Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kinek mit jelent a KERÉKPÁR?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
149 hozzászólás a témában

#81
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Wow,LenSver,ez elég szép megfogalmazás volt,grat!!!
No meg a

Funbike

név is jó ;D

#82
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Amit én ûzök, az meg a szél. Kergetem a bicajomon ülve, lefele idônként úgy érzem, hogy sikerül beérni és leelôzni. Ti tudjátok, milyen az, amikor olyan gyorsan mentek, hogy a könnyetek is kicsordul tôle,s hogy micsoda mámor ez. Máskor a szellô játékosan meglegyinti bôrömet, s száritja a patakzó izzadságot. Van-e ennél édesebb érzés? Barátokkal elôttem, és mögöttem, egyazon célért dobban szivünk, beszélnünk sem kell róla, tudjuk jól, hogy egyazon érzés kényszerit minket nyeregbe minden egyes alkalommal. Azért tekerek,hogy érezzük az erdôk zsongását, a dh-k rázós izgalmát, a mászások nirvánáját. És azért is, hogy amikor végre lélegzetvételhez jutva megállok egy percre, hogy meghatódva és gyönyörködve bámuljam a bringámat, közben arra gondoljak, hogy mindez Nélküle nem lenne lehetséges.

#83
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
helló! amit én "ûzök", azt nem lehet megfogalmazni :) mert hát azért tekerek, hogy ne unatkozzak, és ezt nem lehet megunni. a belvárosban szoktunk baromkodni, pl. és egykerózok, elsökerekezek, leugrálok úgy kerékmagasságból, (merev villaval!) 4es lépcsõkrõl, és tekerek a fõ utcán úgy 35el szlalomozva az emberkék között. jaa és még ugrálok kidobokról, és fun boxról. ezt vki megtudja mondani, hogy milyen stílus? megmondomû! fun bike ;D de tenyleg ez mi lehet? (meg szoktam "trialt" gyakorolni több kevesebb sikerrel :) )

#84
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
1.A kutyák a mozgó dolgok után kapnak (pl a combom-a tetanusz szar volt),ezért addig abba kell hagyni a tekerést.Télleg nem szabad a szemükbe nézni,mert az az õ szemükben (fuck! ;D) támadó fellépést jelent.Ált.a kutya csak területvédõ magatartást tanúsít,de ha mégsem (john pitbull és egy alien közös leszármazottja belõled akar lakmározni) akkor le kell szállni a bicó másik oldalára,és a gépet kerítésként kell használni.A rugdosódással én nem dühíteném,de már úgy érzed,hogy az életed forog kockán,akkor vágd fejbe valami jó nehéz és erõs dologgal.(tégla,vagy ilyesmi) De gyilkos kutyát még nem láttam,csak rémült,pánikoló embereket :)
2.Mit jelent a BICÓZÁS?
Hááááát.....Az erdõben suhanást,érintetlen vidékeket,gyorsaságot,erõnlétet,no meg az érzést,a jól esõ,kellemes kimerültséget,ahogy büszkén visszagondolsz a megtett útra...A szél süvítése és a váltó kattogása :)Csalán a bokádnál,tüske a gumidban....Vulkanizáló az ujjadon... ;)Ahogy télen megsimítod a vázat..."Csak egy picit bírd ki aranyom,hamarosan megyük már,csak mi ketten".NAyo,értitek,nem?

#85
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Az élet (XCzek)

#86
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
;D ;D kössz az infot !  ;) :D

#87
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Latod mire nem yo a Forum!! ;)

#88
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
ááááááááá  :-X
egyszer évekkel ezelõtt láttam egy tv mûsort ,vagy vhol olvastam már nem tom , régen volt, ahol ezt mondták , ho nem szabad a kutyák szemébe nézni . Én a nagy agyammal meg már percekkel utána is úgy fogtam fel, hogy a  kutyák szemébe kell nézni , mivel írtó szar a memóriám .azóta is ezt csinálom  ;D ;D most már tudom miért olyan mérgesek azok a kutyák  ;D

#89
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
lensver: a kutyakrol: nem csoda hogy megugatnak mikor a szemukbe nezel, mivel a kutyaknal ez kinyilvanitott erofolenyt-->tamadast jelent. Tehat azt hiszik tamadsz.
Figyeld meg ha ket kutya talalkozik, es csak baratkoznak, soha nem neznek egymas szemebe, csak nehany pillanatra. Ezert (is) van hogy a kutyak es macskak nem ertik meg egymast, mert a macskak pont egymas (es a Te) szemebe neznek.
En imadom a kutyakat, nem is volt tul sok gondom veluk. Nalam ez az elso,soha nem  porbalom `zvarba hozni` oket azzal ,hogy a szemukbe nezek.

Azert, hogy ne legyek offtopic teljesen:
Biciklizes= Szabadsag a tobbi leszarva...

vad

#90
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Mi a kerékpár?

