Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH pályák a Norma fánál!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
210 hozzászólás a témában

#21
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az a gáz hogy a pályán pont a néhai lombkozona fekszik!!! Sok pici áz, száradó levelek stb... Ha szétvágnánk a fát frésszl tuti be lehetne építeni letörésnek!!!

#22
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Bár még nem láttam mi a helyzet, de nem lehetne belõle ugratót csinálni, vagy valami kis letörés szerûséget?! Namajd megnézzük...

#23
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ma láttam hogy a GONZALES-en egy kidölt fa van!!! Nem erdészek szemétkednek, csak valami vihar kidöntötte!!! Fel kéne menni letekarítani!!! Ki jön? ? ?

#24
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Sorn Te allat!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#25
Honk

Honk

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
CSak a GPS-t kéne magaddal vinni, és otthon a PC-re gyugni, de tényleg elvetélt az ötlet.

Jut sz-m be mi az: Terhes nõk gurulnak a domboldalon.
= VETÉLkedõ  :P

#26
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#27
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Feliratos verzió? Szuppi lehet. Én meg olyat füleltem ki a Kránkid négyben, hogy a Wade Simmons egy 100 méteres ugrás után megáll (egybõl a film elején), majd ezt sutogja albánul: "Sorn, jobb vagy nálam!"

#28
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Jajj, te...
- Hallo?!
- Hey Tippie, wanna go for a Ride?
- Yeah, I'd love to!
- I found a new trail, the holy trail!
- The holy Trail?! Let's Ride!

Tudom, mert nekem feliratozva van meg a Kránkíd négy! Pl amikor az elején ugrik egyet a barna ruhás csávó, zöld szuper8assal akkkor azt mondja (csak alig lehet érteni), hogy Randy Sprangler...

#29
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
-Do you want for a Ride??
-Ohh YES!!!
-On a Trail, on THE HOLY TRAIL!!! Hrööö, hrööö!!

#30
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ez most a online-marketingorientálódás térhódítása? De akkor ehhez a Dzsipszi-SZ-hez kell vinnem egy laptopot is lefelé? Így majdnem megduplázhatnám a bringám árát.  Szerintem ez nem fog ennyire tulbonyolódni. De ha gondoljátok rakok föl képeket a környékrõl, most fotóztam a mûholdamról!
Amúgy van térképem, de nem jelöli se a kápolna ugratót, se a Speedet,... nem az igazi.
Ez megmarad apáról-fiúra jellegû hagyománynak: I found a new trail! A holy-trail!


#31
Honk

Honk

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
A Cartigraphia-tól tudtok turista térképhez jutni (1065 Bajcsy-Zs. 37.)
ami 1:60000 arányú, és elég jól használható. A 6-os számú térképük a Budai-hegység.
De, ha tudtok GPS-t (dzsípíesz) szerezni, nekem van kalibrált térképem, amit PC-n
a GPS-szel összegyugva lehet használni. Miutám a GPS-szel végiggurultok a pályákon,
PC-n preciz térképet kaptok, bár ilyen rövid szakaszokat kézzel se gond berajzolni.
Én Off-road-ozok és autóval azé megtesz az ember akkora távokat amit nem igazán tudunk
"analóg" lekövetni.

#32
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Palmer az összes lehetséges pályán átment, még a NorthS-on is indult több kevesebb sikerrel. De legalább ô indult!!!  :D

#33
Frenki

Frenki

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
(palmer)láttalak kint a sport szigeten nem ugrottál a motokrosszos ugraton a kicsin?

#34
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
az biztos!!

#35
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Elég komoly sorozatot lehetne csinálni pár topicból... ;D

#36
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Megkaptam Fityisztõl az elsõt!  ;D Eddig direktben nekem nem volt célzott írása, de hibáztam, Õ lecsapott rá és egybõl megaszonta nekem jól. De félreértett... Nem arra céloztam, hogy a "nagy csapat" nem áll össze akárkikkel. Ez badarság. Számtalan példa volt, hogy csapódtak hozzánk a hegyen ismeretlen arcok és volt ez fordítva is.
Céloztam írásommal egy bizonyos személyre. Fityisz maga is írta máshol, hogy ha "lebercizzük", akkor csúnyán megharagszik reánk. Így már érthetõbb vagyok? Vagy most mégannyirasenemse?

Tbertalan (én kis kedvencem): Te is félreértettél jól.
A Fityisz által említett "nagy csapatban" az életkor 18-28 évesig terjed. Megsúgom, jómagam 28 vagyok és mégis remekül elkacarászok pl. Shaun-nal, aki meg korban a másik végletet képviseli. Szal' érted?

#37
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Szerintem minél többen toljuk egyszerre annál fílingesebb az egész!
Egy dolgot utálok - hogy ilyenkor az "álljunk meg valamiért" esete sokkal gyakoribb... csomó ember nem bírja ki hugyozás nélkül, meg az egy fõre jutó érkezõ és kimenõ mobil hívások száma is exponenciálisan megugrik...
Viszont ezt némiképp kompenzálja, hogy ha defektet kapsz valószínü lesz aki hoz tarcsi belsõt, foltot, +mindenféle szerszámokat.


#38
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
gondoltam.

#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
a "nagy" csapat nem keveredik akárkikkel

#40
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
mindenkinek  a maga korosztályában kell menni!!