Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyünk már bunkók, legalább egymással...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
210 hozzászólás a témában

#41
Tiba_Viktor

Tiba_Viktor

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Szerintem egy páran itt el vannak tévedve egy kicsit.
Az ok hogy vannak olyan "bringások" akiket nem érdekel semmi csak az hogy fúdekeményvagyok, de azért szerintem az olyanokra is kell gondolni akik nem bunkók és legalább nem az út szélén ugratgatnak meg hasonlók. Fikázni a másik bringást meg általában az olyan szokta, aki alapból egy bunkó paraszt. Na mindegy. A bunkókat én meg lesz*rom nagyívbõl.
háj

#42
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem vagyok admin... DE:
sztem mindenki rakja már az agyát sebességbe (copyright by Wickee 8)) azért nem kéne így lehurrogni Hegylakó kartársat... ettõl függetlenül én sem értek vele egyet de csak egy szót mondok... KULTÚÚÚRA... (gyk: nagybetû három ú...)

szóval nem papolj toleranciáról ha egybõl leharapod a másik fejét...

és lensver... ha fórumozol, és hozzá kívánsz szólni vmihez, akkor sztem alapvetõ és elsõ feladat hogy körbenézel nem volt e már errõl szó és csak akkor böfögsz (bocsánat az én voltam így ebéd után), szóval akkor írsz, ha még nem lett túltárgyalva a téma...


tehát újoncok in my opinion: olvassátok a régi topikokat!!!

bye
Ras, a majdNEM admin 8)
és Mûzli aki egyáltalán nem, de nem is akar...

#43
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
hûû jól felpörgött a topik


Hát, ezt baromi egyszerûen meg lehet oldani, én is így szoktam, éspedig: nem használni a fogast!
Nem tudtok feltekerni a hegyre? Én mindíg úgy megyek fel.
Elborul az agyam a sok piperkõc idiótától, akiknek annyi a bringázás, hogy felmennek fogassal, aztán lefele mint az állat, ezeket nem értem.... ???


hegylakó, mielõtt leírtad ezt a pár sort, gondolkodtál is?
szerintem rakd elõbb sebességbe az agyadat, aztán nyisd ki a szádat
már ha ez lehetséges . . . lehet hogy alkatrészhibás vagy?
mindenkinek a saját dolga, hogyan biciklizik (azt hiszem ezt már írták elöttem  ::))
még azt is el tudnám képzelni, hogy csak egy olyan srác vagy aki egyszer gyalogszerrel felkirándult a barátaival/szüleivel/tökmindegykivel a János-hegyre, a fogason meglátta a bicósokat és azóta eszi a sárga méreg, ehhez még párosul némi rosszindulat és kész is a bunkó biciklis akit senki nem szeret

csak azt nem értem, hogyan tudsz aludni éjszakánként ezek után?

nem foglak megérteni soha már  ??? ??? ???

#44
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha jól tudom a kolléga 1Steinnek írja a nevét...

Az autóúton való ugrálás nem jó dolog. Tény. Félre. Ám! Akik szeretnek lefelé gyorsan menni, meg ugrani kisebb-nagyobb letöréseket, ilyen vagy olyan indíttatásból, ennek a célnak rendelik alá a kerékpárjukat. Ezeken a kerékpárokon nincs elsõváltó, elöl általában 42-es vagy 44-es tányér található. Mindehhez társul az elsõ teleszkópok 100-150-190 mm-es útja, nem beszélve a váz hasonló nagyságú elmozdulásáról, ami remek dolog lefelé, de szinte minden energiát elnyel, amit az esetlegesen kiállva tekerõ kerékpáros haladásának érdekében kívánt hasznosítani.

Én szívesen odaadom az enyémet egy próbakörre, tekerj fel vele a hegyre! Egyébként természetesen vannak mindenhol "piperkõcök", de ez már ebben a topicban is elhangzott párszor. És ne általánosítsunk! Az pedig, hogy "azért utálják városszerte a bicikliseket..." kijelentésed cáfolnám. Szerintem a városban a 10-15-tel közlekedõ monstrumok kevesebb gondot okoznak, mint a cikázó futárok, vagy a ... na, most mit mondjak, hogy ne legyen háború...?! ;D Szal, akiknek könnyebb a bicójuk. Persze tisztelet a kivételeknek.


