Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Santa Cruz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#1
Tomeeee

Tomeeee

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Köszi szépen.
És esetleg van valaki aki foglalkozik ilyennel hogy kintrõl rendel?

#2
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.867 hozzászólás

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni,hogy mennyibe kerül egy Santa Cruz Chameleon váz.
Ha valaki tud vmit vagy vmilyen oldalt azt megköszönném.
Elõre is köszi.
Tomeeee


kb 500 dolcsi

http://www.google.hu...e keresés&meta=

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#3
Tomeeee

Tomeeee

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni,hogy mennyibe kerül egy Santa Cruz Chameleon váz.
Ha valaki tud vmit vagy vmilyen oldalt azt megköszönném.
Elõre is köszi.
Tomeeee


#4
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Kösziszépen bocsi láma voltam.:icon_eek:
Azért köszi :)

#5
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

sziasztok!
légyszíves segítsetek!
Szeretnék venni santa cruz V10 vázat, és egy "L"eshez tudnék kedvezõ áron hozzájutni.
az nagyon nagy lenne az én 183cm-emhez?:confused:
Vagy ha tudtok akkor légyszíves valami tengelytávokat írjatok már a többihez képest(S,M,L)
Mert én nemtaláltam seholsem.
köszi.

6. sor a táblázatban a tengelytáv
érdemes elõszõr a gyártó honlapján keresgélni...
http://www.santacruz...geometry=1&x=-5
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#6
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
sziasztok!
légyszíves segítsetek!
Szeretnék venni santa cruz V10 vázat, és egy "L"eshez tudnék kedvezõ áron hozzájutni.
az nagyon nagy lenne az én 183cm-emhez?:confused:
Vagy ha tudtok akkor légyszíves valami tengelytávokat írjatok már a többihez képest(S,M,L)
Mert én nemtaláltam seholsem.
köszi.

#7
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Hm...jól hangzik! :)

#8
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha esetleg majd össze tudok hozni egy olyan túrát, ahova Léc barátom is el tud/akar jönni, akkor kipróbálhatsz egy neked méretben is megfelelõ 575-s Yeti-t.:)


#9
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Kösz a biztatást Tigger!
Igen, a 17" nekem nem sok mindenre jó! :D
Mindenki mondja az okosat, hogy ilyen, meg olyan vázat vegyél, de az nem jut eszükbe, hogy 2 méter magas vagyok, következés képpen egy 20"-os fullyval nem sokra mennék! Így egy csomó márka kiesik a választásból.
Ellenben amíg meg nem szabadítottak a DAWG-omtól, addig nekem nagyon tetszett, ráadásul azt kicsit könnyebben tudnám beszerezni, mint az SC-t. (Meg a szívem is arra húz!)
Cimbimnek van egy kb. 5-6 éves KONA BEAR bicója. A mai napig hibátlanul teljesít! Ja, hogy nincsen másik bicója? Igen, szinte nap mint nap ezt nyúzza, aszfalton, terepen, maratonokon, stb... Sokat elárul a géprõl!

#10
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Nem, nem NOMAD./Bár baromira tetszik a DÖG! :D/
Marad a BLUR LT, mert az egy jó súlyban lévõ hosszúutas - nak is kérhetõ, mert felszereltségben választék az van - maraton/AM masina. Na persze komplett gépet terveztem.
Egyenlõre egy EU dílerhez irányítanak, lusták, nem akarnak közvetlenül szállítani - megértem Õket.
Az viszont nagyon tetszik, hogy egy vázra rengeteg féle techniaki specufikációt építettek, csak gyõzze az ember kiválasztani, hogy melyiket vegye! Szimpatikus ez a felfogás! (pl. csak telóból választhat az ember az RS TORA-tól, a FOX Talas 36-ig bármit!)
A másik esélyes induló az KONA DAWG. (Ugye, ha egyszer az ember már megízlelte a jót...!)
Ezek azért is favoritok, mert gyártanak vázakat a méretemben! Szóval lovaknak is készítenek bicót. ;)

off

egy 17-es dawg-t tudok adni próbára jövõ évi dhx air taggal, bár sokra asszem nem mész vele. :)

on
egyébként az egyik szempont a dawg mellett a blur lt (és sok más) ellenében a -számomra legalábbis - elpusztithatlan túlépítettsége volt.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Nem, nem NOMAD./Bár baromira tetszik a DÖG! :D/
Marad a BLUR LT, mert az egy jó súlyban lévõ hosszúutas - nak is kérhetõ, mert felszereltségben választék az van - maraton/AM masina. Na persze komplett gépet terveztem.
Egyenlõre egy EU dílerhez irányítanak, lusták, nem akarnak közvetlenül szállítani - megértem Õket.
Az viszont nagyon tetszik, hogy egy vázra rengeteg féle techniaki specufikációt építettek, csak gyõzze az ember kiválasztani, hogy melyiket vegye! Szimpatikus ez a felfogás! (pl. csak telóból választhat az ember az RS TORA-tól, a FOX Talas 36-ig bármit!)
A másik esélyes induló az KONA DAWG. (Ugye, ha egyszer az ember már megízlelte a jót...!)
Ezek azért is favoritok, mert gyártanak vázakat a méretemben! Szóval lovaknak is készítenek bicót. ;)

#12
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Tigger megerõsítve! A héten beszéltem a gyártóval, jelenleg nincsen érvényes szerzõdésük M.o.-i forgalmazóval. :(
Én hülye, miért nem vettem elõbb egy BLUR LT-t!?
Most mehetek érte külhonba!

majdnem vettem ilyet mikor még volt psq, de aztán -persze ránézésre-mégsem igazán jött be .
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Esetleg a Nomad? Igaz, az már egy magasabb kategória.
Váz vagy komplet bringa lesz?
Én is az RFX-nél kisebb kategóriában gondolkodom könnyû fully tekintetében, ezért lesz Spot.


#14
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Miért?
Irigykednél?! :D


Nem! Szerintem utálnánk!:D

#15
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Miért?
Irigykednél?! :D
Jól mutat a TURNER mellett! ;)
Pedig valóban arra fenem a fogam! Méretben is, minõségben is - még árban is - nagyon jó, és inkább komplett bicót, mint csak vázat.
:ok2:

#16
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
:mad: Ha olyat mersz venni, ne kerülj a szemem elé.:rocketman


#17
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Tigger megerõsítve! A héten beszéltem a gyártóval, jelenleg nincsen érvényes szerzõdésük M.o.-i forgalmazóval. :(
Én hülye, miért nem vettem elõbb egy BLUR LT-t!?
Most mehetek érte külhonba!


#18
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

www.psq.hu - de pillanatnyilag nem mûködik. Debreceniek. A helyi topicban érdeklõdj, hátha tud valaki elérhetõséget hozzájuk.

viszont régen úgy rémlik fent voltak a sc lapon a dealer- ek közt, most nincs magyar ....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#19
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
www.psq.hu - de pillanatnyilag nem mûködik. Debreceniek. A helyi topicban érdeklõdj, hátha tud valaki elérhetõséget hozzájuk.


#20
acdcfanmisi

acdcfanmisi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ki a Santa Cruz hazai forgalmazója????
:afro: Azta-Raszta:mmraise: :mmraise: