Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyünk már bunkók, legalább egymással...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
210 hozzászólás a témában

#81
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Tuggyátok mit? Hö? Minden sityakos höhö binyósnak hö odabiggyesztek a szám sarábúl egy höhö Szasz öcsém!-et. höhö Maraggyunk a helló -nál. höhö

Hö, azatyaúrmindenségitneki! Elkapott valami höhö paraszt-láz! hö. Megyek oszt veszek egy kombájnt! höhö, vagy egy traktort...

höhö  

;D



#82
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
szerintem is

#83
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem mondtam hogy szomorkodni kell...

na mindegy hagyjuk...

#84
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
OKOS : Én zalában tekerek , de látod nem csak itt szokás köszönni ( via Charon )
Ras : Szerintem csak szomorkodni nem szabad ,azon kívül mindent lehet . Ha szomorú vagy állj föl és járj

#85
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

RAS : ebben a világban ha nem tundánk nevetni azokon amiken egyébként lehet, hogy valóban nem kellene ( persze ez nem jelenti azt ,hogy én mindenen nevetek ) , akkor .... mit is mondjak , egyszerûen sza lenne az élet. De nem az , úgyhogy fel a fejjel ! erre egyébként jó megoldás bob marleyt hallgatni


asszem már láttad az aláírásom... ;D
jó kis idézet... vmi graffiti cuccos...

DE, azt hiszem ha minden ilyesmin nevetsz akkor egész életedben csak kínosan nevetni fogsz az ilyeneken és nem megoldani õket...

bizonyára másképp látjuk a világot, de hát emberek vagyunk nekem ez a véleményem neked az...

mindkettõnké változhat még... :)

#86
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Gyere Pécel fele tekergetni! Arra az országútisok is visszaköszönnek.  ;)
Na, itt egy pozitív példa!  :)

#87
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Ruff: tájegység: Európa-Magyarország-Budapest világváros-Városliget.
Mé, te hol tekersz? Megyek oda én is köszöngetni... :D Ez az egyik legjobb a bájkolásban!

#88
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
na meg esetleg elõtte egy kis angol tudást felvenni , hogy ártsd mirõl énekel

#89
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
OKOS : úgylátszik ez függ a tájegységektõl , felénk elõszeretettel búlintanak rám az országútisok .
RAS : ebben a világban ha nem tundánk nevetni azokon amiken egyébként lehet, hogy valóban nem kellene ( persze ez nem jelenti azt ,hogy én mindenen nevetek ) , akkor .... mit is mondjak , egyszerûen sza lenne az élet. De nem az , úgyhogy fel a fejjel ! erre egyébként jó megoldás bob marleyt hallgatni

#90
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Az MTB-s embereknél mindig is éreztem az összetartást, mindig köszöntem és nekem is köszöntek, ezért úgy gondoltam, összebarátkozok az o.útisokkal. köszöntem nekik is, de õk csak buta arccal néztek rám, hogy én meg mit köszöngetek nekik...  :'(
... DE NEM ADOM FÖL!!!  ;D ...
Hiszen BIKING FOREVER!!! and after...  :P

#91
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ruff te lehet tudsz ezen nevetni (most az elsõ esetre gondolok) de szerintem ez nem olyan vicces...
a másodikra én is azt mondom magamban hogy köcccsög és megyek tovább...
de amikor én vagyok a hibás, bocsánatot kérek és a másik meg dirket bunkó, akkor az nekem szar...
OKOS talán túlzottan a szívünkrevesszük, túlzottan foglalkozunk a másikkal???

#92
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Az ilyeneken csak nevess , és máris jobban fognak telni bringázásaid  ;)

#93
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Üdv mindenkinek. Nem tudom, hogy hány országútis van közöttetek, ezért elõre közlöm, hogy nem akarok altalánosítani, de egyszerûen nem tudom ezt nem megtenni. Ma ugyanis 2-vel is dógom vót...
1. Állok a piros lámpánál, egy kicsit hátratolatok (igaz, nem néztem hátra  :-[ ) nekitolattam egy srácnak. Milliószor elnézést kértem, erre a válasz ez volt: "Micsinálsz bazmeg?? Mennyémá az anyád pi***jára!!!" -itt jöttek a "bocsi de tényleg ne haragúdj" tõlem, válasz: "Nincsbocsánat bazmeg! Takaroggy má innen!!!"  ...
Utána hazafelé végig szar kedvem volt. Tudom, hogy én is hibás vagyok, de ezt miért így kell megoldani? Volt már olyan, hogy nekem is nekemjöttek, de ha bocsánatot kért, mindig elnéztem nekik, és mosolyogtam rájuk. Pedig bukója is volt, meg SPD, meg minden jó országúti cucc...  :'(
2. :Másik sréc "Mitszambázolittelöttem te tetü?" ( 40 km/h val mentem szembeszéllel, haltam már megfelé...)

Hát csak ennyi.

#94
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Én se akarok senkit bántani, de az emberek megtanulhatnának már vmi alap közlekedési morált gyalogosan is, úgy mint németországban az autópályán a km hosszú dugóba beengednek, és nem kell megvárni a sor végét. Jó lenne ha a gyalogosok is figyelnének, és nem csak mi.

