Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#401
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Ha nem megyek szombaton Duna Maraton palyabejarasra, akkor mennek egy hosszabbat, szigoruan 14 oras hazaerkezessel:)
Gyakorolnom kell az SPD-s tekerest:)

szal 7-8 oras indulas...

#402
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Próbáltam párszor tavaly. Akkor még tele is volt letört faágakkal. Elég macerás, kell hozzá erõ, ráadásul meredekségéhez képest hosszú. Sajnos az alján, ahol a ló vagy mi a szösz van, néha szabadon van a kutya.

#403
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Csak beírom ide, hogy utána tudjak nézni.
Kacsa-féle idõfutam:
TIM=8:12+6:20=14:32
DST=2,24
MAX=28,7
Mivel a Buda maraton óta nem edzettem, elégedett vagyok.
Nehezítésképpen az Erdõalja kút alatti szakaszon egy kisbusz foglalta el teljes szélességében az utat. Megpróbáltam lavírozni, de a zajból ítélve lehet, hogy nekiestem a tükrének. Inkább azt választottam, mint egy tüskés bokrot.


Na nekem meg van SPD szett ...remelem hamar belejovok, s akkor gyorsulok is:)

Mas: eszembe jutott a Buda Maraton.
Viragosnyereg-Erdoalja utca single track. Na ez lefele tok jo.. problta ellenben valaki felfele?:)
Ha nem lesz ilyen kaka ido.. lehet beleveszem a napi menetekbe. Izgalmas lehet ott feltekerni.

#404
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Sziasztok!
Kacsa te, hogy állsz a Kõszeg marcival?

#405
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Csak beírom ide, hogy utána tudjak nézni.
Kacsa-féle idõfutam:
TIM=8:12+6:20=14:32
DST=2,24
MAX=28,7
Mivel a Buda maraton óta nem edzettem, elégedett vagyok.
Nehezítésképpen az Erdõalja kút alatti szakaszon egy kisbusz foglalta el teljes szélességében az utat. Megpróbáltam lavírozni, de a zajból ítélve lehet, hogy nekiestem a tükrének. Inkább azt választottam, mint egy tüskés bokrot.

#406
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

A hetvegerol fotok:

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186311

Jók a fotók.
Dobogókõi kilátás nálam háttér:), mingyá' jobban érzem magam.
a második p néma!

#407
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Szombaton mentünk kb. 60-65 km-t, 1550 szinttel, ebbõl 1520 az elsõ 35 km-re esett.
Kemény volt.


Huuuuh de gondolom ott se elsõ éves montisok tekertek:)

szerk: mer ugye ez nálunk picit másképp volt

#408
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts

Maén is mentem egy 80-ast talán 800 m szintttel de még nempontos adat a szint...


Szombaton mentünk kb. 60-65 km-t, 1550 szinttel, ebbõl 1520 az elsõ 35 km-re esett.
Kemény volt.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#409
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Augusztus 12-re szervezek egy kellemes túrát. A neve Börzsönyi szivató. Részletek majd a "Túrák Mo-n" topicban. Az útvonal fejben és térképen már megvan, de egyes részeit be kell járni, mivel még számomra is ismeretlen. De garantáltal lehet majd izzadni.:D


#410
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Egyszer velünk kéne jönnötök erre a szakaszra. Látnátok állatságokat, mert mi egy kicsit más tempóban nyomjuk.:D


Akkor benneteket láttunk szombaton. Mi hatan ott ültünk a buffet oldalában.


Hja hja valaki a BB-bol is ott volt, dumalt Veletek, ha jol emlekszem.
Nekem eleg ha a HHH-n megmutat valaki 1-2 dolgot;) A masodik evem ellenere, en meg kezdonek szamitok.

iden meg csak 1200nal jarok, s tavaly sem mentem tobbet 2800 km-nel.
De erdekel az olyan tura, ahol meg lehet izzadni. Akkor fejlodik az ember, ha erosebbekkel megy...max leszakad valahol.

