Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kinek mit jelent a KERÉKPÁR?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
149 hozzászólás a témában

#61
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, nagyon birom az ilyen papákat!

Az a baj, hogy nénibôl még kevesebb van ilyen, márpedig én meg olyan néni akarok lenni, aki 80 évesen is cangára ül és megy. De ez se lehetetlen, hiszen meg lehet figyelni ilyen megátalkodott némbereket is.

#62
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
miskolcon van egy faszi. feri bacsi!
o 70 eves es bringazik 17 eves kora ota!!!
van egy 40-50 eves felesege. a multkor azert esett mert bamulta a csajokat az oreg es rament egy bukkanora, amin elesett. es mit mondott: de jo csajok voltak, en meg ott egtem elottuk, mint a ronygy!
:-)
ilyen ember akarok lenni!!!!!!

#63
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
kiváncsi leszek, hogy 80 éves koromban (már ha megérem) még mindig bringázni fogok >>> most azt mondom IGEN remélem képes is leszek rá. Persze lehet , hogy még akkor is ez lesz a legjobb közlekedési eszköz.REMÉLEM!!!

#64
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Yala!
Ahogy elnézem, nem is fog kimenni a divatból, de ez így van jól.

#65
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
A kerékpár:
a világ legjobb és legegészségesebb dolga, egy stílus és soha nem lehet mellette megöregedni. :)

#66
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
lor: teljesen 1-et értek veled!! ;)

#67
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hobbi!
életmód!
egészség!
sporteszköz!
munkaeszköz!
maga az ÉLET!!!

#68
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ras!
Az attól függ.
Egy biztos: fáradtság ;)
Nekem speciel életmódot jelent.

#69
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
és mi van ha segédmotor nélkül hajtod? ;)

#70
hosszúnevügyerek

hosszúnevügyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Fémvázon, egymás mögött levõ két kerékbõl álló, pedállal, es. segédmotorral hajtott könnyû jármû.

#71
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás

Hi mindenkinek!

Sokaktól hallottam mostanában, hogy pölö azt a Bender gyereket mennyire szidják, mert hogy csak bevállal, de semmit sem tud. De könyörgöm (Szerintem se normális ;)) most akkor mirõl is szól ez az egész? Én például lejtõzök, mert élvezem...egészen addig, amíg nem kell napokat filóznom azon, hogy ezt most hogy a francba lehetne megugrani.
Szerintem az egész MTB-nek az lenne a lényege, hogy élvezzük, amit csinálunk és ne arról szóljon, hogy én most 73 és fél trükköt tudok. Persze akit az érdekel az igenis csinálja(Hajrá!), mert az ilyenekre is szükség van, de fogadni mernék arra, hogy a bringások jó része csak azért csinálja ezt az egészet, mert hogy a "nagyok" milyen jól nyomják és hû, de menõ! És éppen ezért elkezd eg olyan szakágat, ami neki soha nem fog menni, és persze hamar ráun. Tudom, én is így kezdtem és egy ideig élveztem is... aztán amikor rályöttem, hogy itt én nem nagyon leszek dobogós helyezett, majdnem feladtam az egészet(Kerót is már majdnem eladtam).
Pedig csak át kellett volna gndolnom az egészet....

<<<lyeti>>>




#72
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hehe,lensver,ebben van vmi!Meg az is zavaró,hogy csak lefele vagyok jobb,mint a 11-es,most már meg kéne verni felfelé is! ;D

Elképzellek ahogy a fogas tetején megvárod amíg kiszállnak a DH-sok és beszállsz leizzadva!  

Na,csakhogy én nem fogasozom!Ha már oda felmegyek,akkor visszafelé leszállok a géprõl, a hátamra veszem a picinyem és lesétálok ;D

#73
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Amit én ûzök, az meg a szél. Kergetem a bicajomon ülve, lefele idônként úgy érzem, hogy sikerül beérni és leelôzni. Ti tudjátok, milyen az, amikor olyan gyorsan mentek, hogy a könnyetek is kicsordul tôle,s hogy micsoda mámor ez. Máskor a szellô játékosan meglegyinti bôrömet, s száritja a patakzó izzadságot. Van-e ennél édesebb érzés? Barátokkal elôttem, és mögöttem, egyazon célért dobban szivünk, beszélnünk sem kell róla, tudjuk jól, hogy egyazon érzés kényszerit minket nyeregbe minden egyes alkalommal. Azért tekerek,hogy érezzük az erdôk zsongását, a dh-k rázós izgalmát, a mászások nirvánáját. És azért is, hogy amikor végre lélegzetvételhez jutva megállok egy percre, hogy meghatódva és gyönyörködve bámuljam a bringámat, közben arra gondoljak, hogy mindez Nélküle nem lenne lehetséges.


Lensver! Ez tényleg nagyon szép, a szívembõl szóltál, csak kár, hogy kicsit hosszú lett, így nem fér be aláírásnak... :( ;) 8)

#74
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Emberek!Normális az,ha jobban szeretek mászni,mint lefelé menni??? Bár én is szeretek száguldozni ("mondta a csiga,és bedõlt a kanyarban") ;D ;D ;D


Szerintem normális, mivel te fönn laksz a hegyen, és igy mikor fölfele kezdesz menni, automatikusan elfog a jó érzés, hogy hazaérsz mindjárt. ;)

#75
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Most még nem olvasom végig az összes hozzászólást, egyenlõre csak a felvetett kérdésre válaszolok:
1, közlekedési eszköz
2, sportolásra alkalmas eszköz
3, jelenlegi oútim pedig a szívem csücske is. Elég gáz, hogy megpróbálok vigyázni rá miközben menni is kell vele.  ;D  ;)

#76
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Elképzellek ahogy a fogas tetején megvárod amíg kiszállnak a DH-sok és beszállsz leizzadva!  ;D ;D ;D
Pter

#77
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Emberek!Normális az,ha jobban szeretek mászni,mint lefelé menni??? Bár én is szeretek száguldozni ("mondta a csiga,és bedõlt a kanyarban") ;D ;D ;D

#78
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
A bicajozás?

Az egyszerûen gyönyörû... Kihozom a biciklit a tárolóból, és elgondolom, hogy milyen jól fog esni, hogy zúzhatok, hogy urbanozhatok, hogy csak úgy tekerhetek, akármit csinálhatok, leelõzöm az embereket, ez számomra el nem feledhetõ... 8)

[glow=lightgreen,2,300]És egyszerûen csodajó!!!!!![/glow]

#79
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
nekem egy ezkoz ...

roviden megfogalmazva....  

de..


Kinek mit jelent a KERÉKPÁR?

hummm nekem az adrealin szintemet tesztelve , naprol-napra az egezsegugyi allapotom rongalasaval  olyan hangok  kepzese, mint annak idelyen Edesanyam vasarnapi ebedjen a sult csirke comb eltavolitasa a test resztol...




#80
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
merre fele szoktatok tekerni? melyikõtök jár jánosozni?