Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyünk már bunkók, legalább egymással...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
210 hozzászólás a témában

#21
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Wickee!

Olyan jókat írtál, frappánsat, egyedit, soha még nem hallottat, nem akarod ezt a sok idiótaságot levédetni? ??? Megélhetnél a jogdíjakból, amit a hozzád hasonlóak fizetnének Neked a használatért....

Egyébként mint a nevem is mutatja, a hegyen lakom, a Mátyás Király út környékén, úgyhogy én igazán tudom mi az a "felfele a Normafához".

De ezt csak válaszként írtam, különben én is leírom: VÉGE


#22
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
lensver szerintem nézz át a Tech témakörbe...
szegény Para naponta 3-4 topikot zár be... és miért? azért mert mindenki szinte ugyanazt kérdezi bennük... xy váz milyen jó e... amikor van már legalább 3 többtízoldalas topik ahol ki van vesézve szinte az összes váz... ha meg nincs benne az épp aktuális akkor is több értelme van oda berakni, vagy az oda írogatóktól megkérdezni mert valószínû hogy õk értenek a legjobban a témához...

a másik, hogy a fórumnak azt hiszem a régebbi topikjai is hatalmas információtömeget képviselnek és azt hiszem csak az emberi lustaság az hogy az újoncok nem hajlandók végigolvasni õket...
és hidd el elég unalmas szinte mindig ugyanazt a pár hozzászólást irogatni... de azt hiszem az nem igaz hogy nem lennénk segítõkészek, mert én mindig igyekszem valami támpontot adni a kereséshez... (topikcím ritkábban egybõl link a topikra) szóval nem hiszem hogy mindig vissza kéne rángatni a régi témákat újra átcsócsálni õket... ha vkinek van hozzájuk érdemi mondanivalója fûzze hozzá, de ne nyisson újabb topikot mert felesleges...

én nem akartam lehurrogni senkit, és igaziból nem tudom ki hogyan került ide, de én már elõtte is elég sok fórumon voltam... ott valahogy ezt értik az emberek...

üdv és jó fórumozást mindekinek:
Rás

#23
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nah, pedig csak ki kell, hogy bírd... ;D Én is kibírom, de tök könnyen megy. Mer tudom, hogy én vagyok a legjobb, én tudok mindent a legjobban, amit meg még nem, azt megtanítja nekem LCs.  ;D

Egyébként meg nem volt itt semmiféle hurrogás...én legalábbis nem hallottam...


#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Huhuhúúú, de nehéz kibírnom, hogy ne kezdjek el oltárian visszafikázni.  >:(

#25
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem örökre elriasztottátok szegény Hegylakót, és ezek a veszekedések épp a "ne legyünk bunkók egymással" topicban, szép, mondhatom. Tudom, errõl tehet õ is, mondjátok. De õ meg a magáét mondja. Sajnos ez a probléma nem csak a biciklis berkekben van, hanem a világ minden témájában, életterületén, mert az ember alaptermészetében egy nagy kritikus, és mindent lefikáz(tisztelet a kivételnek), csak magába nem néz. Mások másságát elfogadni = szakitani a csõlátással, és ez az, ami pokoli nehéz.
Na mindegy, inkább nem irok tovább, mert mindjárt kapom a lehurrogást, hogy már ezt is irták elõttem!

#26
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
1Stein: ólrájt

#27
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
LCs:
Jajaj, nehogy megint sértõdés legyen! Szóval ez többnyire tényleg így megy. Az ember elõszõr túrázik, meg cc-zik, aztán jön a zúzás és a "másszon, akinek hét anyja van", majd késõbb a kirándulás a gyerekekkel, ha minden jól megy.
Aztán majd õk is elkezdenek vadul tekerni és minden megy a maga útján tovább.  :)
Én még csak azért nem váltottam, mert a, A DH költséges b, Kell az állóképesség c, Sokan vannak a fogason, rendes sípályáink meg nincsenek.
Na remélem, ezt kimagyaráztam!

#28
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Mondjuk én nem azt mondtam, hogy a déhá a jobb, csak általában ez így megy sorban.