#411
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Akkor jól pattogtál lefelé:)

Azzal a vastagon falaveles 45fokossal meg még majd elszámolunk. Amikor egyszer lementem rajta akkor is úgy volt, hogy zabszem, tolás, majd visszamászás, mert nehogymá...

Holtponton gondolkova: nekem is van. Csak nem derül ki. Valószínûleg nem megyek eleget versenytempóban. DunaMaratonon ugyanis rendszeresen (...2 alkalom) a PSzLászlóról Paprét felé mászáskor próbál görcsölni a lábam. Az kb 45. km.

Más, mindenkihez. 73Kacsa által leírt útvonal majdnem teljesen - sármentes:)

Egyszer velünk kéne jönnötök erre a szakaszra. Látnátok állatságokat, mert mi egy kicsit más tempóban nyomjuk.:D

A hetvegerol fotok:



http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186311

Akkor benneteket láttunk szombaton. Mi hatan ott ültünk a buffet oldalában.


#412
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
A hetvegerol fotok:

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186311

#413
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

Jövõ héten szombaton (május 20.) DM középtáv pályabejárás. Találkozó Visegrádon a révállomáson 10 órakor.:)


sziasztok!

valaki megy pestrõl?estleg tali valahol?!csatlakoznék...:D

#414
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Peppe nem nézted meg a pannon maraton topikot...:(

Maén is mentem egy 80-ast talán 800 m szintttel de még nempontos adat a szint...

Szia, de, néztem. Többi a topicban.
a második p néma!

#415
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Peppe nem nézted meg a pannon maraton topikot...:(

Maén is mentem egy 80-ast talán 800 m szintttel de még nempontos adat a szint...

#416
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Hetfon feltoltom a fotokat.

A nagyon szepen lefele, azert tulzas:) Mivel nem eresztettem le a gumikat, en kozel 4barral pattogtam lefele, A koncentracioban faradtam le szinte. Van meg mit javitani azert...

En itthon ettem 1 szendvicset, majd az egri varnal meg 1et. Aztan valahol megettemutkozben a masodik szendomat, Dobogokon meg ket almaspitet. Hazafele Szentendrenel kellett megennem meg 1 szendvicset, mert mar kilyukadt a gyomrom.

Inni megittam 7dl malnaszorpot, 5dl gatoradet, 1.2-1.5 dl vizet, meg 1 sort a Matyi-bufenel.

Az ivassal nincs gond [habar tegnap eleg meleg volt, s itthon meg megittam hirtelenjeben 1.5 l folyadekot.]

A vicces az, hogy hazafele uton az aszfalton doltem ki igazabol. A szembeszellel, meg az atlagsebessegemmel kuzdottem.
A terepen nem faradtam el [kiveve a 33-34. km szokasoss holtpont], jol estek a maszasok, meg egesz jol ment [mintha erosodnek?]. Ahol csak lehetett mindig nyeregben akartam lekuzdeni az emelkedoket. Persze voltak eselytelen szakaszok: faronk keresztben a 10 cm vastag avarban stb.

A tav 2/3a az 50 km. Attol meg messze vagyok, hogy ennyi menjen lazan terepen. Meglatjuk.

Akkor jól pattogtál lefelé:)

Azzal a vastagon falaveles 45fokossal meg még majd elszámolunk. Amikor egyszer lementem rajta akkor is úgy volt, hogy zabszem, tolás, majd visszamászás, mert nehogymá...

Holtponton gondolkova: nekem is van. Csak nem derül ki. Valószínûleg nem megyek eleget versenytempóban. DunaMaratonon ugyanis rendszeresen (...2 alkalom) a PSzLászlóról Paprét felé mászáskor próbál görcsölni a lábam. Az kb 45. km.

Más, mindenkihez. 73Kacsa által leírt útvonal majdnem teljesen - sármentes:)
a második p néma!

