ugyanis nincs. Nem lehet kapni.

Egy eselyem meg van, ugyanis a versenyen ott lesz az egyik Shiver amelyiknek ejtett valla van, megerdeklodom, hatha meg tud valni tole, es elcsereli. Ha mindketto ott lesz, akkor mindkettot megkerdezem.


#106
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Vinnie, ha majd ugy erzed, hogy valamelyik alkatresz nem stimmel a bringan, majd akkor szolj, addig pedig nagyon jo igy ahogy van.. ;) ;) :D :D :D


Erröl van szó! ;)

Csak a felsö váll nem stimmel. (Nincs még híred Vole?)

#107
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Vinnie -nek annyibol igaza van, hogy a 2003 -as MonsterT tenyleg nehezebb mint a Shiver, mert az uj lab van rajta, ami tulnyulik a tengelyen. Ez a villa 4,5 kilo kb. mig a Shiver olyan 3,8-4 korul van.

LCS -nek meg annyibol van igaza, hogy a 2002 -es es az elotte levo Monsterek viszont egy sulyban vannak a Shiverrel.

Vinnie, ha majd ugy erzed, hogy valamelyik alkatresz nem stimmel a bringan, majd akkor szolj, addig pedig nagyon jo igy ahogy van.. ;) ;) :D :D :D



#108
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

vinnie: nincs semmi gond én se akarok vitát, jó az úgy ahogy van, télleg csak kérdeztem, de.... ;D


Túl van tárgyalva ;) ;D

#109
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
vinnie: nincs semmi gond én se akarok vitát, jó az úgy ahogy van, télleg csak kérdeztem, de.... ;D

#110
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

"Amíg Bullit-ban gondolkodtam még tavaly, addig ez volt tervben, de mikor a váz is változott, ezt is elvetettem."

Mit változtattak a Bullit-on tavalyról és miért vetetted el? A Bullit is elég "kellemes" bringa.


Hopp, kicsit akkor félreérthetöen fogalmaztam. Sorry. Ha megnézed az elötte levö mondatot, ott a Boxxer-röl írtam.
Csak annyit akartam elhebegni, hogy amíg Bullit-ot akartam venni addig még a teló jelöltem a Boxxer volt, és akkor vetettem el a Boxxer-t, amikor a vázban is letettem a Bullit-ról.

A Bullit váz nem változott semmit a tavaji második félévben bevezetett 2002.5-ös váz óta. És tényleg egy tuti kis váz szerintem is, én csak azért tettem le róla, mert idöközben sokkal inkább DH irányba ment el a gondolkodásom.


#111
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
Hi Vinnie.
Gratula a V10-hez nagyon tuti lett.

"Amíg Bullit-ban gondolkodtam még tavaly, addig ez volt tervben, de mikor a váz is változott, ezt is elvetettem."

Mit változtattak a Bullit-on tavalyról és miért vetetted el? A Bullit is elég "kellemes" bringa.

Üdv. tom


#112
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
ne hagyd magad viniiiii.....

#113
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

télleg nem kötözködésbõl, de azt írtad azért nem monster, (amivel szerintem jobban jártál volna), mert az nehéz, namost a Shiver grammra ugyanannyi, le lett mérve.


Na ezt azért nem hiszem, de teljesen mindegy. Mindkettõn ültem már párszor, és még ha ugyanannyi lenne súlyuk, akkor sem azt választanám.

De mint korábban írtam, nem szeretnék teló vitát gerjeszteni, az én gépemre azt vettem amelyik nekem legjobban kellett, ennyi.

Gondolom volt már pár monster vs sokminden más eszmefuttatás. Mindekinek egyet értek a véleményével, az enyémet meg leírtam ;) Szerintem ne feszegessük tovább!!

#114
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
nehogy már, hogy a shiver ugyanolyan nehéz mint a monster :o


#115
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
télleg nem kötözködésbõl, de azt írtad azért nem monster, (amivel szerintem jobban jártál volna), mert az nehéz, namost a Shiver grammra ugyanannyi, le lett mérve.

#116
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
NAAAHHH... HÁT EZ KÉSZ!!! nem is olvasom tovább ezt a topicot :P

#117
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
HAHAHAHAHAHA ;D ;D ;D

#118
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Nem pici egy kicsit a váz a méreteidhez képest? Mert a képekrõl úgy jön le.


Jaja, a képek alapján tényleg úgy tûnik. De amikor rajta ülök inkább nagynak tûnik még így is. Kicsinek semmiképpen nem nevezném, csak a képek csalnak picit. És egyébként a legnagyobb, L-es vázról van szó ;D
Viszont megsasoltam megint a kirakatban az Ancillotti-t, hát az meg még kisebb. Pedig az a legnagyobb, L-es méretnél is nagyobbra lett készítve. Legalábbis ezt írták, de lehet hogy átvertek ;D ;D

Használd egészséggel, aztán majd remélem versenyen is megmutatod mit tud a piros csoda.

Palmer


Maradjunk annyiban, hogy megmutatom a piros csodát, meg a tudásából annyit, amit még én ki tudok belõle csiholni. Ennél azért sokkal többet tud a gép, csak hát kell még egy kis idõ mire ezt be is tudom mutatni ;D

Tudomásom szerint a Tyler gépe amivel nyert a 2002-es rampage-en: zöld V10 2003-as Shiver-rel. A saját Ellsworth-ében van Dorado.
http://www.pinkbike..../pbpic80643.jpg
http://www.pinkbike..../pbpic65297.jpg
http://www.pinkbike..../pbpic63847.jpg

De mindentõl függetlenül nálam az elsõ hely mindenképpen fej-fej mellett a Shiver-é és a Dorado-é, de mint írtam, a vásárláskor minden így alakult, ennél konkrétabb okom nincs rá hogy miért nem Dorado-m van. Szerintem még egy jó darabig nem lesz hiányérzetem miatta ;D ;D ;D
Ha meg egyszer mégis, akkor még mindig lehet az Avalanche felé is kacsintgatni ;)

#119
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
en meg kezdesnek a stratost vettem volna a maga 7 vagy 8 incsevel .. fele aron mint a shiver ..sztan majd ha eljut az ember 15m ugrasik talan erdemes gondolkozni nagyobb vellan ..

#120
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
azért gondolom az a cirka 100ezres nagyságrendû különbség is játszott valamennyit a döntésnél ::)