Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Santa Cruz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#221
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Super 8: a kedvedért elõkerestem ;) , hátha érdekel: egy régi árlistában még szerepelt, nem tudom pontosan mikori, de az ezutáni nekem már 2002. szept. 18-ai, amiben már nincs benne. Naszóval ebben a régebbiben még 360900-ért szerepel. Csak viszonyításképp: az ekkori Bullit ára: 284500 volt (bár az még 2002-es vagy 2002,5-ös volt csak) és már volt V10 is csekélyke 470000-ért.

#222
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
OFF

Scott Turner valami eladási vezetõ, mert én is vele leveleztem, vagy csak egy kommunikációs emberke?

#223
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

Vinnie... hát te meg honnan tudsz ennyi mindent, csak nem Santa Cruzod lesz / van???


Ez egy érdekes dolog, mint mondottam kb fél éve levelezek az Istvánnal meg a Scott Turner-rel a SC-tól fõleg Bullit ügyben. Indult ez azzal a szándékkal hogy én bizony ilyet veszek. Kb egy hete odaértem hogy akkor most rendelem, de ... valami közbejött :) most habozó állapotban lézengek, és kacsingatok másfele. Még nem tudom mi lesz, lehet hogy Bullit, lehet hogy nem.

A Super 8-ról annyit, hogy mivel 2002 második felétõl az SC leállt az eladással (a gyártással még korábban, állítólag már 2002-ben is csak a régieket terítették de ez csak pletyka szintû infó) ezért már az Istvánék sem forgalmaznak Super 8-at. Így aztán ár sincs. Maximum külföldön szét lehet nézni, még vannak helyek ahol árulják mint raktáron maradt darabokat, és most az áruk is egész baráti. Valamelyik külföldi fórumon írtak olyat, hogy most kell venni, mert ha elfogy az ilyen boltokból is, akkor jól felmegy majd az ára. De ehhez nem tudok hozzáfûzni semmit. Sajna ezt már itthon nem lehet kapni, de lehet várni az új VPP-os freeride csodát ;)

#224
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

bocs bullit-ot akartam írni csak elírtam


és miért nem módosítottad akkor a hozzásólásodat? lehet ám... ;)

#225
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Ja és nem tudnál mondani 2002-es super 8 árat?

#226
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Vinnie... hát te meg honnan tudsz ennyi mindent, csak nem Santa Cruzod lesz / van???

#227
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Sajna nem látom, de jó lehet... :'(

#228
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat, erre tenyleg erdekes a V-fek.. ;D ;D ;D
Viszont jo nagy rugostag van benne...nem semmi...



#229
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Bullit
http://jjj.image.pba...54.P8130039.jpg
http://jjj.image.pba...64.P8130049.jpg
Nesztek! ;)

#230
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Jé, ilyen topic is van :)
Akkor beszállok és nyomok pár infót, hátha érdekel valakit.

Idézet a januári árlistából:

Bullit (5th Element) - 303413,-
Chameleon - 177625,-
Heckler (Fox Float R (+21000Ft 5th Element)) - 275500,-
Roadster (w.EC90 Fork and USE seatpost) - 279125,-
Superlight powdercoated (Fox Float R (+10000Ft Fox Float RL)) - 279125,-
Superlight A anodized (w.Fox Float RL) - 315375,-
Juliana SL (Fox Float R (+10000Ft Float RL)) - 279125,-
Juliana Cushtail (w.Rock Shox post) - 186688,-
Blur anodized VPP - 351625,-
Blur powdercoated VPP - 328063,-
V10 VPP - egyedi

A kit-ek meg a telók árát most lusta vagyok ideírni, de akit érdekel az kérdezze meg, van listám és kinézem amit kell.

A kit-ek leírása a SC oldalán megtalálható, egyedül a telókban tér el picit a választék az ott leírtaktól. Létezik nyomtatott katalógus is, a Pasq-tól lehet kérni, de ugyanaz mint ami a honlapon is kint van, semmi más nincs benne.

Ha kérdés van lehet írni, és ha tudok válaszolok, de nekem semmi közöm a SC-hoz, szóval tuti infóért mindenképp az Istvánt kérdezzétek. Én "csak" fél éve levelezem vele Bullit ügyben, így jópár dologra már kaptam választ, és ezt szívesen megosztom azzal akinek szüksége van rá.

#231
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
bocs bullit-ot akartam írni csak elírtam

#232
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
sziasztok!!!
a bukkitnál mit értünk nehéz alatt?
AMC

#233
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
De lehet rendelni szimplavállas telóval is V fék szemmel....

VDaNi

#234
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Ja! :) Tényleg nincs (a 2003-ason)

#235
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát... Bulliton nincs vfékszem. ::)

#236
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Sziasztok!

Az alap Santa Cruz Bullit 410e Ft V-fékkel és szimplavállassal!

Szia

VDaNi

#237
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
köszi brother hogy csináltál egy santa cruz fórumot


#238
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na, mivel annyi kérdés volt a Santa Cruz bicókról a Kona rovatban, gondoltam abba kéne hagyni ott az offolást, és indítottam egy Santa Cruz fórumot (ugye, még nincs ilyen??).
Amit egyenlõre tudni lehet a behozatalról, és biztos: Pásku István foglalkozik a behozatallal (Érdeklõdni lehet nála: Tel.: 06309039029), és a Bullit biztos ára 300 ezer forint. Ha van még kérdésetek, írjátok meg ide, és utánajárok.