Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH pályák a Norma fánál!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
210 hozzászólás a témában

#61
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, mondjuk a nev nem annyira fontos, kitablazni, meg festegetni valoban felesleges, viszont azert valahonnan megis csak jo tudni, hogy mirol van szo, nem??
Mondjuk nagyon sokszor hasznos, peldaul ha talalkozunk haverokal:
- Csao, mit mentek??
- Kapolna. Es ti?
- Mi most a Godzira megyunk, na mindegy, majd talalkozunk.
Meg ijesmi. Meg amugy a terkep nagyon jo otlet, mert a kezdok egyaltalan nem ismerik a hegyet, es vannak eleg eldugott palyak, amik jok, azt ok hogyan talalnak meg?
Amugy en is jarok par eve, es azert manapsag mar nem olyan jo a helyzet mint regen. Akkor meg nem kellett annyira megtervezni az utvonalat mint most, mivel nem volt murvazva, meg nem torlaszoltak el fakkal, meg ilyesmi.


#62
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát van benne valami amit mondasz, de a térkép mellett kitartok!!! Az igenis jó 5let!!!!!!!!

#63
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Most magamra haragítom a népet!  ;D
Kell egyátalán táblázni, meg festegetni? Minek? Az "új generáció" majd úgy fog feljárni a Hegyre dh-zni, hogy követi a táblákat? Röhejes... Én 97-ben kezdtem feljárni fogasozni, de fingom sem volt, hogy melyik pályát hogyan hívják és merre van. Tessék sokat bringázni, nyomulni és megismerni a terepet! Vagy nem?  :-/

#64
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem tom, de szerintem arra gondolok amire ti, es mi az csak siman ugy hivjuk, hogy tunderszikla-bal-bal. De ez csak koztunk van igy szerintem.


#65
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A végén 2 féleképpen lehet befejezni? Egyik simán a Libegõhöz megy a másik meg a Libegõ letöréshez visz??
Akkor ismerem, valaki 1x azt mondta, hogy az a pálya neve, hogy Denevér, de ezt ne vegyétek Kp.nek.
Ja és az elején van egy hírtelen szintkülömbség?  :o

Palmer

#66
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Voltunk 7végén a hegyen, és aggasztó. Az utakat a tél nagyon tönkretette. Meg az egész le van koptatva. A döntöttkanyaros is tele van rakva kisebb farönkkel (direktbõl?). Az egészre ráférne egy kis réteg föld, meg kipucolás, avartalanítás.

#67
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Csõváz!

Az én egyik kedvenc pályám a Tündérsziklánál kezdõdik.A nevét sajna nem vágom :'( de ha valaki igen az írjon!Azért megpróbálom leírni: szóval ahogy lejössz a szerpentinrõl a Tündérsziklához van 2 út balra.Az elsõ az laza, gyors+egyenes+a libegõ alá dob ki.A második az már kicsit hardabb.Eleje 1 kicsit köves+gyökeres.A talaj meg szar poros >:( ez is a libegõhöz dob ki.Remélem errõl valaki ráismert.


#68
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hy!

Ha elkülditek mailben én egy haverommal együtt szivesen megszerkesztjük webbe és ha gondoljátok feltöltjük az oldalt a Freewebre.
Ja és ha már Freeweb akkor milyen néven lenne? ???

Sza szívesen segítek mert én se nagyon ismerem a pályákat csak egykettõt.

#69
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Egyszerü turistatérképet kell beszkenöni.


#70
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
A térkép nem elég részletgazdag. Legalább valami jobb minõségû turistatérkép a miminum.

#71
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
szerintem elég beszkennelni egy térképet paint be megrajzolni a pályákat aki meg akarja kinyomtatja magának. :o :o

#72
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Kéne csinálni egy weblapot, ahol lehetne térkép, meg fotó meg csomó minden, meg pályainfók, mert úgy látszik, erre van igény.

#73
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Lessz tábla meg térkép? mert engem érdekelne 1 honap és késsz a bringám jeeeeeeee ;D

#74
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ha táblát akartok csinálni, ki tudom vágni fóliából betüvágó plotteren. Azt nem mossa el az esõ, csak sima dologra kell felragasztani/pl. mûanyagtábla/.Vagy van egy kevés maradék zománc festékem, ilyen nemes célra fel tudom ajánlani. Ha kell a fólia csak írjátok össze a neveket, meg a mennyiséget, méreteket, azt hívjatok vagy e-mail.  JODA

#75
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Hi!!!
A táblázás tényleg jó dolog lenne, csak azt kultúr módon kéne megejteni, de még akkor is ott vannak a vandál állatok, akik abban élik ki magukat, hogy rombolnak!!!!!!
A térkép is jól jönne sokmindenkinek, már hallottam is ilyen kezdeményezésrõl, de végerdményrõl nem kaptam hírt!!!!!!!!

#76
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Jaja, én is voltam fenn az Öcsémmel, iszonyat yooooo ez a sok hooooo !

#77
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi most voltunk fent vasárnap a hegyen,Jorus,Sekee,és még egy haverom.
Nagyon állat most minden pálya mert tele van hóval. :o ;D ;D
Cserko kár hogy nem tudtál jönni de sebaj majd legközelebb,ja a cd-t oda adtam Majornak.

#78
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Naja, a temperát elmossa a zuhé...
Nemmaradt más,csak a:

ZSÍRKRÉTA !!!  ;D

#79
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Temperaaaaaaaaaa?? Aztat lemossa az esõ
Deszka az megoldható könnyen: Van egy csomó építkezés a környéken  ;D ;D Majd egy-kettõ leesik a platóról ;D

Szög az belefér a keretbe.

Festék ??? majd kitalálunk valamit 8)

Palmer

#80
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én is nyíil alak + festék combora gondoltam, venni kõ x m deszkát, fûrésze mindenkinek van, kell még egy kis tempera oszt kész is.
Nomeg szeg.