#45
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Ejnstejnke, éntõlem aztán bárki csinálhat bármit, én csak azt montam,( mert tönkretették a bringáját, meg a tömegnyomor), hogy akkor talán ne használja.
De azért arról  talán ne feledkezzünk meg, hogy a "kedves" bringások ahogy megérkeznek a fogassal, a kocsiúton állnak, vagy tízen, legalább öt percig, és ha egy szerencsétlen autós arra vetemedik, hogy közlekedni szeretne, akkor elküldik a búsba. Épp ott voltam a múltkor, a Normafa felõl jöttem, azzal múlatták az idõt, hogy egy max fél méteres ugratón szórakoztak dánhill bringával persze.... Ezt egy beláthatatlan kanyarban tették, ahol bármikor jöhet egy autó, esetlek egy kisgyerkes család.
Na, hát ezért utálják a bringásokat város(ország) szerte. Ennyit errõl....

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ebben egyetértünk 1Stein! ;)
Engem például egyáltalán nem zavar a sok "dögös" bicajos sem a fogason, sem a héven. Ha akarnak, mért ne mehetnének arra?! Evvel nem ártanak senkinek sem. Van egy ismerõsöm, õ merõn elitéli azt, ha valaki felrakja valahova a bringáját, ahelyett, hogy tekerne a saját erejébõl. Õszerinte az ilyesmi tett teljesen férfiatlan. Hosszú maileken keresztül vitatkoztunk vele evvel kapcsolatban, és én próbáltam õt meggyõzni,hogy nincs igaza, ám most már rájöttem, hogy felesleges (bár nem teljesen, mert erõfeszítéseim következtében most kicsit más a hozzáállása).
A múlt pénteken elvittem a Hármasra, egy terepkörre: tettem bele pár meredekebb lélegzetû utat. Minden emelkedõ tetején kb.10 percig vártam rá,amig fölért. Egyszóval alig birta fölfele, és mindig pulykavörös volt. A lefelék horror volt számára. Egyszer még el is veszítettem és hosszú percekig kellett keresnem.  A végére jól el is fáradt. Nála férfiatlanabb látványt nem láttam azon a héten. És még ö dumál itt mások férfiatlanságáról.
Nem akartam megjegyezni neki, hogy szerintem csak a gyengeségét akarja palástolni azzal, hogy lenézi azokat, akik nem tekernek föl bizonyos helyekre.
Ezzel most nem célozgatni akarok senkire sem, csak azt akarom mondani, hogy próbáljuk elfogadni más emberek másságát, igy a mi életünk is nyugisabb lesz. Én pl. a kocsisok fejébe is megpróbálom beképzelni magam, és néha sikerül is.  ;D

#47
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Kedves(?) Hegylakó!
Elõször is a félreértések elkerülése végett jelzem, hogy én szeretek mászni. DE had kérdezzem meg, hogy ha annyira zavar a sok "piperkõc idióta", akkor miért szegény szétbicajozott Jánosra jársz? A fogasozók nem tudnak másfelé menni, de te nyugodtan elkerülheted õket. Egyébként meg mindenki úgy szórakozik, ahogy neki jó, ezen kár idegesíteni magad.

#48
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ebben az esetben, azért a topik címét legalább elolvashatta volna az illetõ!  :-/

Beg

#49
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nem csak legszebb vagy, de még a legokosabb is, úgy látom.
Attól még hogy újoncok vagyunk, nem fogjuk elolvasni mind a százezer hozzászólást, ezért hozzá kell szoknotok, hogy idõnként ismétlünk. Ez szerintem egyáltalán nem baj!  :-/

#50
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ezt a témát már párszor lerágtuk, de betudjuk annak, hogy újonc vagy. :'(

lcs

#51
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
No Comment!

