Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyünk már bunkók, legalább egymással...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
210 hozzászólás a témában

#1
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Para csekkolj privit...

#2
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Kérést vettem... topic ezennel lezáraíttatik...

:-X

adás vége...ssssssssssssssssssssssss

#3
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
PARAAAAAAAAAAA!!!

zárd le ezt a topikot ... nem szabad elrontani ezt a lensver hozzászólást további reakciókkal!!!... ;)

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, az a te szaftos büfögésed tényleg felkavart valamit ebben a porfészekben.  ;D

Most csak igazat szóltál, legyen hát béke. Ami úgyse tart sokáig. Képzeld el, ha mindenütt béke lenne a világon, és mindenki mindenbe egyetértene, és az emberek egymást tessékelnék elõre az ajtóban... és ha minden ember észbekapna, hogy végveszélyben a föld, és kocsiról átváltanának bringára, és ha rájönnének,hogy a hegyekben milyen jó biciklizni, no hát akkor vége lenne ennek a jó, nyugis terepezõs idõszaknak, és nem biztos, hogy örülnék neki. Ezzel nem azt akarom mondani,hogy imádom az erõszakot, a vérfürdõket, a szennyezést (sőt!). Csak azt , hogy minden rosszban van valami jó, és hogy az eltérõ vélemények összecsattanásából még születhetnek nagyszerû dolgok is!

#5
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Sorn hagyd majd én... 8)

látom a böfögésem nagyon megmozgatta mindenki fantáziáját... (aka már kezd terjedni ;D)

szóval azt hiszem nem volt elég érthetõ amit próbálok itt ecsetelni...
tudod azok az arcok akik már szinte a kezdetektõl itt nyomulnak egy csomó mindenrõl eszmét cseréltek eddig... legtöbbjük olyan hogy nem tud szó nélkül elmenni egy téma mellett (mint én is... ;D) és tuodd mivel már ennyi sokminden van itt a fórumon leírva... amire a régebbiek sokszor már fejbõl emlékeznek, ezért mondogatják hogy olvasd el ezt vagy azt, mert ott LE VAN ÍRVA már egyszer...
és igazából én soha nem értettem mi az hogy CC vs. DH/DS mert van egy Gary Fisher mondás ami nagyjából így hangzik: Mindenki aki bringázik a barátom... (ezt is itt hallottam a fórumon :D)
én ehhez tartom magam... igaz hogy néha a DH/DSes fórumos arcokkal húzzuk egymást élõben de ez csak poénkodás semmi komoly...

tehát gyerekek [glow=red,2,300]PEACE[/glow] 8)

#6
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Fogjál le Jorus, fogjál le, mert én azonnal...  ;D

#7
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Legszebb, azt irod, hogy irigyek a fikázók... Szerintem nem, hanem más az értékrendjük. Nekik más jelenti a fontosat, a férfiasat, stb...
Egyébként visszanéztem,hogy Hegylakó mi olyat irt, amitõl mindenki igy nekiesett, de nem találtam. Csak piperkõc idiótáknak nevezte a DH-sokat.  ;D ;D  Ez számodra sértõ lenne? No meg nem is neked irta személy szerint.
Nekem mondtak már durvábbat is, mégse gözöltem be! Ettõl hergelõdtél úgy be? Hegylakó is csak általánosit, és honnan tudhatná, hogy te pont kivétel vagy, és nem rémiszted halálra a kisgyerekes anyákat, a kocsisokat, stb.?

Feleslegesnek tartod az ilyen semmirõl nem szóló, egymás ellen hergelõ baromságot, amire senki sem kíváncsi de azért ilyeneket nyugodtan visszairtok: "csak egy olyan srác vagy aki egyszer gyalogszerrel felkirándult a barátaival/szüleivel/tökmindegykivel a János-hegyre, a fogason meglátta a bicósokat és azóta eszi a sárga méreg, ehhez még párosul némi rosszindulat és kész is a bunkó biciklis akit senki nem szeret". Szerintem ez minimum olyan "hergelöbaromság", mint amit ellenetek szoktak irni. Ennek semmi értelme, csak elvágod a kommunikáció útját, és egy leendö barátból inkább ellenséget csinálsz.

