Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Santa Cruz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#201
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Major: Létezik ilyen drága bicikli? Nem is tudtam/gondoltam :-[
Feltételezem, hogy van valami kritérium, hogy a versenyzõk közül kik használhatnak egy ilyen gépet. Mondjuk 3-4 világbajnoki cím, vagy ilyesmi.. :o azarohadtélet.
Nadehogy ennyire drága legyen. Kiváncsi vagyok, hogy milyen alkatrészek lehetnek egy ilyen gépen.

#202
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Amc: Magyarországon 1 db ATX DH van és nem nagyon szeretné eladni gondolom... ;)

#203
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Csak halkan megjegyezném, hogy azért az ancillotti (mármint egy új) sem 400 ezer. ::)

Vagy hogy a témánál maradjak: ott van a V10 a maga 560 ezres árával is.
Ja tényleg a múltkor ezt nem írtam ide be, hátha érdekel valakit. Szóval a V10 ennyi ;D

#204
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
sziasztok?
és az ATX DH(giant)mennyibe keerül?
AMC


#205
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ennyi... :-\

Egy Volov Cannondal Gemini Doradoval kompletten majdnem 10000 EURO!!! Ez majdnem 2,5m HUF!!! Ezért már nem semmmi autót is lehet kapni!!! Durva!!! :-\

Ne feledd!!! Ez már az Elit DH kategória!!!

#206
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
mennnymán! ezek hol élnek! akkor az olyan 600.000 körül van... mondjuk akkor inkább 400000-ért egy anchlottit... egy nagy darab aluminiumért ennyi pénzt kiadni? áhh...

#207
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
2500 a váz! Komplett bicó sokkal drágább...

#208
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
amit képen felnyomtatok SC-t.. na olyan van a Milánnak is (asszem)
Shaun: a GIant DH 2500 EU ért az a komplett bike nem??
ja és volt az a régebbi, az ATX DH...az a váz az hány kg? mennyiért lehet olyat szerezni?

#209
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Köszi Palmer!!! :) Mostmár sok mindent tudok!!! ;)

#210
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Csak néhány infó:

Santa Cruz Bullit: 3.945g, 5th Element rugóstaggal (a tag kb 400g)

Giant DH: Kapható külön is, 2500 Euró ért, Rock Shox Pro Deluxe taggal és láncterelõvel. A Team és a Comp között annyi a külömbség, hogy más szinü és a felszereltsége más. A Team pedig csak szponzoráltaknak jut. A súlya pontosan 4.000g minusz a tag, 330g

Szerintem a Bullit egész jó súlyban van ahoz képest, hogy milyen erõs. Én mentem a Milánéval pár percet, betonon és a váz rugózási karakterisztikája, geometriája miatt nagyon jól kezelhetõnek tünik. Szerintem egyáltalán nem nehéz az a bringa.

Palmer

#211
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
AMC: A Gint DH bicó, a '03as Comp olyan 4000 a Team olyan 6000 USD körül van!!! Láttam már olcsóbban, de drágábban is!!! Vázat csak használtan lehet kapni, mert újonnan csak egyben árulják!!!

17 Kg egyálaán nem vészes egy DH géónél!!! A LEgtöbb 20 Kg körül van!!! 17 körül vagy alatta max egy SLK+SuperT van!!! Ez még DH bicaj, de mér könnyû!!! HA könnyû DH bicajt szeretnél támadd meg LCS-t mert nekei van ilyenje eladó áron alul!!!

#212
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát dhgépnél talán nem olyan sok... vagy erõsebb freeridenál sem talán...

#213
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Lehet, hogy a Builltot nem padkázásra akarja venni... :-\

#214
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég

sziasztok!!4
major:->a giant váz v. bicó mennyibe kerül ?
ja és a 17kg egy biciklinél nagyon sok?
AMC


Hééé amc!

Hogy sok e 17,5 kiló egy bringánál!
Nagyon sok... Szerintem alig kezelhetõ normális light, városiasabb körülmények között...

VDaNi

#215
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
sziasztok!!4
major:->a giant váz v. bicó mennyibe kerül ?
ja és a 17kg egy biciklinél nagyon sok?
AMC

#216
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Azt nem találom sehol, hogy mennyi a súlya Ginat DH váznak alap rugóstaggal! (Azért nem mondom, hogy Team vagy Comp ,eg hogy '02es vagy '03as mert mind ugyanaz, csak a festés más!!!) HELP!

#217
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ha nem használtan veszed, hanem újat rendelsz, akkor most már mindben 5th Element rugóstag van.

A váz súlya kb: 7.98 lbs (3.99 kg), de ez nem hivatalos infó, azt hiszem egy bolt honlapján írták a váz mellé.

Az viszont már biztos, hogy egy R-Freeride kit-tel és Boxxer Race-szel szerelt Bullit bicó 35 lbs (17.5 kg). Ez már a SC katalógusból van, csak sajna ott nincs "csak váz súly" leírva.

#218
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
sziasztok !!
a bullitnál mit értünk nehéz alatt(hány kilógramm)?
és mit értünk nem igazán kezelhetõ alatt?
bombrider:-> a bullitban valóban FOX RC rugóstag van?
AMC

#219
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Kösz szépen!

#220
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

OFF

Scott Turner valami eladási vezetõ, mert én is vele leveleztem, vagy csak egy kommunikációs emberke?


Szerintem mindenki vele levelezik aki ír a SC-nak a site-on levõ contact-on keresztül. Nem igazán tudom hogy mi a pozíciója, de mindenképp jól informált emberke, mert szinte mindenre tudott rendesen válaszolni, akár a gyártással, akár a vázakra vonatkozó részletekkel, vagy akár pl. a homepage colorpicker-jével kapcsolatosan kérdeztem. Ja és piszok gyorsan!
Szóval nekem nem nagyon sütött le a válaszaiból, hogy pusztán manager alkat lenne. De nem tudok pontosat.