#52
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Hát, ezt baromi egyszerûen meg lehet oldani, én is így szoktam, éspedig: nem használni a fogast!
Nem tudtok feltekerni a hegyre? Én mindíg úgy megyek fel.
Elborul az agyam a sok piperkõc idiótától, akiknek annyi a bringázás, hogy felmennek fogassal, aztán lefele mint az állat, ezeket nem értem.... ???

#53
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
OFF

Igen, de már nem tudtuk betenni. Szórri...

ON

#54
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello zOrg

Azt hiszem ezt hívják korrekt tájékoztatásnak!

Azért hoztam fel megint mert arról volt szó, hogy szóltok neki a kérdésrõl és Õ majd válaszol rá. Azt viszont senki sem mondta, hogy azért nem válaszol mert "akadályoztatva" van!
Akkor ígérem vasárnapig lepattanok a témáról!

Köszi

Zöld

Ui: Megkaptad a levelet amiben Ralph és Olaf képét küldtem?

#55
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D szemeim elõtt lepergett  egy jelenet, amiben a SPORT kiállításopn egy felbõszült, BMFT pólókban levõ tömeg megrohamozza a VELOTRADE standját...pontosabban GIZMO felé veszik az irányt... kézzel-lábbal rámutogatnak... mire Gizi fején sebesen egy probléma megoldó lképlet fut át, majd a hozzá legközelebb álló MERIDA paripára pattan és a tömeg elõl menekülve kispintel a csarnokból... ;D

komolyra fordítva: kérdés fel lesz téve... ha nem más, Én fogom... ;)

Vasárnap a SPORTon! Buliiiii! 8)

Paraferee voltam...

#56
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Közbevetõlegesen:

Gizmo cirka 3 hónapja nincs igazán net közelben.
Nekünk is emailben küldi a cuccokat, tehát pontosan tudom.
Mellesleg: Sport 2002: kitûnõ alkalom lesz személyesen is "kérdõre vonnotok"! Hm?

üdv
zOrg

#57
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey

Lehet, hogy Gizmo jó arc! Nem ismerem személyesen! Csak azt tudom, hogy hónapok óta várjuk jónéhányan innen a Fórumról, hogy megválaszoljon egy neki feltett kérdést egy tehetségkutató versennyel kapcsolatban! Nem egyedül én kérdeztem meg tõle ugyanazt, nem én egyedül szeretném olvasni a válaszát, tehát az sem lehet indok, hogy azért nem válaszol mert nem bírja a búrámat! Ami azért sem valószínû mert nem ismer! Ebben az esetben az általa tanúsított hozzáállás egyáltalán nem vall jófejségre!

Zöld

#58
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Rave_ace, röviden és tömören azért, mert:
Gizmo JÓ arc.
És bunkók mindig voltak, vannak, lesznek, rá se hederítsetek az ilyenekre.

#59
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Vannak bunkó emberek ... ennyi az egész. Mondjuk ezen meglepõdtem, hogy megkérdezte mennyiért ...
nemámhogy azt mondaná , hogy bocs, nem , nem értek hozzá , vagy bocs nincs idõm ,stb ...

#60
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Bambulós nép ez a bringás társadalom! ;D
Más:
Elõre leszögezem nem megbántani ,minõsíteni akarok csak a saját véleményemet írom le ide!
Szóval pénteken voltunk egy páran fent a J. hegyen és ahogy szokás fogassal mentünk fel! :)
Ahogy mentünk felfelé az egyik srác megkérdezet egy másik fickót ,hogy nem tudna e segíteni neki kicentirozni a kerekét mert lent az állomáson próbálták de csak rosszabb lett mint volt.
Erre a másik pali egybõl azt kérdezte :Mennyi pénzed van?Majd egy  pár másodperc múlva azt mondta neki nincs erre ideje!
De!
A vagonba ott volt Gizmo és õt is megkérdezték erre õ természetesen segített fenn a hegy tetején!
Érdekes nem?
Nem tudom mkik voltak a történet szereplöi inkább csak hangokat hallotam egyedül a Gizmot meg a segítségkérõ srácot láttam.
Kiváncsi vagyok vajon egy olyan srác aki azért nem piskóta  a magyar Mtb sportban miért tud idõt szakítani valakire akihez köze sincs más meg miért nem? ???