Ja és még azt akartam kérdezni, hogy ha minden csak ismétlés, akkor mit lehet irni? Miröl beszélgessünk akkor? Arról, hogy hogyan surrog a kerék? Vagy elmondjam túráim történetét? Ebbe a topicba mit szabad irni, és mit nem? Valaki szabja már meg, mert minden 3. hozzászólásomra kapom a lecseszést, hogy "ne röfögj, vagy böfögj, mert ez már volt. Tudatlan vagy, és kész. De erröl igenis te tehetsz. Ne irogass ide".
Kérdem én: hát ennyire fennkölt beszélgetések zajlanak ezekben a topicocban, hogy még egy böffenés sem hangozhat el? Gondolom már elegetek van belölem, és várom a fikalavinát.  :o ;D ;D ;D ;D




#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Legszebb!

Én értem, hogy mit mondasz, de szerintem egy fórum attól fórum, hogy mindenki "beleböfög" valamit. Az amit "a" mond, lehet,hogy tetszeni fog "b"-nek, de nem fog tetszeni "c"-nek. Indul a vita, a kritizálás, a fogösszekoccintás. Ha egyszer egy fórumot inditasz, fõleg ha az bicajos fórum, aligha kerülheted el,hogy a különbözõ táborok elkezdjék támadni egymást. A megoldás szerintem nem az, hogy "b" megtiltsa "c"-nek,hogy itt aztán ne "böfögjön" ilyesmikrõl, hanem megpróbálni õt jobb belátásra birni. Támadásra a támadás a legrosszabb és legértelmetlenebb fegyver. Ezzel nemcsak, hogy nem teszel semmit a kapcsolatok jobbá tételében, de csak még jobban aláásod a pártok (ezesetben CC - DH, vagy DH - DH ellenesek) közötti kapcsolatokat. Ebben az esetben egyik fél sem hajlandó kompromisszumra, és ez nagy baj!
Nekem személy szerint semmi bajom sincs DH-sokkal, sõt csodálom a vakmerõségüket. Bunkók pedig mindenhol vannak, de a legtöbb ember sajnos általánosít, és azt mondja: 1x= y
Ebbõl sajnos azt a rövidlátó következtetést vonja le, hogy mindenx=y.  ;D ;D ;D
Gondolom már kissé elegetek van az egyenletekbõl, de ha x helyére beirod a Dh-t, y-ra meg a bunkót máris érthetõbb.  :-*

#9
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
szia findli!

Olyannyira nem volt buta hozzászólás, hogy ez is engem igazol, miszerint 15-tel feljebb ecseteltem, hogy a kötözködés általában egyirányú és inkább a déhások ellen irányul. Lásd hegylakó, de ezen a fórumon már nagyon sok ilyen fika volt és vissza lehet nézni, egyszer sem a déhások kezdték.
Ez eddig nem zavart, de már igen.
Na persze nem fogok eret vágni, csak nevetséges, hogy egyesek milyen irigyek.

puszi, lcs

#10
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
szeva!

én nem nagyon értem ezt a DH kontra CC-s ügyet, mert én nem találkoztam még ezzel a problémával. Soha semmi lenézést azért nem kaptam, mert CC-s vagyok...és szerintem ha mégis valakibõl ez sugározna, akkor az személyiségi probléma, és nem a bringás társadalomról szól.
De lehet, hogy azért mert én sem úgy állok hozzá, hogy különbséget tegyek. Egyszerûen szeretünk bringázni, ki hogy, és ennyi!

a fórumos témákkal kapcsolatosan, pedig szintén ajánlanám a toleranciát, majd belejövünk, és mi kezdõk is kevesebb buta és már elismételt hozzászólást teszünk!

Remélem ez nem volt buta hozzászólás ???