#417
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Fölteszel majd pár fotót?

Nagyon szépen jöttetek lefelé a piroson. (Volt benne egy kis zöld is, majd egyszer figyelünk, és végig piroson megyünk). Láttatok volna engem az elsõ alkalommal...

Sztem, ha egy táv 2/3át stabilan bírod, versenyen megy majd az egész. Hangulat, rápihenés. Patenttal amúgy is könnyebb. Valószínûleg keveset eszel.

Én ma ettem: 2 túrórudolf, reggeli zabkása eperlekvárral. Úton: 4 banán, egy tábla ritter sport, egy balalton, a zsíros kenyér + kóla, ja és a kulacsban egy nagy kanál méz és némi narancslé a víz mellett. És még a vésztartalék zsömle is elfogyott. És gyanús rózsaszínû vmi - ami protein, meg reggel gigabrutál multivitamin.

Pedig én (mi a Zolival) kevesebbet mentünk. Békás hévvel, aszfalt Dömörkapu ill Királykúti-nyereg, aszfalt tovább majd kék-en Dobogókõ. Amikor elmentetek pihi, napozás Dömösön a hajóállomás stégjén, lightos aszfalt Visegrádig, megint üldögélés aszfalt út melletti pihenõben forrásnál, aszfalt föl Pap-rétig. 2/3a regenerációs, utolsó 1/3 közepesen megnyomva. Pörgés le Szentendrére, bic-út Békásig.

Jövõ heti pályabejárás után dönts sztem.

Vasárnap, ha emberséges idõ lesz, egy másfél-két órás regenerációs? Eleje, vége aszfalt középen kellemes terep kevés szinttel lenne.

Hetfon feltoltom a fotokat.

A nagyon szepen lefele, azert tulzas:) Mivel nem eresztettem le a gumikat, en kozel 4barral pattogtam lefele, A koncentracioban faradtam le szinte. Van meg mit javitani azert...

En itthon ettem 1 szendvicset, majd az egri varnal meg 1et. Aztan valahol megettemutkozben a masodik szendomat, Dobogokon meg ket almaspitet. Hazafele Szentendrenel kellett megennem meg 1 szendvicset, mert mar kilyukadt a gyomrom.

Inni megittam 7dl malnaszorpot, 5dl gatoradet, 1.2-1.5 dl vizet, meg 1 sort a Matyi-bufenel.

Az ivassal nincs gond [habar tegnap eleg meleg volt, s itthon meg megittam hirtelenjeben 1.5 l folyadekot.]

A vicces az, hogy hazafele uton az aszfalton doltem ki igazabol. A szembeszellel, meg az atlagsebessegemmel kuzdottem.
A terepen nem faradtam el [kiveve a 33-34. km szokasoss holtpont], jol estek a maszasok, meg egesz jol ment [mintha erosodnek?]. Ahol csak lehetett mindig nyeregben akartam lekuzdeni az emelkedoket. Persze voltak eselytelen szakaszok: faronk keresztben a 10 cm vastag avarban stb.

A tav 2/3a az 50 km. Attol meg messze vagyok, hogy ennyi menjen lazan terepen. Meglatjuk.

#418
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

MI 4en votlunk bringazni. Balageeval Dobogokoig mentunk kettesben, itt csatlakozott Peppe a haverjaval Zolival. ...
A nap vegen meghazudtoltam a gondolataimat en is: DM'06-on 70km-es tavon akartam indulni. A nap vegere letettem errol, hiszen 90 km alatt ugykidoltem, hogy ez nem eleg egy terep 70re.

Jo volt szep volt, van sok szep foto.

Fölteszel majd pár fotót?

Nagyon szépen jöttetek lefelé a piroson. (Volt benne egy kis zöld is, majd egyszer figyelünk, és végig piroson megyünk). Láttatok volna engem az elsõ alkalommal...