Nolan

#95
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Ennek ellenére én úttesten közlekedek...
Mert ha az öregnéni meglendíti a táskáját.
Vagy mert ha belemész valikbe ,hidd el ,hogy nem csak neki fog fájni , én már tapasztaltam. Rágurultam  acsaj lábára , az megemelte a lábát , én meg megfejeltem a falat  :D
Mert az a büsös k...a nem állt félre. kb 2 km/h -val mentem.
Tegnap meg a biciklis a járdán kijelölt bicikli út helyett a mellette levõ " normális " járdát vette igénybe. Az ilyenbe is nagyot bel kellene rugni. Addig amíg mi a gyalogosok között kacsázunk hogy várjuk el , hogy õk ne menjenek bele a bicikli útba  ??

#96
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Hát ja...
Nálunk meg azzal a szöveggel jönnek, hogy a "biciglisták az úton közlekedjenek"
Megnéztem, 40 km/h-ig(hát városban elég) elvileg gyalogosnak számitunk, csakhát ha az öreg néni meglendíti a táskáját... ;D ;D

#97
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Valahol olyat olvastam ,hogy a gyalogos túristáknak mindig elsõbbséget kell adni , és mindig le kell lassítani mellettük.Azzal viszont nem értek egyet, hogy elsõbséget kell nekik adni. Õ gyalog mászkál , szerintem neki könnyebb félreállnia , mint nekem lefékezni... nem mintha valami bajom lenne velük , mert én is szoktam gyalog túrázni , de én úgy vettem észre ,hogy félre lehet állni , és idõben észre is lehet venni - meghallani - a közeledõ keróst.Mert bizony voltak már ilyen gondjaim. Egyszer pl egy ismerõssel a " beton dh " -nak hódoltunk , amikor megláttunk egy fölfelé gyalogló túrista csoportot. Elég sok volt közöttük a gyerek ( de nem óvódások vótak ). Az út kb 3 méter széles .
És amikor meglátnak minket , mármint a gyereket , aki velem volt ,mert õ indult elsõnek , elkezdtek kiabálni ,hogy " Vigyázat ! Biciklisták! Álljunk Félre ! Vigyázat ! , Mindegyik gyerek ezt üvöltözte.De hogy félre álltak volna ? Áááá dehogy .Az elején nem is fékeztem , mert gondoltam félre állnak , ha már ilyeneket üvöltöznek. De késõbb rájöttem, hogy fékezni kell...


#98
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Remélem senkit nem bántottam meg, nem is ez volt a cél, csak itt Pécsen kevés a bringás, s nagyrészük jó arc, de van pár "azabizonyos" rossz példa, amikor a tag tegnap elhatározta, hogy "fúénmostbringáznifogok" és másnap már megy is venni a Boxxert, meg a Konát, de aztán 1 hét múlva ott hever a pincében...
Márpedig az ilyet utálom. Ti látom ismeritek a Mátét, én nem, de hát azért fórum a fórum, hogy az ember beszélgessen, belekössön dolgokba( ;D), és hát itt én voltam az a "valaki".
Ha a dolgokat ki akarjuk tárgyalni, ahoz bizony nem egyoldalon kell állni, persze én eleve nem a Máté miatt kötöttem bele ebbe a dologba(és nem is a Mátét akartam megsérteni!!!!), csak sajnos több ilyen esettel találkoztam, ami számomra eléggé elszomorító, és remélem köztünk sincs ilyen, nem mindha nem csinálhatna mindenki azt amit akar.

Tehát BOCS


üdv
Nolan

#99
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na hosszú kihagyás után Palmer Baby újra a szinen!

Gondoltam hozzászólok a témához.
Wickee: Egyenlõre nem ismerlek (deha a fogassal közlekedsz akkor biztosan találkozunk majd) és megbántani sem szeretnélek, de amit tettél/írtál az nem volt szépdolog. Az elsõ dolog amit az ált.isk-ben tanultam (1 hasonló eset után) az az, hogy ne vádoljunk+ senkit, fõleg akkor ha nem is vagyunk biztosak abban, hogy Õ volt az elkövetõ.
Legközelebb próbálj többet megtudni arrol akit gyanusítasz, nehogy ismét így járj mint most, kicsit égõ, de legközelebb jobban odafigyelünk.
Ha gondolod bemutatlak a Milán féle társaságnak és akkor már mindenkirõl tudnifogod, hogy ki is valójában. OK?

Más: Idéznék tanult sporttársunk, Mocsok Miklós (Szasza) /törvénykönyvébõl/ : "Fikázni ciki!!" És ezzel 1000%-ban egyet értek, nem illik leszólni azt ami nem olyan jó mint a legjobb, esetleg a miénk és azt sem szóljuk le ami jobb mint a miénk.
Az az eset amikor valaki azt fikázza ami jobb mint az õvé az álltalában akkor következik be amikor rájön az irigység 5 perce, hiába mondja azt, hogy Õ nem irigyli a másiktól a vázat/telót/... akkor is a belsõ hang mondja, hogy "Neki minek ilyen, mire tudja ezt használni,..."

Amúgy én ismerem a Máté kerékpározási stílusát/teknikáját [elég jó (nem nyalizni akarok, mert tényleg az)] és Õ szinte teljesen kitudja használni a villa adottságait.

Palmer aki belépett a Full-Suspensiósok társaságába

#100
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Sajnos mar megvette, ugyhogy irany a duna!!!
Komolyan!
A premier???
Termeszetesen a Jani hegy, jovo het penteken, vagy szombaton. De megyunk vasarnap is.