Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BKV-ellenõrök, rendõrök, erdészek - társadalmi problémák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1660 hozzászólás a témában

#121
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Köszönöm. Azért nem vagyok ilyen feljelentgetõs típus, mert sz.tem mindent meg lehet oldani, csak ahhoz mindkét félnek partnernek kéne lenni. Igazság szerint, nem értem, ha valakit megkérnek valamire, miért kell egybõl rátámadni? Ezek az emberek nem magukat, hanem az édesanyjukat és a neveltetésüket égetik le.
" A Cube el van vetve! "

#122
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Autó. Azt mondja, tü-tüüü. Ezért hát tütüs.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#123
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás
Csak én nem tudom mi az a tütüs?

#124
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Múltkor összevesztem egy tütüssel, aki ráparkolt a járdára, de úgy hogy gyalog alig lehetett elférni. Megkérdeztem tõle, mit csinálna, ha átmennék a kocsiján, azt mondta eltörné a lábam. Annyit kérdeztem meg tõle ezek után, hogy hol vette 5 ft-ért a jogsiját, majd rendõrt hívtam, aki megbüntette. A csávókám állandóan azt kérdezte a rendõrtõl meg tõlem: ki vagyok én, hogy be akarom tartatni vele a szabályokat? Csak annyit válaszoltam, csak egy ember, akit zavar más pofátlansága.


Boca!

Mélyen meghajoltam. :clap:

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#125
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Igazság szerint, ha úgy jött volna oda hozzám, hogy "bocsi, gyorsan bepakolok és már tünök is", még segítettem volna neki pakolni is, de a "mi van probléma van a kocsival?" hozzáállás nem tetszett...
" A Cube el van vetve! "

#126
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
sajnos egyre több az ilyen eset mármint mikor a vétkes felvanháborodva mondván öt hogy merik rendreutasítani mostanában egyre nagyobb divat a szabályok kijátszása. az emberek zöme azt hiszi a demokrácia aztjelenti neki mindent szabad pedig ha igy megy tovább lassan átváltunk anarhiába és azt naon nem kéne:(

#127
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Boca!
Én ált. inkább nem kezdek el beszélni az ilyen alakokkal, felidegesítenek nagyon.
Jó, hogy végre vki tett/tesz ellenük vmit!
Köszönöm még csomóak nevében is.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#128
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Múltkor összevesztem egy tütüssel, aki ráparkolt a járdára, de úgy hogy gyalog alig lehetett elférni. Megkérdeztem tõle, mit csinálna, ha átmennék a kocsiján, azt mondta eltörné a lábam. Annyit kérdeztem meg tõle ezek után, hogy hol vette 5 ft-ért a jogsiját, majd rendõrt hívtam, aki megbüntette. A csávókám állandóan azt kérdezte a rendõrtõl meg tõlem: ki vagyok én, hogy be akarom tartatni vele a szabályokat? Csak annyit válaszoltam, csak egy ember, akit zavar más pofátlansága.
" A Cube el van vetve! "

#129
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Hülye aki beismeri, amit nem tett, persze ha jó pénzt kapott volna érte... :)

Minek, ha már sok volt neki?
" A Cube el van vetve! "

#130
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
és kihirdettetett az igazság...beszarás :D

#131
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

Azért számomra itt kezdödik a röhej.......
egy (jóesetben) maximum 19éves embernek aztán nagyon kell egy 150ezres mobil..


Teljesen jogos, én is hülyeségnek tartom!!! :rocketman

#132
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

vagy manapság a gimikben szokás bordákat törni csak úgy szünetben?;)


sose voltam gimiben tartósabban, szóval passzolom a kérdést.. :)


csak úgy tovább gondoltam a "minek neki" dolgot.. :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#133
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
természetesen iskolai körülményekre értettem, mert az eredeti hsz-ben valami gimirõl volt szó:)..vagy manapság a gimikben szokás bordákat törni csak úgy szünetben?;)

edit: ja értem...hát ha annyi esze van, hogy amikor elmegy diszkóba és a csillogó vilogó telefonját a nyakába akasztja, akkor meg is érdemli, hogy elvegyék tõle, ha nem olyan nagy darab/kicsit be van állva. 100+kg/180+cm embereket meg nem hiszem, hogy letámadnak egy hülye mobilért...

#134
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

akinek meg 150e-s csilivil mobilja van, az tanuljon meg rá vigyázni.


aztán meg ha kifigyelik diszkóba menet, akkor megszokhatja a törött bordáit és a telefon hiányát...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#135
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
L_L jól mondja, nálunk is csomó gyereknél ott a 150e-s mobil meg a 100e-s iPod, mert "attól nagyobb lesz a pöcse neki..."..aztán mennyit hallgatja azt az iPodot? ameddig suliba jön meg hazamegy, legrosszabb esetben napi max. 1 órát (= kb. 1 albumnyi zene), ami egy 128 megás MP3 lejátszóra is ráférne jó minõségben..de hát akinek nincs ilyenje, az nem lehet igazán menõ és modern...akinek meg 150e-s csilivil mobilja van, az tanuljon meg rá vigyázni.

#136
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Egy srácnak ellopták vmilyen 150 000 Ft értékû mobilját.


Azért számomra itt kezdödik a röhej.......
egy (jóesetben) maximum 19éves embernek aztán nagyon kell egy 150ezres mobil..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#137
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
hát igen, az a baj hogy rengeteg mindenki nincs tisztában az alapvetõ jogaival. persze nem állhat mindenki mellett egy ügyvéd minden pillanatban, de érdemes egyszer utánnajárni hogy mit lehet és mit nem. az sem olyan egyszerû hogy feljelentem a rendõrt aki azt mondta nekem hogy ismerjem el mert... hiszen lehet hogy õk ketten voltak a szobában és akkor nem úgy van hogy azt mondta a nyomozó nekem... persze ilyet normális ember nem csinál, mármint hogyy beismeri amit nem is tett...

#138
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
olyan nincs hogy valakire rá kell kenni.. vagyis van, lásd mór.
olyan viszont simán van hogy ismeretlen tettes, meg elévülés, mivel nem találják meg.
az meg nem bizonyíték hogy "dehát én otthagytam és onnan tünt el" hisz lehet már rég eladta...


dehát ha van olyan hülye hogy elismeri, és nem jelenti fel becsületséstésért rögtön a vádaskodó rendõrt, akkor...(mondjuk fiatalon nem sok ember packázik velük)

#139
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Hülye aki beismeri, amit nem tett, persze ha jó pénzt kapott volna érte... :)


A sebesség mindent megold.

 


#140
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A srácról (akit bevittek) is meg van a véleményem.:chin: