Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Santa Cruz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#121
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
CSak annyi offban, hogy meg kaphatnám majd a Kranked 5 öt vagy leírnád nekem?

#122
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hát igen, a Kranked 5-ben megmutatják mit is bír a "ropi" dorado.
Azzal sem értek igazán 1et, hogy a Boxxer és a Dorado "race only" kategória lenne, nézz csak meg bármilyen FR filmet, vagy csak képeket a Red Bull Rampae-ról.
Az elsõ 3 helyezett gépébõl hányba volt Shiver?

- Tyler Klassen : Dorado
- Cederic Gracia : Dorado
- Darren Berrecloth vagy ki : Dorado

#123
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Azért amellett, hogy a Dorado nem néz ki valami erõsen, Tyler Klassen alatt egy szót sem szól 30 méteres ugrás után...jó kis villa az azért szvsz ! ;)

#124
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Gratula a verdához, szépen összeállt, már csak hagyni kell, hogy az "ízek" összeérjenek aztán mehet azúzás 1000L.

Amíg nem láttam a képen, hogy mekkora is vagy szidtalak, hogy mér "rontottad el" ezt a remekmûvet egy Shiverrel, de így már mindent értek.

Nem pici egy kicsit a váz a méreteidhez képest? Mert a képekrõl úgy jön le.

Volt szerencsém éles bevetésen látni a V10-et, profi harcosok alatt, a mozgása nagyon jól megvan tervezve, a legjobbak között van. Ami viszont nem tetszik benne, hogy a sok forgópont miatt nem elég merev a fara (oldalirányba).

Használd egészséggel, aztán majd remélem versenyen is megmutatod mit tud a piros csoda.

Palmer

#125
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
szerintem a schiver volt a legjobb választás egy ilyen zuzos bikera. a Dorado karbon és nyaklik (reccsen össze-vissza) . még én sem dicsértem itt forumon szeriontem csak élöben.. szoval egész türhetö kis bike lett ;D

#126
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
figy ! nem igerek semmit...

#127
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

most lehet geczi leszek , de ha nallam vetted volna a villat akkor igen ..


Ne már! Tudnál szerezni? Mondjuk megértelek, "az üzlet az üzlet" ezt megtanultam már alaposan mire mindent sikerült összeszednem, de ha van rá esély hogy megfelelõ haszonkulcs mellett megegyezzünk, akkor írjál már egy privit!

amugy a stratos 7 v. 8 kimaradt .. !? olcsobb is lett volna ha mar USD villa , bar en annak csak orulok hogy Marzocchival futsz majd.

Igen kimaradt. Nem is terveztem.

#128
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
most lehet geczi leszek , de ha nallam vetted volna a villat akkor igen ..



amugy a stratos 7 v. 8 kimaradt .. !? olcsobb is lett volna ha mar USD villa , bar en annak csak orulok hogy Marzocchival futsz majd.

#129
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

amugy en meg nem is dicsertem ..jo gep


es meg szeretnem kerdezni mi vett arra hogy shiver DC rakj bele..??

Köszi!

Hogy mi vett rá? Egyszerûen végiggondoltam a lehetõségeket, és számomra ez lett a legjobb. Elmondom a gondolatmenetet nagyon leegyszerûsítve, de ezzel véletlenül sem akarok teló vitát generálni, szóval leszögezném, hogy ez csak kb azt tükrözi hogy hogyan is választottam ;)

Versenyzõk: Monster, Shiver, Dorado és Boxxer world cup.
Kb az elején kiesett a Monster, mert nem "csakéskizárólag" ugráló géphez kellett, és túl nehéznek is tartom. Ja és a 2003-as még csak nem is tetszik.
A Boxxer pont a másik véglet. Ha csak DH versenyekre járnék, akkor vagy ez vagy Dorado, de mivel nem csak ezt fogom tenni, meg méretre "olyan kis csirke" (ahogy egyszer iljicS fogalmazott ;D) legalábbis hozzám képest, ezért nem volt olyan nagyon szimpi. Amíg Bullit-ban gondolkodtam még tavaj, addig ez volt tervben, de mikor a váz is változott, ezt is elvetettem.
Közben beleszerettem az USD dolgokba is, szóval Dorado és Shiver maradt.
Nálam a Dorado viszont szintén amolyan "race only" kategória, a Shiver meg azóta a kedvencem amióta megláttam egyszer még réges régen. Meg aztán jöttek az anyagiak, meg lett egy tuti jó lehetõség a Shiver beszerzésére, szóval a végére minden efelé hajlott.