Sztem, ha egy táv 2/3át stabilan bírod, versenyen megy majd az egész. Hangulat, rápihenés. Patenttal amúgy is könnyebb. Valószínûleg keveset eszel.

Én ma ettem: 2 túrórudolf, reggeli zabkása eperlekvárral. Úton: 4 banán, egy tábla ritter sport, egy balalton, a zsíros kenyér + kóla, ja és a kulacsban egy nagy kanál méz és némi narancslé a víz mellett. És még a vésztartalék zsömle is elfogyott. És gyanús rózsaszínû vmi - ami protein, meg reggel gigabrutál multivitamin.

Pedig én (mi a Zolival) kevesebbet mentünk. Békás hévvel, aszfalt Dömörkapu ill Királykúti-nyereg, aszfalt tovább majd kék-en Dobogókõ. Amikor elmentetek pihi, napozás Dömösön a hajóállomás stégjén, lightos aszfalt Visegrádig, megint üldögélés aszfalt út melletti pihenõben forrásnál, aszfalt föl Pap-rétig. 2/3a regenerációs, utolsó 1/3 közepesen megnyomva. Pörgés le Szentendrére, bic-út Békásig.

Jövõ heti pályabejárás után dönts sztem.

Vasárnap, ha emberséges idõ lesz, egy másfél-két órás regenerációs? Eleje, vége aszfalt középen kellemes terep kevés szinttel lenne.
a második p néma!

#419
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Jövõ héten szombaton (május 20.) DM középtáv pályabejárás. Találkozó Visegrádon a révállomáson 10 órakor.:)


#420
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
MI 4en votlunk bringazni. Balageeval Dobogokoig mentunk kettesben, itt csatlakozott Peppe a haverjaval Zolival.

Obuda-Viragosnyereg-s innentol a regi Duna Maraton utvonalan mentunk. MI vegig hoseggel es porral talalkoztunk. Csobankanal 1-2 helyen volt nagyobb tocsa, de alapjaba veve szaraz minden. Pilisszentkereszt-Pilisszanto. Innen aszfalton felmentunk Pilisszentkereszt, majd a kakashegyi vendeglonel be a kekre, majd a pirosra. Az eleje eleg tolos... mindenhol szet van esve az ut: ertsd: sziklak kovek, combomnyi faronkok. Aztan egesz jo lesz az ut.

A taj tenyleg szep. Dobogokonel kaja, majd onnan piroson le Domosig. Mivel elszaladt az ido, nekem is aszfalton haza.

ja Dobogokonel BB-sek:

Fekete-piros Kona
Fekete Specialized
Kek Giant XTC

Szembeszelet erzekeltem. Balageevell befogtunk egy outis 3ast, s bealltunk szelarnyekba. Mivel en jobban siettem, Balazs lemaradt, maradunk 4en. Erre 2 km mulva ok mennek cukraszdaba Dunabogdanynal....

Innen 1dul jottem haza. Eleinte 29-33 kozott, majd ahogy telt mult az ido egyre inkabb 25os atlagra alltam be. Szentendrenel meg kellett alnom benyomni 1 szendvicset mert eleheztem. Itt aztan a megallasnak meglett a hatasa, nehezen tudom tartania 24et is. Hatsom bedurranva [vekony a nacibana betet]

Nekem az atlag nem lett tul eros [meg ugy sem, hogy a 90 kmbol 45ot aszfalton nyomtam Domosrol obudaig]...

Hazaertem, s agonizaltam 20 percig [fekves foldon]. Utana hanyinger, de letoltam a kajat. Most mar jol vagyok. Este Buli, jopar ismerossel a Margisztiget vegeben


A nap vegen meghazudtoltam a gondolataimat en is: DM'06-on 70km-es tavon akartam indulni. A nap vegere letettem errol, hiszen 90 km alatt ugykidoltem, hogy ez nem eleg egy terep 70re.

Jo volt szep volt, van sok szep foto.