#29
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Igen, igen! Mi is tanultunk róla, mikor az evolúcióról beszéltünk! "Kezdetben vala a cc-s, de aztán felért a csúcsra és DH-ssá fejlõdött"!  ;D ;D ;D
Én még a létra alsó fokán állok, de csak mert lassan Öreg Sam.  ;)

#30
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Szerintem azért felettébb tanulságos, hogy az ilyen cc/dh fikázó vitákat legtöbbször azok indítják, akik lenézik a csak lefelé zúzókat és nem fordítva.  :-X

Annak, hogy én nem fikázom a cc-seket az az oka, hogy én szépen végigmentem a képzeletbeli létrán és tudom milyen cerbonát meg sûrített tejet enni, láncot nyújtani, túrázni és "CC-zni", akkor azt élveztem.
Azt már kipróbáltam, most épp a déhát élvezem és ezzel szerintem nagyon sok idõsebb bringás ugyanígy van.
Úgyhogy neked, kedves Hegylakó további kellemes fogasmentes utazást, sok kedves kispajtást, minél késõbbi gázolásos balesetet és szilikózisos tüdõrákot kívánok az Istenhegyin.....

lansver: az nem baj ha egy téma többször felvetõdik, kivéve ha az baromság.

lcs

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Ras, ha már a toleranciáról irsz, akkor szép lenne, ha komolyan is gondolnád. Szerencsétlen "újoncok" ugyanis nem tudják az összes hozzászólást elolvasni pár nap alatt, és ezt jó lenne, ha megértenéd! Azt meg egyszerüen nem tudom elhinni, hogy valamelyikõtöknek valami baja támadna attól, hogy két szót avagy mondatot valaki elismétel. Ugyanis, ahogy észrevettem, ti (ti mint "régiek":-) ) is épp eleget ismételtek!
Ja, és én nem szoktam beleböfögni semmibe sem. Annyi udvariasság ugyanis szorult belém. ::)

#32
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mazlista!!!!!!!
Egy kicsit azert sajnalom, hogy az en kulsom meg egyszer sem lukadt ki. Segit egy csini csajszi, aztan egy koszonet fagyi, aztan egy raadas mozi.... :D :D

#33
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Wick:
Ez nem neked szólt, remélem nem úgy vetted, ez mindenkinek szól, nekem is ;D

Ja és remélem ruff nem rám gondoltál, mint "helyesírás"? :)

opium

#34
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
ilyet én is tettem már, de szerintem nem te voltál, mert az még a nyár közepén volt!!!!!

#35
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Juhhéjj!!!


I love minden biciklis!!!

Fõleg a csini biciklis lányokat, akik megállnak segíteni egy kerékcserénél... Mivel nem volt pumpám....  [shadow=red,left,300]KÖSZÍÍÍÍÍ
[/shadow]

;D ;D ;D

#36
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
a záró beszéd csodálatos volt!!!!!!
(tapsvihar)
Ez a topic arról szól, hogy ne legyünk már bunkók egymással, legalább mi, akik bringázunk! Erre jól lehurrogtuk egymást.

na  :-*, megyek olvasgatni a régebbi topicokat és hozzászólásokat, hogy képbe legyek ;D ;D

#37
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Jajj , lemaradt a mondat vége   :'( szóval
úgylátom ti még nem zártátok el , légyszi utánam még nem mondjátok el tízen hogy, vége !!
Egyébként tolerancia és magyar nyelv ( itt bocs annak, akinek üzenetében olvastam, de ezt muszáj lerírni ) rulez  ;)
Na így már teljes , és szénatomokból felépükõ agyammal már nyugodtan tehetem ide ezt a pontot .
[glow=red,2,300]VÉGE[/glow]

#38
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
úgylátom ti még nem zártátok el , légyszi utánam még nem mondjátok el tízen hogy, vége !!
Egyébként tolerancia és magyar nyelv ( itt bocs annak, akinek üzenetében olvastam, de ezt muszáj
[glow=red,2,300]VÉGE[/glow]

#39
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
ok, jó, bevallom én kezdtem. De a folytatást nem én csináltam! (nagy gáz a mentegetõzés??  :-/)

#40
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Úgyláccik ezt a topikot nem lehet lezárni! :-/
Szerintem ne [glow=red,2,300]Vitázzunk![/glow]
Jó?
Mert semmi értelme, hogy mindenki a másik képébe vág vmit.

opium voltam