#11
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Drága lansver:

Úgy látom azért mára sem esett le teljesen, hogy mirõl beszélek(ünk).
A Hegylakó ideröfögött egy ilyen semmirõl nem szóló, egymás ellen hergelõ baromságot, amire [glow=red,2,300]senki sem kíváncsi[/glow], tehát a lényeg itt nem az, hogy beszéltünk e már errõl korábban vagy nem, hanem hogy [glow=red,2,300]ha csendben maradt volna bölcsebb maradt volna[/glow].

NNaaaa!

#12
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
ruff:

Csak mert az én hozzászólásom után irtál valami a helyesírásról, és én mint szerencsétlen azt gondoltam, hogy rám gondoltál ;D
Na érted

opium

#13
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Bocs, hogy 1-2 naponta csak így beleböffentek a fórumba, de sajnos nincs idõm elolvasni az összes hozzászólást. Néha sikerül kinyomtatnom, de nem mindig. SÍRDOGÁL-SÍRDOGÁL :  :'(  (  ;D )
Ma kigurultam a Városligetbe, és a Stefánia végén meg is kellett állnom, mert észrevettem, hogy az elsõ kerékbõl kipottyanó csapácgygoló megelõzött... Na, megálltam, kikaptam a kereket, és elkezdtem tökölni a cspácsakkal. Aztán elzúzott mellettem egy oútis, csodálkozó arckifejezéssel. 5 perc múlva megint, aztán újabb 5 perc múlva megint...és még 3x... jó fej, volt, negyedszer már mosolygot... ;D De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy minden elhaladó bicós úgy nézett rám, hogyha megkértem volna, megálltak volna. És ezen a téren javul a tendencia.

#14
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
jó nem veszem...
Rás, a szörnyeteg ;D ;D ;D

na azt hiszem eleget offoltuk már a topikot... :D

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Még a legnagyobb szörnyeteg belsejében is rejlik valami emberi!  ;D
Node, ne vedd magadra ezt! Csak úgy mondom.

Egyébként a topicoc tényleg sokszor értelmetlenek és uncsik, node mit lehet itt tenni?



#16
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát az szoktam lenni... csak már kissé kezd megtelni a búrám a sok felesleges/értelmetlen topikkal... ::)

de amúgy meg majd megismersz és rájössz nem is vagyok én olyan szörnyû alak... igaz srácok? 8)

#17
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Á, látom itt vagy.
Jó, értem a TEch-et most már.

És azért köszi,hogy megértõ is vagy!  ;D ;D  ;)

#18
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csak illusztrációs példának szántam a Tech témakört...
itt hála égnek még ez nem harapódzott el nagyon... (kopp-kopp-kopp az asztalon felfelé... ;D)

#19
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ras, nem értem, miért nézzek át a Tech-be, mikor semmi ezzel kapcsolatosat nem kérdezgettem tõletek? Gondolom, hogy ilyesmi kérdések vannak itt ezerszámra, és ismétlések úgyszintén.

Azért azt, hogy nem tudom elolvasni mind a százezer hozzászólást nem magyaráznám egyszerüen csak az emberi lustaságommal. Ugyanis miután dolgoztam, megyek suliba, miután este hazajöttem, nekifogok a tanulásnak. Este 11, agyam már fáradt, és csak ahhoz van eröm, hogy pár frissebb topicot elolvassak, mert másnap reggel 6-kor kelek. Ha ez neked emberi lustaság, akkor el vagy tévedve. Ha meg azt mondod, hogy az ilyen mit keres ebben a fórumban, akkor sincs igazad. Azért vagyok itt, mert szeretek biciklizni, és reménykedem abban, hogy van valami közös bennem, és azok közt akik ide még beirogatnak.

Ami pedig az ismétlést illeti, hát a ti szavatok sem mind friss és új. Minden szó elhangzott már valamilyen formában és biztos vagyok benne, hogy a legtöbb szósorrend-variáció lefutott már néhány év alatt. Igy egy idö után az ember csak önmagát ismételgeti!

#20
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás

Ja és remélem ruff nem rám gondoltál, mint "helyesírás"?

MI ???? Ez nekem még nem esett le . Segíts szegény elcsökevényesedett szénatomokból felépülõ csirkeagyamnak !  ::)