Most kb fél évnyi elmélkedési folyamatot foglaltam össze nagyon lesarkítva, de valahogy így ingáztam a dolgok között. Jelenleg a legjobb választásnak tartom, ha valaha tudásban is elérek oda, hogy már kizárólag csak verseny szintû DHt mûvelek (ami azért még odébb van) akkor azt hiszem Dorado, de addigra még jópár sokkal jobb és újabb is kijön még.

Tényleg BombrideR, egy kérdés: nem tudnál nekem szerezni egy hajlított felsõ vállat a Shiverhez? Azt a másik verziót, ami a nagy fejcsövû vázakhoz van.

#130
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én mondtam neki, hogy Dorado-t tegyen bele vagy Boxxer WC-t, de csak ment a saját feje után... ;)

#131
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
amugy en meg nem is dicsertem ..jo gep


es meg szeretnem kerdezni mi vett arra hogy shiver DC rakj bele..??

#132
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Az az állat tegnap felment vele a Pedaloman mögötti nagylépcsõsoron. Nem le, FEL :o


meg jo hogy DH gep ..

#133
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
hát miért mit csináljon egy ilyen CC rollerrel?

#134
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Hehe ;D A farmer + barna pólós aki éppen csak kiment melóból a hétköznapi szerelésben hogy megsasolja hogy áll a bicó. ... Majd csinálunk már valami normális képet is ;D ;D
A másik a Spálya, aki azt teszteli, hogy jól rakta-e össze a bringát. Az az állat tegnap felment vele a Pedaloman mögötti nagylépcsõsoron. Nem le, FEL :o

#135
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A fox mezes, fiatal srác Spálya. Az idõsebb úr (bocs ;D) farmer-póló kombóban Vinnie. ;D

#136
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
vinnie: A képeken az oldaladon melyik srác vagy? Csak, hogy tudjam kihez kell betörni. ;)

#137
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
ppüsi: Köszi! Egyelõre úgy néz ki hogy a Mátrát kihagyom, de ha változik a helyzet, szólok.

A Procrossban pedig jelenleg az a váz van, amit a V10 elõtt terveztem. Azaz nemcsak terveztem hanem február elsõ hetében meg is rendeltem. Egészen pontosan ez egy Ancillotti Tomaso DHP vázat takar, amit a rendelésem leadása után tesreszabott geometriával az Alberto bácsi nekem készített. Az egészbõl azért nem lett semmi, mert csak mostanra érkezett meg a váz, annak ellenére, hogy két hét alatt készen volt. Hogy pontosan mi hogyan történt, abba inkább nem mennék most itt bele, mert nekem még ahhoz sincs pofám hogy leírjam, nemhogy mással megcsináljam. Velem eljátszották, úgyhogy végül rendeltem helyette a V10-et. (Ja, és nem az olaszokra haragszom ::) )
Mindenesetre ha valaki tervezi hogy megveszi, az szóljon esetleg rám, és elküldöm hogy mikben is tér el a váz egy átlag Ancillotti-tól.

#138
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mondjátok már el, hogy mi van a procrossban? Esélytelen, hogy az elkövetkezõ 1 hónapban arra járjak (vidékisuttyógyerek), de nagyon kíváncsi vagyok. Naaaaaaa! Plííííííííííz! :)

#139
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A nagy atlagnag valszeg eleg furcsa lenne.... ;D ;D
Lehet, hogy fel kene adniuk egy hirdetest, hogy: "Min. 190 magas, 90 kilo feletti embert keresunk DH -ra, a tobbit szemelyesen..." ;D ;D ;D ;D

#140
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

De mondjuk azért szép lett, nem? ;) Kicsit fúrja az oldalam azért, hogy vajon mennyire lett eltalálva az a "custom" geometria, bár ezt már sosem fogom megtudni.
Mindenesetre így utólag már nem cserélném el a V10-ért ;D ;D ;D


Jah, tényleg marha szép lett a vázad ! Arra azért még kiváncsi vagyok, hogy a rádszabott custom geometria milyen lesz másnak ??????