Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Santa Cruz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#141
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás

nah megyek szetflexelem a szaromat.
:-(


Bocs, de ezen 5 percig röhögtem!!!! ;D ;D ;D

Egyébként nagy gratula a géphez Vinnie!!! Ha lejössz a Mátrába szóljál elõtte; gyöngyösi vagyok és megsasolnám!! ;)

#142
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
De mondjuk azért szép lett, nem? ;) Kicsit fúrja az oldalam azért, hogy vajon mennyire lett eltalálva az a "custom" geometria, bár ezt már sosem fogom megtudni.
Mindenesetre így utólag már nem cserélném el a V10-ért ;D ;D ;D

#143
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Pont akartam is mondani Neked, hogy pár napja ott jártam és NAGYON elcsodálkoztam a látottakon... :-\
Egy boltnak nem az a célja, hogy eladjon ?! ???
Ráadásul itt nem egy belsõ ára volt a "tét"...

#144
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Csá Vole, most már tudom ki is vagy ;) Jövõ héten meg kell legyen az a két cucc, mert már az ismerõsöm megkapta, elvileg fel is adta nekem.

Winethoo: THX! Stílus? Remélem egyszer majd elmondhatom hogy konyítok a DHhoz. :D Addig is kontár stílusban, ami sikerül módon. Ami tuti, az az, hogy ezzel a bicóval felfele nem vagyok hajlandó tekerni. De ha már stílusnál járunk, a régi bicómra visszarakom a kis gumikat, kihúzom a nyeregcsövet, és már egyébként is be vagyok szervezve egy pár lájtos XC túrára is.
A Shiverrel semmi bajom, egyszerûen álom villa, ha nagyon feszegetem a kormányt miközben a lábam között van a kerék, akkor kis hajlást ki tudok belõle csiholni, de amint felülök a bike-ra és fenn vagyok a hegyen, onnantól nem cserélném el semmire. Az egyetlen bajom, hogy szereznem kell egy ívelt felsõ vállat a jelenlegi szinte lapos helyett, mert akkora a fejcsõ maga mint a max táv a két váll között. Így jelenleg nem tudom kihasználni a 190mm rugóutat, mert ha nagyon akarom, meg tudom reszelni a gumit. Ez az egy bajom van csak, de asszem ez nem a villa hibája, sokkal inkább a forgalmazóé, aki még csak nem is hallott arról hogy van másfajta felsõ váll is. ::)

Ja egyébként ha akar valaki még egy szép vázat látni, menjen be a Procross-ba! Van ott egy szépség, azt hiszem rá fogtok akadni. (Ugye sejted mi az iljicS? ;) )

#145
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Szerintem cc-zik... ;)
Különben is minden villa hajlik... ::)

#146
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Gratula a bicódhoz Vinnie!
Egyébként milyen stílusban nyomod?Ja,és nem hajlik a Shiver?

#147
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
valaki tud mutatni egy videót a VPP mûködésérõl? a honlapon levõt nem tudtam letölteni :(


#148
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Csaoka Vinnie :D :D :D :D

Valoban szepen mozog a kicsike. Ha meglesz a normalis nyeregcso meg a lancterelo, akkor azert szivesen meghajtanam megint.
Basszus, amikor visszaultem az enyere, azt hittem CC bringam van....pfujj... ;D ;D ;D
Ha sikerul beszerezni a cuccokat, akkor a Matraba szerintem gyere le.


#149
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Reakciók? Hát azok vannak, az tény. De mondjuk különbség van bringás és nem bringás emberek (vagy inkább lehet hogy mûértõ és nem mûértõ a helyes kifejezés ;D ) reakciója között.
Az elõbbiek számára újdonság, mindenki megsasolja, de szerintem csak azért mert ez most új errefelé. Egy idõ után ez úgyis alábbhagy.
Az utóbbiak pedig ... inkább a fullface-re, a piros színre, a nagy kerekekre, meg ilyesmikre szólnak be és nem a VPP-re, meg a rugóútra meg egyebekre. Ez szerintem így is marad. Az viszont tény, hogy a két nap alatt többen szóltak utánam mint egy év alatt a Meridával. Ez van.
Jah, a legjobb tegnapi:
- Ez biztos ér vagy háromszor annyit mint a kocsim.
Ezt hallván anyukám elégedetten mosolyog, és megkérdezi mennyi volt a kocsi. Erre a fickó:
- 80-ért vettem azt a Trabantot. ;D ;D ;D

#150
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Hát ez tényleg kinéz! A Garda tónál rohangáltak ilyesmikkel páran, de itthon szerintemmindenkinek leesik az álla ha meglátja.

#151
Jack Stone

Jack Stone

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Hoppá! Olvasgatom itt a topic végét és elgurúlt az állam. Majdnem ráléptem!

Gratulálok, remélem sok örömöd szerez még sokáig. Ha bicilisek közé viszed, milyen reakciókat vált ki?

#152
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
A mostani beállításokkal 220mm van a két rögzítõ csavar középpontja között, hogy mennyit nyomódik össze az még kérdéses, éppen most játszom az optimális "sag" beállítással.

#153
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
mekkora a szemtávolsága és mennyit mozog a rugostagod?

#154
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Jaja. Esténként betakargatom, mesélek neki, elszenderedik, aztán én is ;D

Viszont most jöttem haza a hegyrõl (találkoztam pár fórumos emberkével is) és jól ki lett próbálva. Sajna nem volt idõm elõtte eljátszani az 5th Element-tel, mindent default-on hagytam. De így is le voltam döbbenve. Ez kimozog mindent. Jó mondjuk benne van hogy a merev farú Merida után bármi össztelós jól esne, de ez akkor is nagyon tuti.

Amit viszont még elfelejtettem eddig leírni, és igencsak témához kapcsolódik: ha bárkinek infóhiánya van (akár nagyon részletekbe menõ technikai is), a Santa Cruz honlapján levõ contact címre nagyon érdemes írni. Számomra ez is igencsak pozitív élmény volt, nemegyszer egyetlen éjszaka alatt 3-4 levél is megfordult, vagyis piszok gyorsan és nagyon korrektül válaszolnak.

#155
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ezzel alszol mi? hazamész hanyatt vágodsz a bicajjal és alszol is ... felkelésnél meg csak megfordulsz. ;D
(UUUTTÁÁÁLLLAK !!! ;D)

#156
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Új képek, már kormánnyal meg mindennel: freeride.uw.hu

Most kezdem tuningolni a 5th Element-et, most már látszik hogy szükség van rá. Kíváncsi vagyok meddig tart belõni.

A "kipróbálnám" dologról annyit, ahhoz még picit telni kell az idõnek. Egyelõre úgy vagyok vele mint egy anyatigris, és a kezem is rágörcsölt a kormányra, már el sem tudom engedni ;D Asszem ez érthetõ, vagy legalábbis remélem ;)

#157
Deathrider

Deathrider

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
vinnie én is csak azt tudom mondani hogy elkápráztatoan jól néz ki! Az áráról nem kell beszélni, mert akkor kicsi másképp fog festeni! Majd egyszer én is ráûlnék...

#158
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ne mááár! >:(


#159
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nah megyek szetflexelem a szaromat.
:-(

#160
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Nagyon szép bicikli és remélem ha egyszer találkozunk a fogason kipróbálhatom...