Minden. szabadság, életérzés, társaság, haverok, pénzügyi mutatványok (amik szarul jönnek ki...). Imádom, és élvezem.
Kezdek összerakni egy jó kerót. Már csak kerózni kéne tudni  :-/


Ui: Ne sajnáld a barátnõdet. Legalább többet tudsz a keróddal foglalkozni  :D

#91
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
feljebb emlegettek ilyen kutya módszereket, hát én múltkor fél tízkor tologattam egy erdõben a kerékpáromat egy társammal, és elég gyanús kutya hangok vótak ,hát megragadtunk egy egy  jó nagy vastag botot , azt szerencsére nem tudtam meg hogy bevállt e . egybéként csak annyit tok mondani hogy ne féljetek és kerüljétek ki . ;)

#92
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
a szatirokról jut eszembe, hogy jön a nyár és egyre többet fogunk látni! mert ugye a hideg napokon valahogy nem kerültek elõ a kukacok, mert gondolom fáztak, de most már úton-útfélen láthatjuk majd azokat akiket meghat a bringás lányok látványa!

Volt már, hogy egy emelkedõ tetején lepett meg minket a látvánnyal, és gondolom a mi izzadt, vöröslõ fejünk látványa meg õt ajzotta fel! mi ebben a jó???!!!



#93
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hoppá... ;D No ezt nem tudtam, hogy ez egy hires veszélyes szakasz. Egyébként azóta se jártam arra, de ha elindulok mégegyszer, viszek magammal sokkolót, vagy ilyesmit. (ez most nem vicc!) ;)

#94
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
lensver: Az a Zsámbék-Mány közötti útszakasz néha még fiúknak is veszélyes. Néhány éve egy outi-st akartak meggyõzni arról a piros zsigulis srácok, hogy a túrdörudin akarnak induni és szükségük van a gépére, de a helyzet iróniája, hogy a megtámadott srác túl volt egy eléggé megalázó sprinten és a lehagyott többiek feltüntek a háttérben. Sajnos eléggé nagy megtorló akció történt a helyszínen, a szélvédõje is kiesett az look cipõ talpától a szegény zsigulinak, pedig az csak passzív résztvevõ volt. Mi a végeredményre értünk oda, de talán jobb is...

#95
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Meghatódtam, hogy van, aki ismeri itt a Fórumon a SOIA-t. Jó látni.  :-*

#96
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Era, nem csinálok én semmit... ::)
Támadni csak egyszer támadott meg eddig egy falusi örült, nem messze Zsámbéktól, egy elhagyatott úton. Több ilyen példa hála az égnek nem volt. Szatir meg mindenhol van, csak észre kell venni. Nekem elég jó a szemem, igy sokszor olyan dolgoknak vagyok szemtanúja, aminek más nem.  ;D Pl. amikor valakinek a táskájából elkezdenek kicsórni dolgokat, stb...
Szatir pedig, föleg nyáron annyi van, mint levéltetü a rózsán. Na jó, ez azért kissé túlzás, de van benne igazság. Pl. ha eltekersz az Omszky tó mellett, kik azok, ha nem szatirok ott a partján!?  ;D Egy sima nudista nem fogja mohón az utat sasolni! Ha sokat jársz településhez közeli, elhagyatott utakon, akkor is találkozol egyel-kettövel.
Tehát a félreértéseket tisztázandó: én nem keresem öket, és ök sem engem!  ;D ;D Csak idönként keresztezzük egymás életútját...

#97
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Veszélyes világban élünk! ;D ;D ;D

#98
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Üdv mindenkinek!  ;D
Köszönöm a tanácsokat. Úgy látom volt már afférotok kutyákkal. :) Engem eléggé meg tudtak rémiszteni, a menekülést választottam, de azt mondjátok nem ez a megoldás  ???
(Igaz hegynek felfelé nehéz lenne elsüvíteni. ::) )

Lensver: Te mit csinálsz a pasikkal, hogy mindig meg akarnak támadni? Meg lépten-nyomon szatirt látsz?  ;)


#99
axel

axel

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
!Buenos Dias!
Azt hiszem még Dave mondta azt, hogy a bicajosok vádliját a kutyák alternáló kolbásznak látják.  :D
Engem csak egyszer kapott meg kutya bringán. Hárman voltak, az egyiket elrúgtam-elég kicsi volt, amíg a másodikkal foglalkoztam, a harmadik lecsókolbásznak nézte a vádlimat (pedíg annyira azért nem vékony... ;) ) Leszálltam a bringáról kerestem egy botot, és addíg ütöttem, amíg mozgott, aztán olyan lelkiismeretfurdalásom lett, hogy még. Az állatorvosnál kiderült, hogy a kutya oltási könyve a váci kórházban van, mivel ott ápolnak egy kislányt, akit egy hete harapott meg. Ettõl függetlenül, érdemes nyugisan hozzáállni a kutyákhoz. Egyébként ha megharap egy kutya, kérheted a kilövetését/elaltatását.
Adios,
mAX

#100
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Kiskutyám, Gyilkos, tudom hogy már három napja nem vittelek kutyaviadalra és hiányzik a vér íze, de nézd csak azt a röhejes bringást! Mi a f...t bohóckodik itt avval a hülye sisakjával, na eredj csak utánna, CSIBÉSZ? ÖLD MEG!