Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyünk már bunkók, legalább egymással...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
210 hozzászólás a témában

#201
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Bicajozz majd többet velünk és majd a "banda" segít!!!  ;)

BMFT a lovagias bringások csapata!!!  :)

#202
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Jelen!!!  ;D
Vannak itt lovagok: Paraferee, Killer, stb...Ja, és én is... (Ezért majd kérek szép jelzõket a bicómról!!!  ;D )

#203
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Nyihááááá! Hol lehet jelentkezni? Naaagyon tudok lejtõn lefelé kísérgetni...  ::) 8)

#204
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Az nagyon jó lesz  ;D várom a jelentkezõket!!

#205
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
megalakítjuk a Lovagszolgáltató kft-t és tetszé szerinti lovagot választhatsz magadnak, aki bármit megtesz szive hölgyéért  ;)
és kardostul, páncélosult dh-zik majd lefelé önt kisérve  :)

#206
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
köszönöm a lelki támogatásr, igazán rá vagyok szorulva ezen a téren  :-[
paraferi remélem legközelebb te ülsz a fogason (vagy egy hozzád hasonló figyelmes úriember  ;))
killer ÉN valószínûleg átlagon felül vayok szerencsétlen, mindig összetalálkozok ilyen alakokkal  ;)


#207
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Az emberek bunkók,a binyósok is csak emberek. :P
Bár némelyiket ANDROID-nak nézem a mászásokon felfelé.Igaz,az androidot is csak ember csinálta. :) :)

#208
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
bunkok mindig is voltak , es sajna lesznek is ..szerencse kell hogy ne talalkozzunk veluk:))

#209
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ez így van! 8)

Én tuti elõre engednélek... meg segítenék is...

azért remélhetõleg ebbõl a pár esetbõl nem lehet még lekövetkeztetni egy általánosítást... :-/
vagy már igen??

Pf... aki még mindig odafigyel...

#210
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
:( >:( :( >:(
Fel a fejjel! Azért nem mindenki bunkó. ;)

#211
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Azzal ezidáig tisztában voltam, hogy azok, akik nem kétkeréken haladnak drága fõvárosunk utcáin (pl. két lábbal, négy keréken vagy több), nem igazán szívlelik azokat, akik bicóval mernek közlekedni ebben a dzsumbujban (ezzel is veszélyeztetve egészségüket). De hogy azok, akik jó értelemben sorstársak, a szó legszorosabb értelmében taplók tudnak lenni egy másik kerekessel, nos ez meglepett. Hogy konkrét példát említsek, valamelyik nap drága egyetlenemmel haladtunk az utcán teljes megértésben és harmóniában (értsd a bicómmal), épp egy parkon vágtunk keresztül (természetesen a kijelölt útvonalon), mikor is egy kutyát sétáltató öreg hölgyet akartam kikerülni, egy igen kedves és elõzékeny kerékpáros fiatalember beszólt nekem és leszorított az útról. De még ha csak ez egyetlen eset lenne, mert akkor erõsítené a szabályt... Szombaton a fogaskerekûn a szokásos kora délutáni nyomorgásban voltam olyan hülye és meggondolatlan, hogy a két ajtó közötti helyen mertem nagy becsben tartott biciklimet alul elhelyezni. Ekkor egy gyerek hanyag eleganciával csak rádobta õsöreg versenybiciklijét, amire mondanom sem kell még hány bicikli zsúfolódott. De nem itt a bibi. Akkora szerencsében részesülhettem, hogy "éltetett" honfitársunkkal, profi(??) hegyi versenyzõnkkel, nevén nevezve Milán(ka)-val és edzõpajtásaival utazhattam fel. Már az irdatlan nagy pofája is felidegesített, de amikor arra került volna sor, hogy kivegyem bicómat, a már említett versenybringa összes pedálja bele volt fûzõdve az én összes küllõmbe. Ekkor lép színre Milán: toljátok már arréééébbb kössssziii és fogja a két bicót, anélkül hogy felemelné a hátulját, úgy ahogy volt, kitolta... Ha engem is nyomna a szponzor, ok, nem szóltam volna be neki, még az a szerencséje, hogy megúszta a bicóm épen, de így... ÁÁÁ le se tudom írni a dühömet, itt nem a küllõ áráról van szó, hanem a testvériségrõl, megértésrõl és összefogásról.....      :-/