Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kinek mit jelent a KERÉKPÁR?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
149 hozzászólás a témában

#1
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Hát nekem egyszerûen az egész hobby-m a Bringázásból áll.
Élvezettel csinálom, persze szeretem is csinálni. ;)

#2
Vöge

Vöge

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Kicsit régi már ez a topik, de mint kezdõ bringás, aki mostanában kezdett el komolyabban tekerni, én is el szeretném mondani, mit jelent nekem a kerékpározás.
Beszéljen helyettem ez a videó, ez mindent elmond:


#3
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
OFF:
Én most is szívesen tekernék, pláne hogy nov. 27 körül este 10 után is 15 fokot mutat a hõmérõ...De 8-tól 4-ig meló, aztán sötét. A hideg nem nagyon izgat (nem volt semmi a télen, mikor -20 fok körül a körszakállamra fagyott a leheletem, a cégnél meg azt hitték ki van szõkítve...), csak nagyon be kell öltözni, és a sok cuccban nem túl jó tekerni. Télen biztosan ki fogom próbálni a bicót a havas hegyekben is. Fõleg ha lesz kivel...
ON:
A fönti hozzászólásokhoz nagyon nehéz hozzátenni valami újat, de talán nem is ez a lényeg. Én országút és 10 év kihagyás után most újra tekerek. És nem értem miért vártam, mit csináltam eddig. A szabadság jó kifejezés. Ha tekersz bárhova elmehetsz, csak tõled függ. Oda is, ahova csak autóval érdemes. Oda is, ahova eddig azt hitted csak gyalog lehet. Ha van idõd nem számít a tér. A tied lehet.
A tekerésben mi már nem tudunk csalódni, nem tudjuk megunni.
Mimind tudjuk milyen érzés ez, és néha szeretném ha mindenki megtudná, ha mindenkit meg lehetne "fertõzni" vele.

X

#4
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Jajjajjaj, én nem akartam senkit se leoltani, csakhát a szépemlékek.
Én nem vagyok moderátor, hogy figyelmeztessek, csak gondoltam hátha érdekel valakit.
Szerintem meg inkább lucsok, mint 5 fok alatt.

#5
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ,nem kell azonnal leoltani mindenkit,ha éppen idevág,akkor miért ne lehetne itt is írni róla?
Ha minden off-ot azonnal törölnénk,a modiknak csak fele annyi hozzászólásuk lenne
:D ;)
Nekem télen játék lesz a bringa...Mivel suliba nagyon ritkán járok be így,és versenyek sincsenek,ezért ilyenkor fogasozok,párszor beledõlök a sárba (ugye Horpe? :) ) és várom,h leessen a HAV...Akkor pedig lehet EZERet marhulni,hókupacba dõlni,csillagot nézni,stb...
Csak hát fel kell öltözni- ugye kedves "azértsemveszeksálatéssapit" leányzó? ;)

#6
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
ok bocs, többet meg se szólalok... :'(

#7
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ezt a téli tekerés dolgot már nagyon kivesézte a "Télen is van szezon" topikban a csakazértistekerektélen vs. énmegvigyázokazizületeimre banda. ;D


#8
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
ha arról lenne, szó én szívesem nyomnám a cangát télen is, mert nem fázok közben...
csak nem valami erõs az immunrendszerem, és egy fagyos tekerés után biztos a megfázás..
ezért kellett mazohista módon távol elhelyezni magamtól a bicómat télire.... :'(

#9
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
A hideg nem lenne gáz, mert ruhám van ;D, de ezt a taknyos sáros gedvás dolgot nem bírom. Vannak akik varacskosdisznó módon szeretnek tekerni, én ezt jó dolognak is tartom attól, hogy nem ezt teszem.
Utálom, ha retkes a bicajom, minden tekerés után megmosom (így köszön meg neki, hogy minden rendben volt ::), lehet itt kéne elmenni orvoshoz ;D)
A leginkább azt szeretem, ha ultratiszta a lánc!
=>Télen én sem bicajozom :'( :'( :'(. Ja, Cro-mo a paripa, a sót tehát pláne nem szereti.

#10
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Rájöttem.
Fájdalomcsillapító
Hétfõn fájt a fejecském, elmentem tekerni.
A hazaérkezés elõtti 20 méteren jöttem rá, hogy már nem fáj.
Hazaértem megint fájt a fejem.
De akkor már sötét volt, így nem mehettem el még egy körre :'(
A biciklizés biztos valami morfin alapú anyag termelését indítja el a szervezetben.
Már el is szálltam ;D

#11
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
25?!
meg az is hideg ;D
nekem a 35 figyel be szel nelkul, stb..
jaja, ha mar ilyen ido, akkor ho... de november legvege van 13 fokokkal... brr :-\
amugy enis voltam bicozni ;D ahogy mindennnap is. sulibajaras, fogasozas..
nem tudok meglenni nelkule.... inkabb nem jarok moziba meg kocsmazni a tobbiekkel, de legalabb mozgok picit (es nem kell a bkv csodalatos jaratait igenybe vennem) ;)

#12
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

de méééér van ilyen mocsok ido?????
ááááá
jovo het vegetol meg mar ho lesz allitolag....

tök jó idõ van,ma kesztyû nélkül tekertem,mert majd megdöglöttem a melegtõl,és felszáradt lassan a hegy is,ami idáig a köd és a belõle szitáló víz miatt tisztára olyan volt,mint vmi agyagosmûhely
és HAV az meg EZER jó,mi már nagyon várjuk...hóbuckajump,jeee:D meg EZER romantika...

persze,az ultimate az mindig a halálszáraz 25 fokos idõ enyhe szellõvel sok napsütéssel,de tuti azt is meg lehetne unni,kell egy kis változatosság ;D

#13
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
de komoly szinten rajtam vannak az elvonási tünetek, napi 5 órát a bikkmakk forumon töltök, és mindent elolvasok 5-ször... :-\

#14
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
hát sajna én már vagy 3 hete nem tekerek, mert el lett téve télire a bicóm, nagyszülõknél, mert sajna panelban lakom, és 2 bringámat pattintották már meg a tárolóból, ugyhogy a mostanit már nem merem oda letenni, de mivel a lakásba meg nem nagyon fér el, fõleg sárosan, ezért el kellett vinnem garázsba...
tavaszra már megoldom valahogy a tárolást valahogy...

#15
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ki tudja... varosban keine cc-s, a tescobikeresek amugy sem azok, akik egyantalan felneznek, a tobbiek meg mindig.. futarok, fajtabeliek, stb...
de méééér van ilyen mocsok ido?????
ááááá
jovo het vegetol meg mar ho lesz allitolag.... :o :(

#16
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Sziasztok!
A legjobb, ha terepezel és jön szembe egy bájker és: köszön!!! Ez olyan "nagy család" fílinget ad a dolognak. Nekem ez tetszik igazán, bár én még ilyennel urbánkodásaim alatt még nem taliztam, csakis a vadonban :-\. (Ne sértõdjön meg senki, aki kizárólag a lépcsõsort szereti!)

Peace, Love, "Mi 1 családból valók vagyunk, Te meg én!" ;)

#17
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Itt is(Sauh) egész nap EZER köd volt!
De kint voltunk ;D

#18
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Itt nem volt köd (Pécs) 8)

#19
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hogy milyen rohadt kod van kint.
a szemcsi folosleges!
ne is vigyetek!

#20
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Talált süllyedt! :D De már nem vagyok olyan rosszkedvû, úgyhogy én is az eljövendõ túrára gondolok vasárnap. Mindenkinek jó tekerést!