Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kinek mit jelent a KERÉKPÁR?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
149 hozzászólás a témában

#21
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
lens én 4-5-6-7-8 óra környékén szoktam eltekerni
polo garbo pulcssi + 1 vékony hosszú nadrág + kesztyû és nem fázok szóval 8)

öö vagy neked elfoglaltságod miatt van leszabályozva ???

#22
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
De sajna már nem lehet minden nap bringázni, mint enyhébb idõben - ezért is a szomorúságom. Csak háromszor egy héten -legalábbis nekem. Tovább naphiányom is van.

#23
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
úgy ahogy mondod lor ;)

én is csak télen fogom letenni (mikor hó lesz) mert a külsöim nem birnák, de addig...

#24
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ilyenkor jon el annak az ideje, hogy jobban feloltozik az ember es ugy indul el bringazni.
kozos felfedzo utra a paripalyaval.................

#25
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Meg a pénztárcagyúrás, hogy épen, egészségesen kerüljön ki a tél után a pincébõl a ló. A sebek gyógyítgatása kezdõdik a paripán, sebek ejtése a pénztárcán...
Most épp nem látok át a Duna másik partjára, mert akkora a köd. Bár ebben is van valami kisértetiesen szép, mikor az ember fent a hegyen a ködben teker és nem hall semmit a város zajából.

#26
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jó rég nem irtunk már ide. Én is csak azért szedtem elõ a topikot, mert bringahiányom és naphiányom van. Bizony, visszasirom azokat a napsütötte délelõttöket, amikor drága paripámmal hegyi felfedezõutakra indultam. Most jön a képnézegetés ideje, a visszaemlékezésé. Ilyenkor érezzük csak át igazán, hogy mit is jelent számunkra a kerékpár! :'(

#27
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
húdesokat lehetne írni, de

Engem szeret a bringám. Feltétel nélkül. Nemszól be, hogy kócos a halyam, nincsenek rossz napjai, mindíg kész egy jó tekerésre, és nem jön a kifogásokkal. Vár, hogy tekerjek vele.

énis szeretem a bringám...

visszaolvastam kicsit és szóbajött a szenvedés motívum. A lényeget szerintem erõskarú lance fogta meg a "brinyigli életrehalálra" c. könyvében, abban a részben, ahol a kezelés közben elment bringázni és feltette magának a kérdést, hogy miért jó a szenvedés. Valami ilyesmi az esszencia, h mikor 100%-on pörgeted magad, akkor csak magad vagy. Nincs erõd gondolkodni, elillannak a gondok csak a verejték csöpög rólad. Olyasmi, mint a megtisztulás. Én egy számítógépes reboot-hoz hasonlítanám. Néha format c ;)

#28
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ja pl mondjuk melózol reggel 7tõl este 7-8ig (mert valamibõl meg kell élni) mész haza... és még elmész tekerni... mikor?... veszel valami idõnyújtó berendezést ???
és azért ha valaki szereti a bringázást, még nem jelenti ez azt hogy csak a bringázást szereti sokminden szép dolog van még az életben amit szintén kár lenne kihagyni...

#29
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
:(
remélem én nem járok így. szerintem azért munka és család mellett is meg lehet oldani, ha vki nagyon szeret tekerni

#30
vendég__*

vendég__*
  • vendég
HÁT én magam is NAGGGYYON ADDIKT vagyok ;D...

tdns: ...viszont vannak barátaim akik már nem tanulók, családjuk és munkájuk van. ÉLNEK HALNAK a bicajért, de egyszerûen nincs elég idejük minden nap nyeregbe pattanni. Várja otthon az asszony, a gyerekek + a munka. Ilyen egyszerû sajnos.


8) 8)[glow=red,2,300]KÉT KERÉKEN A VILÁG[/glow] 8) 8)

#31
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
Jajj de jó volt végigolvasni ezt a topicot: Minden itt leírt szót akár én is írhattam volna :D
Én már attól kezdve , hogy megtanultam egyensúlyozni a biciklin, nagy vonzalmat éreztem a biciklizés iránt, aztán pedig mióta már egyedül is biciklizhettem, szép lassan azt vettem észre, hogy a kerékpár számomra létszükségletté vált!
Mióta ráakadtam erre a fórumra, tudom, hogy vannak még, akik úgy gondolkodnak mint én, de arra gondoltam, hogy vajon az összes ember közül még hányan vannak ilyenek (mint például akik ezen a fórumon jelen vannak, igazi biciklisták)?
Lehet, hogy alapvetõen minden ember nagyon vonzódik (legalábbis még kiskorában ) a biciklizés iránt, de akkor miért csak ilyen kevesen válnak biciklistává; nagyon sok ember pedig hétvégi biciklisként csak néha ül biciklire: ezt végképp nem értem, ha jó neki, akkor miért nem csinálja többet, ha pedig nem jó neki, akkor mér nem hagyja a csudába, miért van egyáltalán biciklije?

#32
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
azért látszik,melyik film az igazi kultfilm :)

#33
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hogy mit jelent számomra az orgazmus? Mint a kerékpár:"lassu hatás, tökkkéletes elernyedés..." -trainspotting-

Ja, egyébként, jó, mer' ha le kell mennem kenyéré' nem kell gyalogolni. Mindig figyelnem kell el ne lopják, ugyanakkor eccer szivesen venném észre, hogy valaki éppen ezt teszi, már csak azért, hogy jól elláthassam a baját! ;D Ha unatkozom, midig van mit csinálni-mosni,cserélni,meghuzni,beállitani,felfujni,leereszteni, ki-belefelösszeátszét-cserélni...
Mióta montizom, valahogy mindig gyorsabban érek oda a Bükkben mindenhova, ennek ellenére mégis lassabban akarok, hogy tovább tartson.

asszem az utsó mondat a legkifejezõbb.
by

#34
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Csatlakozom.Késik a vázam és még jóideig nem lesz bicómm.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nem õrültem meg a hangok is megmondták.

#35
FreeRideFun

FreeRideFun

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás

kezdek rájönni mi is a bico számomra...egy legális drog ;Dcsak aza baj vele hjogy függõséget okoz ;)
már lassan egy honapja nincs bicom én meg depresszios vagyok és aszonták mennyek pszihomokushoz..ha valaki nem tuggya mit jelent neki a bicója, rakja le egy jo idõre és utána minden világossá válik..ááá 8)


Teljesen egyetértek veled! Én is hasonló cipõben járok, 1 hónapja nincs bikeom és már az elmém kezd teljesen megháborodni! ;D :D


#36
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
kezdek rájönni mi is a bico számomra...egy legális drog ;Dcsak aza baj vele hjogy függõséget okoz ;)
már lassan egy honapja nincs bicom én meg depresszios vagyok és aszonták mennyek pszihomokushoz..ha valaki nem tuggya mit jelent neki a bicója, rakja le egy jo idõre és utána minden világossá válik..ááá 8)

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
már bocs mindenkitöl, de én itt ugy érzem mintha beakadt volna a nyereg a ... .szoval :) najo semmi, hülye vagyok ;)

#38
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Zsuzsika!!?? ??? Hálótárs?? És mi van szegény Shonnal? ;) ::)

#39
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
létszükséglet és hálótárs :)

máshová már nem fér... ;D

#40
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Bringázás=királyság! ;D ;D ;D 8) 8) 8)